Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Shogun Franky vs. Bastille

Kim kazanır?

• Shogun Franky

Kullanılan: 2 50.0%
  • Bastille

Kullanılan: 2 50.0%
  • Yenişemezler

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    4
yamakaji vs jinbei,ye bakmıstım daha önce,sanırım filler,yani mangada yok.ama orda bile jinbei o tayfanın en güçlüsü,hemen hemen o zaman zarflarında acele kapısıyor.jğinbei cidden hayvan oglu hayvan.

o yüzden diyorum bu arc e.oda onu tayfaya getirmedi.mesela eminim jinbei vergoyu hasamat eder.hatta dof bile iki kere düşünür jinbeiyle savasmak için.yani yamakajinin zayıflıgına degil,jinbeinin gücüne yormak lazım.400 üstü ödül dendi bir law ve kidd gibi ödül ama senelerce donmus,yani deneyimle onlardan bile bir adım öndedir.

bu kendi kanaatim ama ne zoro nede sanji jinbeiyi yenebilir,aynı zamanda frankyde bence güçlü bir koramirali yenebilir.

franky önce güçlü bir koramiral seviyesine gelir.sanji ile zoroda ortalamanın üstünde shicbukai seviyesine gelirler.işte zorodan mihawk,sanjiden dof cıksa,luffyde akainu olur.gider dalarla yonkoya,sonrası allah kerim :good:
Filler mi hatırlamıyorum öyle diyorsan o zaman önemi yoktur.Jinbei önceden 250 milyondu.Lord olunca dondu.Şimdi geri artmış.O kapışma sanırım lord seviyesinde değilken yapılmıştı.Tiger hemen öldükten sonra.100 milyon üstüdür kabaca.Mangada olsa bile böyle olurdu animede gösterildiği şekilde.

Jinbei balıkadam adasında en kötü bir chinjao kadar güçlüydü.Hatta çok daha güçlüdür eminim.Yamultuyordu luffyi.Bırak diğerlerini luffynin kolayca alacağı kesin değil hala.O suyu kullanarak vurması hakiden beter etkiliyor luffyi.Birde diri ve 400 üstü ödülü olunca jinbeiyi gear 3 aşağısı kesinlikle kesmez.:good:

Filler mi hatırlamıyorum öyle diyorsan o zaman önemi yoktur.Jinbei önceden 250 milyondu.Lord olunca dondu.Şimdi geri artmış.O kapışma sanırım lord seviyesinde değilken yapılmıştı.Tiger hemen öldükten sonra.100 milyon üstüdür kabaca.Mangada olsa bile böyle olurdu animede gösterildiği şekilde.

Jinbei balıkadam adasında en kötü bir chinjao kadar güçlüydü.Yamultuyordu luffyi.Bırak diğerlerini luffynin kolayca alacağı kesin değil hala.O suyu kullanarak vurması hakiden beter etkiliyor luffyi.Birde diri ve 400 üstü ödülü olunca jinbeiyi gear 3 aşağısı kesinlikle kesmez.:good:
Emin değilim ama Fisher Tiger ın tayfasındayken 170 ti Jimbeinin ödülü diye hatırlıyorum.

Roronoa Zoro

Bastille'nin fazla zorlanacağını sanmıyorum, bu dövüş normal Franky ise 3 dk'da Shogun ise 7-8 dk da biter. Bastille az hasar alacaktır ama öyle fazla değil. Bunlar 'G' üssünün başındaki herifler, epeyde tecrübeliler. Maynard gibi çapulcu değiller, Bigmom'un gemisinde gördüğünüz Pekoms ayarındalar en azından. Gelipte bunları Franky'e Chopper'e yendirmeyin ayıp. Franky daha o Dof'un orta siklet adamlarını alamıyor, Dof'un 3 yönetici seviyesinde önplanda gösterilen koramirallerinden birini Franky'e yediriyorsunuz. Franky diyenler tayfaya aşırı düşkün gözleri başkasını görmüo :D

Bu arada Koramiral güç sıralaması şurda ; Bu adamların hepsi Smoker'dan güçlüler kusura bakmayın 2 yılda haki öğrendi diye bu adamları geçmedi Smoker.

Farkındaysanız hepsinin üniforması ' Beyaz' Doberman'ın ki ' Kırmızı ' üniforma. Zaten Enies Lobby'de de konuşma hakkını ona vermişti E.Oda , en kıdemlisi o yani. Yanlış söylemişim emirleri veren Aokiji imiş ( Buster Call çağrısına gönderen o onları, Spandam'da zaten Aokiji sayesinde çağırabildi onları ) , John Giant ' Jaguar D. Saul ' gibi ortalama bir koramiral ( Maynard'tan üstün, Smoker'dan alttadır muhtemel ) .Luffy'nin 30 milyon ödülünü ilk açıklayan koramiral. Zaten o da herhangi bir koramiralin giyeceği üniformayı giyiyor mangada. Doberman'ın farklılığı Kırmızı üniformadan ve önplanda koramirallerin tam ortalarında bulunması.En güçlüleri Doberman yani, Oda onu ayrı kılmış. Zaten Donanma Karargahı sadece Amiralden ibaretse, Franky Chopper ( Daha Jola yı yenmek için 50000 şekle girdiler kurnazlıkla yenebildiler ) seviyesinde bir sürü adam var piyasada gelsinler hemen parça pinçik etsinler bi zahmet. Denizci oluşumuda yok olsun böylece.

Ayrıca o kadar abartıp sırf Kuma'yı dövüyor diye pohpohladığınız İvankov'da Luffy'e demişti 6.katta iken ' Sen Donanma koramiralleri ( Bizzat G üssünün başındakilerden bahsediyor, Maynard ve Smoker gibi koramiral yardımcısı olan koramirallerden değil ) ve schibukailerin gücünü biliyor musun, ha ?! ' diye. Güçleri ortada heriflerin yani

Ama ayıp yani tayfa daha yeni dünyaya yeni girdi Franky denen velede koramiral aldırıyorlar hemencecik. Bunların gelişim hızı Luffy gibide değilki ( Monster trio dışı ) . İki sene önce Rob Lucci'den 5 kat güçsüz olan herif 2 yılda koramirallerin üstüne çıkamaz, anketlerin yanıltıcı olduğunu birkez daha gördük.

Bastille'nin fazla zorlanacağını sanmıyorum, bu dövüş normal Franky ise 3 dk'da Shogun ise 7-8 dk da biter. Bastille az hasar alacaktır ama öyle fazla değil. Bunlar 'G' üssünün başındaki herifler, epeyde tecrübeliler. Maynard gibi çapulcu değiller, Bigmom'un gemisinde gördüğünüz Pekoms ayarındalar en azından. Gelipte bunları Franky'e Chopper'e yendirmeyin ayıp. Franky daha o Dof'un orta siklet adamlarını alamıyor, Dof'un 3 yönetici seviyesinde önplanda gösterilen koramirallerinden birini Franky'e yediriyorsunuz. Franky diyenler tayfaya aşırı düşkün gözleri başkasını görmüo :D

Bu arada Koramiral güç sıralaması şurda ; Bu adamların hepsi Smoker'dan güçlüler kusura bakmayın 2 yılda haki öğrendi diye bu adamları geçmedi Smoker.

Farkındaysanız hepsinin üniforması ' Beyaz ' , ortadaki büyük karedeki Doberman'ın ' Kırmızı ' üniforma ve tam ortalarında poz vermiş. Yine Enies Lobby'de E.Oda ona konuşma hakkı vermişti, en kıdemlisi o yani. Tabi John Giant'ı saymıyorum o Buster Call çağrısının başındaki herif, diğer koramiralleri cebinden çıkarır , onlara emir verip Enies Lobby'e yollamıştı.

Ama ayıp yani tayfa daha yeni dünyaya yeni girdi Franky denen velede koramiral aldırıyorlar hemencecik. Bunların gelişim hızı Luffy gibide değilki ( Monster trio dışı ) . İki sene önce Rob Lucci'den 5 kat güçsüz olan herif 2 yılda koramirallerin üstüne çıkamaz, anketlerin yanıltıcı olduğunu birkez daha gördük.

Şimdi o klavyeyi yere bırak kardeş pekomsa laf yok.Pekoms bu resimdekilerin hepsini sıraya dizer aynı hizada tokatlar :D Daha sonrada beşi bir yerde yapar onları anasına düğün hediyesi olarak takar. :hhh:

Jinbei balıkadam adasında en kötü bir chinjao kadar güçlüydü.Hatta çok daha güçlüdür eminim.Yamultuyordu luffyi.Bırak diğerlerini luffynin kolayca alacağı kesin değil hala.O suyu kullanarak vurması hakiden beter etkiliyor luffyi.Birde diri ve 400 üstü ödülü olunca jinbeiyi gear 3 aşağısı kesinlikle kesmez.:good:
yok merak etmiş bakmıstım,fillerdı.şimdi tekrar baktım evet filler.manga hikayesi su; koalayı götürüyorlar,strawberry komutasındaki birlikler tarafından tuzaga düşürülüyorlar.jinbei strawberryi yenip,tigerı kurtarsa bile,o zamanlarki strawberyynin rütbesi rear admiralmıs.yani oda koramiral gücünde degilmiş.daha önce dövüstükleri denizcilerden ötekiside rear admiral kadarmış.

ilk ödülüde 76 milyon jinbeinin,sonra 250 oluyor,shicbukai olup donuyor,ayrılıncada 400 üstü ödül veriyorlar.

gücüne gelince,luffy zaten g3süz indiremez jinbeiyi.akainunun magmasını avuclayıp,bir kolundada luffyi tutan adamıda bırakında indiremesin,adamı magma resmen bögründen deldi gecti,hala ayaga kalkıp akainuya kafa tutmaya calısıyordu,tam hasırsapka tayfası olucak adam zaten :ehe:

Bastille'in gücünü ve yeteneklerini bilmiyoruz henüz, konuşmak için erken. Keşke kararsız seçeneği de ekleseydin.
Gönlüm Franky'den yana ama. Shogun formuyla ciddi bir savunmaya sahip oluyor.

Erken bir konu oy hakkımı Bastille'i daha iyi gördüğümüz tanıdığımız zamanlara saklıyacağım.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık