Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Seri Sonu Güç Dengeleri

Zirve:Im ve Dragon
1 alt basamak:Luffy>Teach>Vegapunk
2 alt basamak:Shanks,Mihawk,Kid,Goroseiler,Yonkolar
3 alt basamak:Coby,Zoro,Sanji,Law,Amiraller,Güçlü sağ kollar (Zoro>Ort.Amiral=Coby=Sanji=Law=Roo=Shiryu=Beckman)
4 alt basamak:King,Queen,Katakuri,Marco,Franky,Jinbe,X Drake

Son düzenleme:
Vivre Card'ı pek takmıyorum. Buggy de açıkça söylemiyor yani. :oops:
Vivre Card'ı senin takıp takmaman önemli değil. Oda bunu kaynak gösterdiği andan itibaren kişisel yorumların bir anlamı kalmadı.
Buggy, açıkça denk olduklarını söylüyor. Vivre Card da bunu aynen destekledi. Hatta; ''Roger, Beyazbıyık ile denk dövüşebilen tek kişiydi,'' yazıyor.
Roger'in, Beyazbıyık'ı yendiğine dair elimizde hiçbir veri yok. İki kaynakta da denk oldukları yazıyor.
Yani aksini söyleyenin fikri çok önemli değil açıkçası.

Vivre Card'ı senin takıp takmaman önemli değil. Oda bunu kaynak gösterdiği andan itibaren kişisel yorumların bir anlamı kalmadı.
Buggy, açıkça denk olduklarını söylüyor. Vivre Card da bunu aynen destekledi. Hatta; ''Roger, Beyazbıyık ile denk dövüşebilen tek kişiydi,'' yazıyor.
Roger'in, Beyazbıyık'ı yendiğine dair elimizde hiçbir veri yok. İki kaynakta da denk oldukları yazıyor.
Yani aksini söyleyenin fikri çok önemli değil açıkçası.
Vivre card olayı o kadar saçma ki, niye kabul etmediğimi bile hatırlamıyorum artık. Bin tane çelişki, mangaya uygun olmayan şeyler falan vardı herhalde, cidden hatırlamıyorum artık. Forumda bir konuda nedenini yazmıştım, gidip bakabilirim.

Üstüne, para için yapmayacağı şey kalmayan Oda'nın manga haricinde kaynak gösterdiği hiçbir şey de umrumda değil. :/

Tam tersine dair veri de yok. Ayrıca kendisi ile denk dövüşen tek Beyazsakal varmış ya sözde, Roger'ın zamanında Linlin'den nasıl kaçtığını da biliyoruz.

Son olarak, shonen okuyoruz. Bu bile Roger > Beyazsakal demek için yeterli bir sebep.

Vivre card olayı o kadar saçma ki, niye kabul etmediğimi bile hatırlamıyorum artık. Bin tane çelişki, mangaya uygun olmayan şeyler falan vardı herhalde, cidden hatırlamıyorum artık. Forumda bir konuda nedenini yazmıştım, gidip bakabilirim.

Üstüne, para için yapmayacağı şey kalmayan Oda'nın manga haricinde kaynak gösterdiği hiçbir şey de umrumda değil. :/

Tam tersine dair veri de yok. Ayrıca kendisi ile denk dövüşen tek Beyazsakal varmış ya sözde, Roger'ın zamanında Linlin'den nasıl kaçtığını da biliyoruz.

Son olarak, shonen okuyoruz. Bu bile Roger > Beyazsakal demek için yeterli bir sebep.
Sen istediğini yazabilir ya da düşünebilirsin tabii. Ancak bir anlamı yok. Açıkça yazmış adam. Tartışılacak bir şey yok.

Roger'ın Beyazsakal'dan üstün olduğunu gösteren birşey yok. İster kabul et ister etme. Seride buna ters düşen birşey de yok. Bm'nin yanına ne zaman gittiği belli olmayan Roger'dan yola çıkarak mangakanın Buggy vasıtasıyla verdiği net bilgiyi çürütemez ya da yalanlayamazsın.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık