Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sanji vs. Charlotte Cracker

Kim Kazanır?

• Kullanılan toplam oy
    221
Animeye göre yorumlamak gerçekten çok anlamsız. Bunun gibi rezil sahnelerin olduğu, saçma sapan efektlerle dolu bir arc.
Gen uyanışının beleş bir power up olduğu doğru. Ancak temeli atılmıştı. Kılıç sayesinde 1 günde kralın hakisini öğrenen karakterler var. Hatırlatmak isterim.

Sanji'nin icraati yeni başladı, Zoro'nun yapmadığı kalmadı demişsin. Arc ortasında Nami'yi, Robin'i, Momo'yu kurtarmadı mı? Daha sonra gitti hem Zoro'yu hem de Law'ı sırtladı, Chopper'ı kurtardı. Bunlar icraat değil mi? Yorumların ağır fanlık kokuyor.
Yıllardır animeyi izlemiyordum. Bu nedir aga? Luffy ile Zoro'nun yerine utanmaktan zor izledim. Allahtan Luffy'e g4 açtırmamışlar. Utançtan yorganın altında izledim videoyu:D

Sanji artık alır oylamada ki dengeyi de böylece bozmuş oldum... hem de Sanji lehine bugünleri de mi görecektik...sksksk
Bu arada bir kaç Zoro-Sanji muhabbeti gördüm... Arkadaşlar lütfen yapmayın... Bakın Zoro'nun açtığı güç için "Bir avuç en güçlü adam" Yapabiliyor deniliyor. Sanji'nin p.up'ı bu adamların dışındakilere işler anca. Tamam güçlendi Sanji ama Zoro artık bambaşka bir mevzu.

Animeye göre yorumlamak gerçekten çok anlamsız. Bunun gibi rezil sahnelerin olduğu, saçma sapan efektlerle dolu bir arc.
Gen uyanışının beleş bir power up olduğu doğru. Ancak temeli atılmıştı. Kılıç sayesinde 1 günde kralın hakisini öğrenen karakterler var. Hatırlatmak isterim.

Sanji'nin icraati yeni başladı, Zoro'nun yapmadığı kalmadı demişsin. Arc ortasında Nami'yi, Robin'i, Momo'yu kurtarmadı mı? Daha sonra gitti hem Zoro'yu hem de Law'ı sırtladı, Chopper'ı kurtardı. Bunlar icraat değil mi? Yorumların ağır fanlık kokuyor.
Bir günde h.haki öğrenen dediğin karekter serinin ilk başlarından beri temeli atılmıştı çıkacağına dair.
Luffy yonkou karşısında kaplamayı öğrenince problem yok. Kaido onayladıktan sonra Zoro kılıç sayesinde king karşısında öğrenince problem var he ne güzel dünya.

Sanji nami , robin ,momoyu kurtardı doğru.
Zoroda yukarıda supernovaları kurtarmadımı , yonkou savaşında rol oynadı adam.
O orda olmasaydı belki şuan luffy daha beter haldeydi savaş kaybedilmişti. Sanji mi kurtaracaktı bu savaşı.

Şimdi yapılan icraatlara bakınca a sanjinin ki dağın yanında taş gibi kalıyor.

Animeye karşı yorumlamak ta mantıksız değil. Seri panellerden ibaret değil sadece.
Görmediğimiz bazi sahnelere anime de yer veriliyor . mangada işlenecek görseller ve detaylar az animede bu olayı biraz daha açıyorlar.

Ayrıca mangada yapılan bazı kötü fikirleri animede daha değişik lanse edebiliyorlar.
Eğer anime yorumlarımıza katmayacaksan herkes açtığı konuya manga dan baz alınarak yazsın.

Bir günde h.haki öğrenen dediğin karekter serinin ilk başlarından beri temeli atılmıştı çıkacağına dair.
Luffy yonkou karşısında kaplamayı öğrenince problem yok. Kaido onayladıktan sonra Zoro kılıç sayesinde king karşısında öğrenince problem var he ne güzel dünya.

Sanji nami , robin ,momoyu kurtardı doğru.
Zoroda yukarıda supernovaları kurtarmadımı , yonkou savaşında rol oynadı adam.
O orda olmasaydı belki şuan luffy daha beter haldeydi savaş kaybedilmişti. Sanji mi kurtaracaktı bu savaşı.

Şimdi yapılan icraatlara bakınca a sanjinin ki dağın yanında taş gibi kalıyor.

Animeye karşı yorumlamak ta mantıksız değil. Seri panellerden ibaret değil sadece.
Görmediğimiz bazi sahnelere anime de yer veriliyor . mangada işlenecek görseller ve detaylar az animede bu olayı biraz daha açıyorlar.

Ayrıca mangada yapılan bazı kötü fikirleri animede daha değişik lanse edebiliyorlar.
Eğer anime yorumlarımıza katmayacaksan herkes açtığı konuya manga dan baz alınarak yazsın.
İlk başlarda nerede temeli atıldı? İzleyicinin beklentisi vardı ama Zoro'da kralın hakisi düzgün işlenmedi. Kendimizi kandırmayalım. Bana kalsa çok daha önceden kralın hakisi çıkmalıydı Zoro'da. Daha çatıda kralın hakisini kullandığını bile bilmeyen Zoro aynı gün kılıç yüzünden kullandı işte. Luffy 2 yıl kendini eğitti, kralın hakisi olan karakterlerle savaştı ve dayak yiyerek uzun bir süreçte öğrendi.

Ben Zoro iş yapmadı demiyorum ki. Senin Sanji'yi hiçbir şey yapmamış gibi tek taraflı yorum yapmana laf ettim. İki karakter de elinden geleni yapıyor.

Dediğim gibi animeye göre yorumlamak bence saçma. Bak arkadaş benim attığım sahnenin devamını atmış. Yarasa adam Luffy ile haki çarpıştırıyor. Onlarca saçma sapan olay var Wano'da. Ayrıca insanlar bu forumda genelde manga üzerinden konuşuyor.

İlk başlarda nerede temeli atıldı? İzleyicinin beklentisi vardı ama Zoro'da kralın hakisi düzgün işlenmedi. Kendimizi kandırmayalım. Bana kalsa çok daha önceden kralın hakisi çıkmalıydı Zoro'da. Daha çatıda kralın hakisini kullandığını bile bilmeyen Zoro aynı gün kılıç yüzünden kullandı işte. Luffy 2 yıl kendini eğitti, kralın hakisi olan karakterlerle savaştı ve dayak yiyerek uzun bir süreçte öğrendi.

Ben Zoro iş yapmadı demiyorum ki. Senin Sanji'yi hiçbir şey yapmamış gibi tek taraflı yorum yapmana laf ettim. İki karakter de elinden geleni yapıyor.

Dediğim gibi animeye göre yorumlamak bence saçma. Bak arkadaş benim attığım sahnenin devamını atmış. Yarasa adam Luffy ile haki çarpıştırıyor. Onlarca saçma sapan olay var Wano'da. Ayrıca insanlar bu forumda genelde manga üzerinden konuşuyor.
Evet halkın beklentisi vardı kaido savaşında a gösterildi manga da. Animede daha erken gösterildi ki Oda da bunun daha doğru olduğunu farketmiş oldu.
Luffy kendini 2 yil eğitti evet ama luffy bilinçli kullanmayı biliyor zoro hala bilmiyor fark var zaten aralarında.Zoro bir anda luffy seviyesinde kullanmaya başlamadı ki zaten. Yavaş yavaş kullanmayı ogrenmeye başladı. Oysa luffy savaşabilecek kadar hakim H.haki ye artık. Zoro şuan
Kılıç sayesinde kullanabiliyor gibi duruyor ama zaten dedigimiz gibi kılıç sayesinde kullanıyor. Daha öğrenmesi gerekecek.

Zoro iş yapmadı konusu ise senin demen değil , benim başka bir kişiye yazdığım şeyin senin önceki yorumlara dikkat etmeden , mesajımı cevaplaman ile ilgili . bende biliyorum sanjinin yaptıklarını tabi. Ancak arkadaş zoroyu hiçbirşey yapmamış gibi gösterince bende sanjiinin yaptıklarının zoronun yaptıklarının yanında parlamadığını belirttim.

Evet mangaya göre yorum yapmak daha tutarlı tabi ama bir sürü ara sahne var hepsini yok mu sayalım mangada yok diye şimdi? Sadece mangaya baksak herkes birbirine bir veya iki kez vuruyor savaş bitiyor. Pek heyecanlı veya inandırıcı değil.
Benzer şekilde yerde olan sonrakinde yuvarlanmış gözükebiliyor. Arada ne olduğunu manga dolduramıyor. Bu tarz sahnelerde animeye de bakılmasının taraftarıyım.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık