Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Shokugeki No Soma

Mangayı okudum da bunlar simdi iki ana yemek yapacak herhalde de konsepte aykırı değil mı? Normal şartlarda Somaların direk elenmesi lazım. :( ben anlamıyorum ya ..

Animenin daha ben 2. Sezonunu bile izlemedim. 3. Sezon bitsin de üst üste izlemek daha güzel olur. :D

Mangayı okudum da bunlar simdi iki ana yemek yapacak herhalde de konsepte aykırı değil mı? Normal şartlarda Somaların direk elenmesi lazım. :( ben anlamıyorum ya ..

Animenin daha ben 2. Sezonunu bile izlemedim. 3. Sezon bitsin de üst üste izlemek daha güzel olur. :D
Suma aklınca Erina'ya beni geç diyor, tsukasa kadar iyi yapmış. Normalde elenmeleri lazım ama lezzetli yapmış işte. Erina en iyisini yaparsa kazanırlar. Hakemi de yen derler ya o olay. Şöyle düşün formata uymadan şahane bir piyano çalıyorsun, kim seni sınıfta bırakabilir.

Suma aklınca Erina'ya beni geç diyor, tsukasa kadar iyi yapmış. Normalde elenmeleri lazım ama lezzetli yapmış işte. Erina en iyisini yaparsa kazanırlar. Hakemi de yen derler ya o olay. Şöyle düşün formata uymadan şahane bir piyano çalıyorsun, kim seni sınıfta bırakabilir.
Bak piyano kısmı olmadı. :D ya yenilmelerini istiyorum ki :(

Ya ilk bölümü izledim de yemek yedikten sonra garip garip tepkiler hiç hoş değil. :D Onun dışında fena değil gibi. Tsukasa çıkıyo mu ilk sezonda? En iyisi oymuş galiba ama o kadar aşmış birisi mi şimdi maangaya göz gezdirdim de :D aydınlatın beni

Bak piyano kısmı olmadı. :D ya yenilmelerini istiyorum ki :(
Sen anla diye örnekledim be.:D
Ya ilk bölümü izledim de yemek yedikten sonra garip garip tepkiler hiç hoş değil. :D Onun dışında fena değil gibi. Tsukasa çıkıyo mu ilk sezonda? En iyisi oymuş galiba ama o kadar aşmış birisi mi şimdi maangaya göz gezdirdim de :D aydınlatın beni
Beyaz şövalye işte, eşsiz yetenekli. İlk sezonda yok.

Düşün işte Erina'nın tüm potansiyeliyle yaptığı ana yemeğin aperatifi anca Souma'nın yaptığı ana yemek olabiliyor. Erina akıyor Rindou hala anlamamış Souma'ya ders vermeye çalışıyor falan nıç nıç...

Peki niye direkt souma ile shokugeki yaptırdılar ?
Şimdiyi mi diyorsun, aralarında attıklarını mı? O aralarında yaptıklarında ciddiye bile almadı, sıradan yemekle ezdi geçti. Gayri resmi vs attılar. Şimdi ise isyancılarla savaştalar, finale geldiler Souma baya gelişti. Rindo-Tsukasa vs Souma-Erina oluyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık