Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sanji vs. Donquixote Doflamingo

Kim kazanır?

• Kullanılan toplam oy
    242
Hangi oyuna göre öyle sıralanıyor? :D KEnfi fantezilerinizi yazmayın şuraya. Ben de Oda'nın sbs'ede yaptığı açıklamayı getilirim buraya. Big Mom yerine o Kaido'nun ortağı olarak Wano'da yer alacaktı. Oda'nın narrative tarzını bilen, dövüşlerde feat'i öncelik almayıp, söylemleri de dikkate alan kişi Dof'u Jack'i, Kuin'in, Cracker'ın altına koymaz.
Dostum, bunu ben söylemiyorum. Kaido'nun astlarının isminin King, Queen, Jack, Joker olması tesadüf değil. Sıralanırsa en zayıfı Dof(joker)tur. Seriyi iyi takip et.

Son düzenleme:
İtachi'nin olur olmadık yerden Zoro görmesine bitiyorum ya.
Zoro gömmedim ki, okuduğunu anlamakta zorluk mu çekiyorsun? Zoro kazanır dedim ama Sanji ve Luffy'ye göre fazla zorlanır dedim. Luffy ve Sanji havada yürüyüş yaptıkları için saldırılardan daha rahat kaçabilirler ama Zoro'nun öyle bir olayı olmadığı için zorlanır.

Aynen ya, Doflamingo; Cracker, Kuin ve Jack'ten güçsüz. :D

R: Commanders of Kaido’s crew all have names based off a card or card game huh

O: That’s right, the 3 lead performers are obvious, all the Tobi Roppo, Numbers, and headliners, excluding Drake, Apoo, and Hawkins who came from elsewhere, are either named after card games or cards like KQJ and 1-10. If I listed all of them here I’ll be out of space. There are probably plenty of them who you feel like you have never heard of, there’re all kinds of ways to play cards in the world. By the way, in Dressrosa Doflamingo was called “Joker”, that’s leftover of early Doflamingo, who was designed to be fought in Wano as Kaido’s strong ally(強力なカイフウの仲間). It’s great that such a troublesome enemy is already dealt with in Dressrosa!

Dostum, bunu ben söylemiyorum. Kaido'nun astlarının isminin King, Queen, Jack, Joker olması tesadüf değil. Sıralanırsa en zayıfı Dof(joker)tur. Seriyi iyi takip et
Seriyi iyi takip ediyorum zaten. Hangi oyunda joker zayıf diyorum sana. Oyundan oyuna değişiyor önemleri ve değerleri. Bir yerden duymuşsun, onu yazıyorsun kartlara göre sıralanmış diye. Önce kendi fikriniz olsun. Dof'un joker diye adlandırma nedeni, önceden KAido'nun güçlü bir ortağı olarak Wano'da yer alacak almasından ötürü. Jack'ten falan güçsüz olmasından ötürü değil, ki Joker wildcard olarak geçer, bir standart destelerde olmaz zaten. Belli kalıba oturtamazsın.

Aynen ya, Doflamingo; Cracker, Kuin ve Jack'ten güçsüz. :D

R: Commanders of Kaido’s crew all have names based off a card or card game huh

O: That’s right, the 3 lead performers are obvious, all the Tobi Roppo, Numbers, and headliners, excluding Drake, Apoo, and Hawkins who came from elsewhere, are either named after card games or cards like KQJ and 1-10. If I listed all of them here I’ll be out of space. There are probably plenty of them who you feel like you have never heard of, there’re all kinds of ways to play cards in the world. By the way, in Dressrosa Doflamingo was called “Joker”, that’s leftover of early Doflamingo, who was designed to be fought in Wano as Kaido’s strong ally(強力なカイフウの仲間). It’s great that such a troublesome enemy is already dealt with in Dressrosa!

Seriyi takip ediyorum zaten. Hangi oyunda joker zayıf diyorum sana. Oyundan oyuna değişiyor önemleri ve değerleri. Bir yerden duymuşsun, onu yazıyorsun kartlara göre sıralanmış diye. Dof'un joker diye adlandırma nedeni, önceden KAido'nun güçlü bir ortağı olarak Wano'da yer alacak almasından ötürü. JAck'ten falan güçsüz olmasından ötürü değil, ki Joker wildcard olarak geçer, bir standart destelerde olmaz zaten.
Peki ya bu Jack'den güçlü olduğunu ispatlar mı. Dof bu üçlünün arasına giremez. Hatta buradan Dofflamingo'nun amacının dövüşmek olmadığı silah üretmek, Smile üretmek olduğu anlaşılır.

OP serisinde dayak yedikten sonra güçlenme diye bir olgu var. Dragon Ballda da vardı bu mevzu, karakter dayak yer, yemek yeyip iyileşir ve daha güçlü olur. Luffynin güçlenmesi de hep böyle işledi. Dayak ye, yemek ye, dinlen, güçlen, rakibi döv.

Bu denklemde Dof, Luffyden dayak yedi, IDde yemek yeyip dinleniyor, güçlenip dönecek olması kadar doğal bir şey yok. :)
İyi de Doflamingo yakalandığından bu yana hücrede uzanıp Magellan ile sohbet ediyor. Nasıl güçlenecek?

Değil mesela. :D Sancinin genler aktifken 5 dakikada enerjsii bitiyorken King'i nasıl alacak söyler misin? Yoksa genler olmadan da yener mi diyorsun?

Dof diğerlerinden de net daha güçlüydü. King'ten güçlü de dönebilir. Doğru yorumlayan bundan şaşmaz seriyi. :bilmem:
Sanji'nin 5 dakikada enerjisi bitiyor bilgisi güncel mi? :D

Neye göre net güçlüydü? Luffy, Doff'u yendiği için Big Mom Cracker'i yolluyor. Bunu özellikle belirtiyorlar, daha güçsüz birini neden yollasın? Shounen seride bir sonraki rakip nasıl daha güçsüz oluyor? G4 Luffy'ye karşı kimin daha iyi savaştığı ortada. Ha Doff aynı Croco gibi daha güçlü dönebilir bunu görmek için üst düzey okur olmaya gerek yok.

Kartlara göre sıralanma saçmalığını geride bıraktığımıza göre Kaido'nun güçlü ortağı olması planlanan adamla Jack gibi Peros'tan hallice bir adamı bir tutmamaya da geleceğiz yavaş yavaş...

Birçok kişi söyledi. :)
Dof'u yenen Luffy Cracker'ı Nami ile zor yendi. Dof'un net bir şekilde üzerinde. Big Mom'ın 3. Komutanının(Cracker) Kaido'nun 3. komutanın(Jack)dan aşağı kalır yanı olmamalı. Sıralama hala kartlar göre.

Sanji'nin 5 dakikada enerjisi bitiyor bilgisi güncel mi? :D

Neye göre net güçlüydü? Luffy, Doff'u yendiği için Big Mom Cracker'i yolluyor. Bunu özellikle belirtiyorlar, daha güçsüz birini neden yollasın? Shounen seride bir sonraki rakip nasıl daha güçsüz oluyor? G4 Luffy'ye karşı kimin daha iyi savaştığı da ortada. Ha Doff aynı Croco gibi daha güçlü dönebilir bunu görmek için üst düzey okur olmaya gerek yok.
En son öyleydi. :D Hayalimize göremi enerji biçeceğiz, yoksa son hallerini mi baz alacağız? Wano'daki haliyle yenebilir mi mesela?

Karaktere verdiğine öneme, o dövüşteki hikaye anlatımına göre daha güçlü. Bu seride yanıldığınız nokta her şeyi feat üzerinden yorumlamanız, featler yanıltıcıdır bu seride.Dressrosa'da Bellamy haki ile savunmasına rağmen kan kusturuyordu Luffy'e yumrukla, sonrasında Dof'un delemediği sahne var. Bellamy sahnesini unutan Dof'un hakisi güçsüz,zayıf diye yorumluyor nedense... Featler bu yüzden yanıltıcıdır. Seri ve evren içindeki önemi, Dressrosa'da Dof'u yenmek için yapılanlar rahatlıkla onu Cracker gibi tiplerden öne koyuyor.

Kaido ile dövüşen Luffy, Lucci ve Kizaru ile dövüştü? Sonraki rakip güçsüz oluyormuş? Diğer shonen serilerden de örnek vermemi ister misin? Yoksa kendi normlarımızda kalalım mı?

Dof'u yenen Luffy Cracker'ı Nami ile zor yendi. Dof'un net bir şekilde üzerinde. Big Mom'ın 3. Komutanının(Cracker) Kaido'nun 3. komutanın(Jack)dan aşağı kalır yanı olmamalı. Sıralama hala kartlar göre.
Sıralama kartlara göre değil. Öyle bir açıklaması yok, hepsini geçtim; Joker'in diğer kartlardan üstün olduğu oyunlar var. Joker wildcard'tır, destedeki diğer kartların yerine de kullanılabilir. Nasıl ve neye göre diğerlerinden zayıf oluyormuş? :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık