Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sanji vs. King

Dövüşü Kim Alır?

• Kullanılan toplam oy
    167
Bu enerji muhabbeti önemli bir konu bunu aşabildiyse daha rahat yener. Aşamadıysa da şu var Queen'e vurduğu son darbeler baya güçlüydü King'i de etkiler diye düşünüyorum. Zaten King'de öyle çok uzun bir süre savaşmadı Zoro ile onunda kondisyonu çok sağlam değil gibi. King'i yenmek için sadece kral hakili saldırılara ihtiyaç olduğunu düşünmüyorum ben şahsen. Sanji'nin Seraphimler üzerinde ki etkisini daha net görmek lazım tabi yinede.
Aynı enerji muhabbetini Law'a yaptı; sonrasını zaten okuduk gördük, çatır çutur oynadı adam yonkolara karşı. Bu enerji muhabbeti geçti bence artık.

Aynı enerji muhabbetini Law'a yaptı; sonrasını zaten okuduk gördük, çatır çutur oynadı adam yonkolara karşı. Bu enerji muhabbeti geçti bence artık.
Bende benzer düşünüyorum bu enerji muhabbeti lafta kalıyor genelde böyle bir dövüş gerçekleşse Sanji anca King'i yendikten sonra enerjisi kalmayacak şekilde çizilirdi.

King'i yenmek için Zoro kadar saldırk gücüne sahip olmalısın. Onun binde biri de şancji'de olmadığına göre cevap Kral olmalı.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık