Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Shogun Franky vs. Bastille

Kim kazanır?

• Shogun Franky

Kullanılan: 2 50.0%
  • Bastille

Kullanılan: 2 50.0%
  • Yenişemezler

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    4
Maynard'a çaylak dedirtmişse Oda, epey tecrübeli bir denizcidir bence. Franky'i alır gibime geliyor.

franky nin shoguna hali ile daha güçlü olması hoşuma gitmiyor ama son yenilişlerine bakarsak öyle olduğu görülüyor. bu karışlaşmayıda franky alır diye düşünüyorum

İsmindeki önemden ötürü orada onun olduğunu düşünüyorum. Özellikle ismi fransız devriminde çok önemli bir yerdi. Şuan bu adada bir devrim yaşanıyor. Kolay birisi değildir ama bizimkiler kaç tane eski toprağı tokatladı bu kim ki derim oyumu shoguna basarım :good:

Bastille'nin bir Smoker edeceğini düşünüyorum.Daha iyi de olabilir.Çaylak bir koramiral de değil anlaşılan.Bu adam kanımca Vergo ile kafa kafaya dövüşebilecek birisi.O yüzden Bastille diyorum.Tabi gücünü bilmiyoruz dandik biri de çıkabilir ama ben pek zannetmiyorum öyle olacağını.

eski koramiraller epey güclü adamlar;onigumo,doberman,momonga,stainless,dalmatian,john giant,sonra garp :D

bunlar en azından bir 10-15 senelik denizciler ve senelerdir haki kullanıcısılar,bazılarının güzel zoan meyveleri var.hepsi epey kılıc kullanmaya hakim.tamam belki üst düzey bir shicbukai etmezler ama vergonun gücüne bakarsak cogu vergodan asagı kalmaz,bir tanesi ise vergoyu tek parmagıyla döver :ehe:

sonuc itibariyle yeni dünyada ,amirallerin yanı basına, böyle sag kol gibi verilcek koramirallerden umutluyum.issho,bastille ile geldi.kizaru, marcoyu onigumoyla indirdi.bir tanesini daha greenbulla ayırabilir e.oda.

marinefordda tam güc görünen kişi azdı ama e.oda bir cok sinyal verdi,beyazsakal korsanları saldırıya gectiginde,e.oda özellikle 7 koramirali ayırarak çizdi;

- http://www.mangareader.net/103-22774-9/one-piece/chapter-553.html

- http://i35.mangareader.net/one-piece/553/one-piece-535504.jpg

manga okuma sırasına göre bastille,yamakaji,momonga,doberman,steinless,onigumo,dalmaitan.

en azından bu 7li ve direk wbyle vsye girişen john giant ayrılmalı bence :good:

eski koramiraller epey güclü adamlar;onigumo,doberman,momonga,stainless,dalmatian,john giant,sonra garp :D

bunlar en azından bir 10-15 senelik denizciler ve senelerdir haki kullanıcısılar,bazılarının güzel zoan meyveleri var.hepsi epey kılıc kullanmaya hakim.tamam belki üst düzey bir shicbukai etmezler ama vergonun gücüne bakarsak cogu vergodan asagı kalmaz,bir tanesi ise vergoyu tek parmagıyla döver :ehe:

sonuc itibariyle yeni dünyada ,amirallerin yanı basına, böyle sag kol gibi verilcek koramirallerden umutluyum.issho,bastille ile geldi.kizaru, marcoyu onigumoyla indirdi.bir tanesini daha greenbulla ayırabilir e.oda.

marinefordda tam güc görünen kişi azdı ama e.oda bir cok sinyal verdi,beyazsakal korsanları saldırıya gectiginde,e.oda özellikle 7 koramirali ayırarak çizdi;

- http://www.mangareader.net/103-22774-9/one-piece/chapter-553.html

- http://i35.mangareader.net/one-piece/553/one-piece-535504.jpg

manga okuma sırasına göre bastille,yamakaji,momonga,doberman,steinless,onigumo,dalmaitan.

en azından bu 7li ve direk wbyle vsye girişen john giant ayrılmalı bence :good:

Yamakajiden hiç umudum yok jinbei ta ne zaman tokatlamış bunu.En azından mantalite olarak eziktir.John giant harbi manyaktı.Sen beyazsakal geldi diye koşa koşa gel birde Allah ne verdiyse dal :D Akainu manyağı dışında başka kim yapabildi bunu :D

Yamakajiden hiç umudum yok jinbei ta ne zaman tokatlamış bunu.En azından mantalite olarak eziktir.John giant harbi manyaktı.Sen beyazsakal geldi diye koşa koşa gel birde Allah ne verdiyse dal :D Akainu manyağı dışında başka kim yapabildi bunu :D
yamakaji vs jinbeiye bakmıstım daha önce,sanırım filler,yani mangada yok.ama orda bile jinbei o tayfanın en güçlüsü,hemen hemen o zaman zarflarında acele kapısıyor.jinbei cidden hayvan oglu hayvan.

o yüzden diyorum bu arc e.oda onu tayfaya getirmedi.mesela eminim jinbei vergoyu hasamat eder.hatta dof bile iki kere düşünür jinbeiyle savasmak için.yani yamakajinin zayıflıgına degil,jinbeinin gücüne yormak lazım.400 üstü ödül dendi, bir law ve kidd gibi ödül ama senelerce donmus,yani deneyimle onlardan bile bir adım öndedir.

bu kendi kanaatim ama ne zoro nede sanji jinbeiyi yenebilir,aynı zamanda frankyde bence güçlü bir koramirali yenemez.

franky önce güçlü bir koramiral seviyesine gelir.sanji ile zoroda ortalamanın üstünde shicbukai seviyesine gelirler.ondan sonrada işte zorodan mihawk,sanjiden dof cıksa,luffyde akainu olur.gider dalarlar yonkoya,sonrası allah kerim :good:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık