Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sanji vs. King

Dövüşü Kim Alır?

• Kullanılan toplam oy
    167
King mecburen ateşini kapatacak Sanji'nin hızına yetişmek için. Savunmasını elinden aldığında Sanji'nin kazanmaması için bir sebep kalmıyor.
Sanji'nin hangi hızı? Genleri aktif olduğundaki hızından bahsediyorsan Sanji onu uzun süre kullanamıyor. Queen karşısında bile çok kısa sürede kullandığı çabucak enerjisi gitmişti. O kadar süre içerisinde kesin yener mi diyorsunuz?

King ateşini kapamazsa Sanji nasıl zarar verecek? Üstelik enerjisi çabucak tükenen Sanji'den bahsediyoruz.

S-Hawk'ta 3.5 milyarlık hava vermiyor. 3.5 milyarlık adam Zoro ve Kaku'yu tekler geçer; güçsüz aramak için kaçmaz.
Jinbe fiziksel güç olarak Crocodile, Doflamingo, Moria, Hancock’un falan önündedir. Kuma ile kafa kafayadır. Saf kuvvet olarak bu ikisi Mihawk’ın da üzerinde olabilir. Ama bu konuda en üst Weevil çıkacak gibi.

Sanji'nin hangi hızı? Genleri aktif olduğundaki hızından bahsediyorsan Sanji onu uzun süre kullanamıyor. Queen karşısında bile çok kısa sürede kullandığı çabucak enerjisi gitmişti. O kadar süre içerisinde kesin yener mi diyorsunuz?
Sanji normalde de hızlı bir karakter zaten. King Zoro karşısında ateşini kapatma hatasına düşmüştü Sanji Zoro'dan da hızlı üstelik. Benzer bir senaryoda Sanji'nin zaferi daha olası geliyor bana.

Sanji normalde de hızlı bir karakter zaten. King Zoro karşısında ateşini kapatma hatasına düşmüştü Sanji Zoro'dan da hızlı üstelik. Benzer bir senaryoda Sanji'nin zaferi daha olası geliyor bana.
Normal hızına neden tepki veremesin?

Genlerinin aktif olduğu senaryoda da Queen burada enerjisinin çabucak biteceğinden bahsediyor. Queen mal gibi hareket edip, yerini belli etmese Sanji onu bu kadar çabuk bulup, yenemeyecekti belki de enerjisi bittiği için.

Zoro karşısında ateşini kapama nedeni Zoro'nun her türlü zarar vereceğinden ötürü değil miydi? Sanji'de böyle kssinlik yokken niye kesin ateşini kapıyor? Oda'nın yazacağı senaryoda Sanji'nin yenme ihtimali olsa da eldeki verilere bakınca kazanacak bir şeyi elinde yok. Genleri aktiften ki saldırı gücünü Seraphimlerin üzerinde daha iyi gösterirse bir şeyler diyebilirim ben.

Taklitler ancak asıllarını yaşatır. O kadar.
Tamam. Taklit aslını yaşatmıyor işte mesajın içeriği sana onu anlatıyor. Jinbei orta seviye, S-Shark zayıf diyorsun; Mihawk en güçlü olduğuna göre S-Hawk'ın terör estirmesi lazım.
Jinbe fiziksel güç olarak Crocodile, Doflamingo, Moria, Hancock’un falan önündedir. Kuma ile kafa kafayadır. Saf kuvvet olarak bu ikisi Mihawk’ın da üzerinde olabilir. Ama bu konuda en üst Weevil çıkacak gibi.
Jinbei seride en dengeli karakterlerden biri bence, yazdıklarına katılırım. S-Shark en son üretildiği için test aşaması henüz tamamlanmamış; yoksa seraphimler aşağı yukarı aynı seviyededir bence. S-hawk>S-Bear>S-Shark>S-Snake

Ben King’e oy atmıştım ama gerizekalı olduğu için nasıl dövüşeceğini kestiremiyorum. Yine ateşi kapatıp saldırı değiş tokuşu yapmaya başlarsa yenilebilir. Gidip mavi hell memories’e kafa atma potansiyeli var bu salakta.

Normal hızına neden tepki veremesin?

Genlerinin aktif olduğu senaryoda da Queen burada enerjisinin çabucak biteceğinden bahsediyor. Queen mal gibi hareket edip, yerini belli etmese Sanji onu bu kadar çabuk bulup, yenemeyecekti belki de enerjisi bittiği için.

Zoro karşısında ateşini kapama nedeni Zoro'nun her türlü zarar vereceğinden ötürü değil miydi? Sanji'de böyle kssinlik yokken niye kesin ateşini kapıyor? Oda'nın yazacağı senaryoda Sanji'nin yenme ihtimali olsa da eldeki verilere bakınca kazanacak bir şeyi elinde yok. Genleri aktiften ki saldırı gücünü Seraphimlerin üzerinde daha iyi gösterirse bir şeyler diyebilirim ben.

Bu enerji muhabbeti önemli bir konu bunu aşabildiyse daha rahat yener. Aşamadıysa da şu var Queen'e vurduğu son darbeler baya güçlüydü King'i de etkiler diye düşünüyorum. Zaten King'de öyle çok uzun bir süre savaşmadı Zoro ile onunda kondisyonu çok sağlam değil gibi. King'i yenmek için sadece kral hakili saldırılara ihtiyaç olduğunu düşünmüyorum ben şahsen. Sanji'nin Seraphimler üzerinde ki etkisini daha net görmek lazım tabi yinede.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık