Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sanji vs. Donquixote Doflamingo

Kim kazanır?

• Kullanılan toplam oy
    241
Adalar arası Kata'ya portal açtıran adam mı diyor bunu? :D

O son cümlen bana ise, ben King vs Zoro dövüşü de kötü diyorum canım. Çakma objektiflik kasmam. 🤫 🤭
Kata King'in Zoro'da durduğu yükseklik için portal açabilir. Daha yüksekte ise kopar zaten savaş olmaz. Katakuri Zoro gibi değil ki. Özel paramecia bu. Logia gibi vücudu var. Havadan yapacağı ataklarla o savunmayı aşamaz.

Son düzenleme:
Sanji > King > Queen > Cracker > Doff. Hapiste bağlı yatan Doff her an Oda torpiliyle seviye atlayabilir.
Değil mesela. :D Sancinin genler aktifken 5 dakikada enerjsii bitiyorken King'i nasıl alacak söyler misin? Yoksa genler olmadan da yener mi diyorsun?

Dof diğerlerinden de net daha güçlüydü. King'ten güçlü de dönebilir. Doğru yorumlayan bundan şaşmaz seriyi. :bilmem:

Değil mesela. :D Sancinin genler aktifken 5 dakikada enerjsii bitiyorken King'i nasıl alacak söyler misin?

Dof diğerlerinden de net daha güçlüydü. King'ten güçlü de dönebilir. Doğru yorumlayan bundan şaşmaz seriyi. :bilmem:
Kaido'nun astları iskambil kartlarına göre sırlanıyor. Dof en zayıfı.
Sanji'nin Stamina hemen bitmiyor. 83483 saat ana salon da dövüşüp ardından Queen'i yendiğinden dolayı bayılmıştır. :)

Kaido'nun astları iskambil kartlarına göre sırlanıyor. Dof en zayıfı.
Hangi oyuna göre öyle sıralanıyor? Kenfi fantezilerinizi yazmayın şuraya. Ben de Oda'nın sbs'ede yaptığı açıklama üzerinden yorumlarım. Big Mom yerine o Kaido'nun ortağı olarak Wano'da yer alacaktı. Oda'nın narrative tarzını bilen, dövüşlerde feat'i öncelik almayıp, söylemleri de dikkate alan kişi Dof'u Jack'i, Kuin'in, Cracker'ın altına koymaz.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık