Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sanji vs. Donquixote Doflamingo

Kim kazanır?

• Kullanılan toplam oy
    241
Doflamingo, İvankov'dan cinsiyet ameliyatı almadığı sürece Sanji'ye oluşturacağı bir zorluk yoktur.

Canavar üçlü içinde Doflamingo'nun en fazla avantajının olacağı kişi Zoro'dur. Luffy ve Sanji her türlü saldırıdan kolaylıkla sıyrılabilirler ama Zoro'nun havada yürümek gibi bir durumu olmadığı için uyanış formundaki Doflamingo karşısında daha fazla zorlanır. Tabi ki Zoro'nun kazanacağı kesin ama canavar üçlü içinde en fazla Zoro'nun zorlanacağı kesin.

hahahahah güldürdün valla, zoro neden kaçsın ki doff'un ataklarından, he sanji kaçmak zorunda kalırdı o ayrı :D,zoro kılını kıpırdatmadan kılıçlarıyla tanklar sonra allahına kavuşturur ama evet doğru sanjinin uçmak tan başka çaresi yok, illa doff'a karşı canavar üçlü sıralaması istiyorsan sıralayayım Nİkalı luffy>zoro>nikasız luffy>sanji :good:

En son öyleydi. :D Hayalimize göremi enerji biçeceğiz, yoksa son hallerini mi baz alacağız? Wano'daki haliyle yenebilir mi mesela?

Karaktere verdiğine öneme, o dövüşteki hikaye anlatımına göre daha güçlü. Bu seride yanıldığınız nokta her şeyi feat üzerinden yorumlamanız, featler yanıltıcıdır bu seride.Dressrosa'da Bellamy haki ile savunmasına rağmen kan kusturuyordu Luffy'e yumrukla, sonrasında Dof'un delemediği sahne var. Bellamy sahnesini unutan Dof'un hakisi güçsüz,zayıf diye yorumluyor nedense... Featler bu yüzden yanıltıcıdır. Seri ve evren içindeki önemi, Dressrosa'da Dof'u yenmek için yapılanlar rahatlıkla onu Cracker gibi tiplerden öne koyuyor.

Kaido ile dövüşen Luffy, Lucci ve Kizaru ile dövüştü? Sonraki rakip güçsüz oluyormuş? Diğer shonen serilerden de örnek vermemi ister misin? Yoksa kendi normlarımızda kalalım mı?

Sıralama kartlara göre değil. Öyle bir açıklaması yok, hepsini geçtim; Joker'in diğer kartlardan üstün olduğu oyunlar var. Joker wildcard'tır, destedeki diğer kartların yerine de kullanılabilir. Nasıl ve neye göre diğerlerinden zayıf oluyormuş? :D
Ben SBS'yi gördüm. Joker kartı bu desteden dışarıda. Tobi Roppo ile Yıldız üçlü arasında olmalı. Yani Kaido için Joker güçlü bir ast değil yalnıza silah ve Smile üreten bir aracı sadece.

Yazdım zaten Dof'un neden zayıf olduğunu. Dressrosa'da Dof'u yenen Whole Cake'te Luffy Nami ile zor yendi Cracker'ı. Kaido'nun 3. astının Big Mom'ın 3. astından geri kalır yanı olmamalı. Bunu geçtim Dof'un Queen'den güçlü olması mümkün değil!

Ben SBS'yi gördüm. Joker kartı bu desteden dışarıda. Tobi Roppo ile Yıldız üçlü arasında olmalı. Yani Kaido için Joker güçlü bir ast değil yalnıza silah ve Smile üreten bir aracı sadece.

Yazdım zaten Dof'un neden zayıf olduğunu. Dressrosa'da Dof'u yenen Whole Cake'te Luffy Nami ile zor yendi Cracker'ı. Kaido'nun 3. astının Big Mom'ın 3. astından geri kalır yanı olmamalı. Bunu geçtim Dof'un Queen'den güçlü olması mümkün değil!
Aynen öyle. :good:

En son öyleydi. :D Hayalimize göremi enerji biçeceğiz, yoksa son hallerini mi baz alacağız? Wano'daki haliyle yenebilir mi mesela?

Karaktere verdiğine öneme, o dövüşteki hikaye anlatımına göre daha güçlü. Bu seride yanıldığınız nokta her şeyi feat üzerinden yorumlamanız, featler yanıltıcıdır bu seride.Dressrosa'da Bellamy haki ile savunmasına rağmen kan kusturuyordu Luffy'e yumrukla, sonrasında Dof'un delemediği sahne var. Bellamy sahnesini unutan Dof'un hakisi güçsüz,zayıf diye yorumluyor nedense... Featler bu yüzden yanıltıcıdır. Seri ve evren içindeki önemi, Dressrosa'da Dof'u yenmek için yapılanlar rahatlıkla onu Cracker gibi tiplerden öne koyuyor.

Kaido ile dövüşen Luffy, Lucci ve Kizaru ile dövüştü? Sonraki rakip güçsüz oluyormuş? Diğer shonen serilerden de örnek vermemi ister misin? Yoksa kendi normlarımızda kalalım mı?
Sanji konusunda olumlu yorumunu beklemiyordum zaten. Günceli veya Wano sonu halini baz alabilirsin sana kalmış.

Feat diyerek işin içinden sıyrılamazsın. 11 saat süren bir savaştan bahsediyoruz. Luffy G4 ile zorlanıyor. Rakibinin hakisinin sağlam olduğunu kendi ağzıyla söylüyor. Basit bir olay üzerinden feat çıkarımı değil bu uzun bir savaş. Bellamy örneği anlamsız.

Bir sonraki rakip derken ne demek istediğimi gayet iyi biliyorsun. Cracker savaşı, Lucci gibi farkın belli olduğu rastgele bir savaş değildi.

Sanji konusunda olumlu yorumunu beklemiyordum zaten. Günceli veya Wano sonu halini baz alabilirsin sana kalmış.

Feat diyerek işin içinden sıyrılamazsın. 11 saat süren bir savaştan bahsediyoruz. Luffy G4 ile zorlanıyor. Rakibinin hakisinin sağlam olduğunu kendi ağzıyla söylüyor. Basit bir olay üzerinden feat çıkarımı değil bu uzun bir savaş. Bellamy örneği anlamsız.

Bir sonraki rakip derken ne demek istediğimi gayet iyi biliyorsun. Cracker savaşı, Lucci gibi farkın belli olduğu rastgele bir savaş değildi.
Soruma cevap vermedim, Wano'da enerjisi çok çabuk biten hali nasıl alacak? :D Ben geyik yapmadığım sürece olumlu konuşuyorum Sanci hakkında da sizin istediğiniz gibi olmuyor bu sanırım. Sanci, dövüş içinde güçlenerek bir şekilde yener King'i, Wano'daki hali alamaz ama.. Bu da nasıl olumsz geliyorsa sana. :D

Feat diyerek işin içinden çıkmıyorum zaten. Luffy, Cracker'ı çoğu off-panel geçen uyduruk bir savaşta aldı, Nami etkisi de var. Diğer yanda Law etkisi var, adada başka insanların Luffy'i kaçırması var. Kafesi tutan insanlar var. Siz sadece Oda'nın hikaye anlatımını anlamadan çok düz bakıyorsunuz.

Haa sizin gibi düz gideyim; ben de nasıl Kata'yı uyanış, kral haki faktörlerinden ötürü özel bir komutan olarak görüyorsam, Dof'u da uyanış, kral haki faktörleriyle birlikte önde tutuyorum. Jdyge dengi olan Kuin ve ondan daha güçsüz olan Jack ve Cracker mı güçlü olacak Dof'tan? :D

Son düzenleme:
Soruma cevap vermedim, Wano'da enerjisi çok çabuk biten hali nasıl alacak? :D Ben geyik yapmadığım sürece olumlu konuşuyorum Sanci hakkında da sizin istediğiniz gibi olmuyor bu sanırım. Sanci, dövüş içinde güçlenerek bir şekilde yener King'i, Wano'daki hali alamaz ama..

Feat diyerek işin içinden çıkmıyorum zaten. Luffy, Cracker'ı çoğu off-panel geçen uyduruk bir savaşta aldı, Nami etkisi de var. Diğer yanda Law etkisi var, adada başka insanların Luffy'i kaçırması var. Kafesi tutan insanlar var. Siz sadece Oda'nın hikaye anlatımını anlamadan çok düz bakıyorsunuz.

Haa sizin gibi düz gideyim; ben de nasıl Kata'yı uyanış, kral haki faktörlerinden ötürü özel bir komutan olarak görüyorsam, Dof'u da uyanış, kral haki faktörleriyle birlikte önde tutuyorum.
Karakterin adını düzgün yazdığını görmedim olumlu konuşuyorum falan diyorsun. :D Sanji arc içinde sağa sola koşturmuş, Maria'dan dayak yemiş, tüm kemikleri kırılmış, gen uyanışı yaşamış. Yorgun düşmesi gayet normal. Güçlendirmeden sonra sıfır haliyle kıyaslarsak Sanji alır derim. Güçlenmesine gerek yok.

Neden uyduruk savaş oldu? Adamın hakisi övülmüş. Savaş 11 saat sürmüş. Dofflamingo G4 Luffy'ye 20 dakika mı dayanmıştı? Doff'un hikayede değerli olması onu daha güçlü yapmıyor. Sadece ilerde daha güçlü dönme ihtimalini gösterir.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık