Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sanji vs. Charlotte Cracker

Kim Kazanır?

• Kullanılan toplam oy
    221
Suitle ne alakası var ? Sanji'nin suit hakkında düşündüğü tek şey nefret ettiği ailesi. Sen Sanji'nin hangi dövüşünde Zoro'yu geçmeyi ya da ona yaklaşmayı düşündüğünü gördün de suiti Zoro'ya bağladın ? Hiç ilgisi olmayan noktalardan tutmaya çalışıyorsun ama saçma yani. Sanji'nin hayali doğrultusunda Luffy'yle bir güç kıyasına gidiyor musun ? Niye gitmiyorsun ? Çünkü kk zirve güç dimi ? Zoro ne olacak Şam kayısısı mı ? Ryuma dediğin adam Mihawk'tan güçlü. Mihawk dediğimiz adam da güncel yonkouların en az ikisinden güçlü. Sen hangi kıyastan bahsediyorsun ? Daha düne kadar Vergo'ya bacak veren adamı, saldırı-savunma gücü yerlerde olan adamı Zoro'yla karşılaştırdığın argümanlar rüya aleminin ürünleri. Zoro suitsiz Sanji'den fersah fersah güçlü dönmüşken Queen-King rekabeti yüzünden bu ikili arasında fazla güç farkı olmayacak demek olmayacak duaya amin demek. Yani 1000 bölüm Zoro Sanji'den çok güçlüydü ama şimdi Quenn-King rekabeti yüzünden kartlar yeniden mi dağıtılıyor ? Olduuuu, gözlerim doldu.

Sen diyorsun ki Luffy ve Sanji arasındaki devası fark, Sanji genlerini uyandırdığı için kapanacak. Sanji Luffy'nin 1 arc önce aldığı adam seviyesine gelecek. Böyle bir şey mümkün mü Allah aşkına ? Sanji'nin geleceği en tepe nokta bir amiral almak. Luffy ve Zoro dediğin adamlar bunun 2-3 basamak üstü karakterler. Bu karakterlerin profiliyle Sanji'nin profili arasında dağlar kadar fark var. Mangakanın Zoro ve Sanji'ye dizayn ettiği rakipler arasında bile kaç gömlek kalite farkı var ? Bunların hepsi mantıksız da Sanji'nin suiti atması mı mantıksız ? Adam aldı zaten alacağını öyle attı suiti. Hani gören de diyecek ki Sanki o suiti hiç almadı-kullanamadı. O da ayrı bir mesele.

Yazdıkların hiç mantıklı değil üzgünüm. Bu adamlar arasında irade ve hayal olarak klasman farkı var. Sanji'nin tayfaya katılacağı zaman bu klasman farkına değinildi ve bu fark hala devam ediyor. Sanji usit üstüne suit giysin gen üzerine gen uyandırsın değişmez bu.
Kartları yeniden ben dağıtmadım Oda’ya isyan et.Bende diyordum yoksa Sanji çok zayıf Zoro ile arada uçurum oldu diye ama önce suit sonra gen uyandırma verdi vücudunu değiştirtti şimdi de birbirine yakın rakipler verdi karşısına.Geni uyanmış Sanji şu an rakibe ezilmiyordu ama Zoro kral haki eklemeden dövüşün başlarında bu gidişle kaybedeceğim tarzı konuşuyordu.Biri power up alıp diğeri almayınca alan taraf kısa sürelikte olsa öne geçiyor yani.

Sanji, Page One'a defalarca saldırdı diyorsun.Olmayan bir şeyi söylüyorsun bu mantıksız olmuyorda benim söylediğim mi mantıksız ? Sanji ve Vergo'nun hakisini kıyaslıyorsun kendince,sahnede haki kullandığı bile kesin değil Sanji'nin.Kim mantıksız argüman sunuyor belli gerçekten.

Sanji'ye hasar vermek için suiti aşması gerekli tabi.Sen King'in yapamadığını Cracker mi yapacak diyorsun ? Cracker'in bisküvisinin Queen'den sağlam mı diyorsun? Bunlara en azılı Cracker fanı bile inanmaz. Balıkadam adasından beri Sanji, Spectre bile kullanmadı. Koka'yı bile 1 kez net bir şekilde kullandığını gördük.

Zoro kendi kendine ölüp dirilmedi.Zoro'yu Mink Doktor diriltti. Zamanında Luffy'yi 2 kez hormon meyvesiyle ayağa kaldıran İvankov gibi düşün. Tanrı'nın eli değdi ve yan etkilerini henüz göstermeyecek. Bunu bile Zoro'ya dezavantaj gibi gösteriyorsun.

Hakinin suite etkisini görmedik diye bu Cracker'e yazabilir mi ya böyle birşey mi var ? Yenişemezler diye bir seçenek koymuşlar kullanan yok. Şu anketin sonucuna ancak benim verdiğim tepki verilir.

Ben her zaman haklıyım demiyorum çoğunluk avantajını kullanarak itin g.tüne soktuğunuz karakterlerin, gerçekten öyle olduğuna inanıyorsunuz. Bu durum, yalan söyleyip bir müddet sonra kendi yalanlarınıza inanmaya benziyor. Sitede Sanji fanı yok diyorlar. Olmaz tabi, adamları soğutmuşsunuz. Bende tartışmıyorum zaten artık yakında veda ederim, sıkıcı çünkü. Bunları söyleyince de laf ediyorsunuz.
Cracker basit değil Gayet güzel tasarlanmış bir karekter.

Luffy bile bunu tek yenemedi gear 4 ile sen gelmiş suit sanji alır diyorsun.
Bende alamaz diyorum boşuna mı açıldı bu konu tartışma olamayacaksa . Orataya delilleri sunuyorum . Sen sunamıyorsun inanmaya devam et etme benim fikrim bu seninki de senin olsun.

Adamlari soğutmakla ilgisi yok yazdıklarımın normal bir şekilde yazdım.
Yani bu oylama birbirine yakın bir oylama cracker kazanır diyenler aptalmı oluyor sen istemiyorsun diye. Gayette yazarım defakarca haki gözümüze sokuldu bir işe yaramıyorsa neden bukdr önemli seride.
Hangi güçlü olupta hakisi olmayan adam gördün seride , meyveymis teknolojiymiş bir yere kadar . Zoro öldü dirildi dedim kendi kendine ifadesini kullanmadım. Sanjinin king karşısında düştüğü rezilliği gayet açık gördük. Zoro ise yeterli düzeyde savaşıyor herifle. Animede fark daha iyi gösterilmiş.
Sirf işinize gelmiyor diye de Animeyi reddetmr lüksü yok kimsede.
Mangada da durum böyleydi anime de de.
Sanjiye değmedi mi bu tanrının eli?
Suit ne baya baya beleş pup. Hadi suiti es geçelim bu gen uyanışı bekledi bekledi şimdi mi çıktı arkadaş? Hepsi Tanrının eli ozaman , bende zaten sanji nin düzgün haki kullandığını görmedik diyorum gelmiş tersini söylemişim gibi yazıyorsun burda.
Vergoda aptal mı kullanmadı hakisini sanji?
He aptaldır ozaman kullansaydı , bu kadar aptal iken crackere olan şansı gene azalıyor işte. Page one saldırmadı demişsin? Ne alaka baya baya saldırdı suitle?

Bende alamaz diyorum boşuna mı açıldı bu konu tartışma olamayacaksa . Orataya delilleri sunuyorum . Sen sunamıyorsun inanmaya devam et etme benim fikrim bu seninki de senin olsun.

Yani bu oylama birbirine yakın bir oylama cracker kazanır diyenler aptalmı oluyor sen istemiyorsun diye. Gayette yazarım defakarca haki gözümüze sokuldu bir işe yaramıyorsa neden bukdr önemli seride.
Hangi güçlü olupta hakisi olmayan adam gördün seride , meyveymis teknolojiymiş bir yere kadar . Zoro öldü dirildi dedim kendi kendine ifadesini kullanmadım. Sanjinin king karşısında düştüğü rezilliği gayet açık gördük. Zoro ise yeterli düzeyde savaşıyor herifle. Animede fark daha iyi gösterilmiş.
Suit ne baya baya beleş pup. Hadi suiti es geçelim bu gen uyanışı bekledi bekledi şimdi mi çıktı arkadaş? Hepsi Tanrının eli ozaman , bende zaten sanji nin düzgün haki kullandığını görmedik diyorum gelmiş tersini söylemişim gibi yazıyorsun burda.
He aptaldır ozaman kullansaydı , bu kadar aptal iken crackere olan şansı gene azalıyor işte. Page one saldırmadı demişsin? Ne alaka baya baya saldırdı suitle?
İlk paragraftan sonrasını okumadım.Çünkü sende benim yazıklarımı okumamışsın hala sunduğun delillerin animeyle sınırlı olduğunun farkında değilsin.3. kez yazmak istemiyorum.Ne haliniz varsa görün arkadaşım.

İlk paragraftan sonrasını okumadım.Çünkü sende benim yazıklarımı okumamışsın hala sunduğun delillerin animeyle sınırlı olduğunun farkında değilsin.3. kez yazmak istemiyorum.Ne haliniz varsa görün arkadaşım.
Bence sen manganın sadece kapak yazılarını okumuşsun devam böyle bende sana göre animemi izlemeye devam edeyim.

Kartları yeniden ben dağıtmadım Oda’ya isyan et.Bende diyordum yoksa Sanji çok zayıf Zoro ile arada uçurum oldu diye ama önce suit sonra gen uyandırma verdi vücudunu değiştirtti şimdi de birbirine yakın rakipler verdi karşısına.Geni uyanmış Sanji şu an rakibe ezilmiyordu ama Zoro kral haki eklemeden dövüşün başlarında bu gidişle kaybedeceğim tarzı konuşuyordu.Biri power up alıp diğeri almayınca alan taraf kısa sürelikte olsa öne geçiyor yani.
Oda neden Luffy ya da Zoro'ya fiziksel yeteneklerini üst seviyeye cikaracak bir p-up vermedi de Sanji'ye verdi ? Çünkü Sanji'nin bireysel yetenekleri ve gücü o kadar düşük seviyedeydi ki Sanji herkese bacak hediye etmesin diye genlerini uyandırdı Oda. Yani şu anki seviyesinde ancak yeni dünya standartlarının üzerine çıkabildi Sanji. Önceki hali yeni dünyaya yetmiyordu çünkü; eziliyordu. Dolayısıyla gen uyanışını Sanji çok çok büyük p-up aldı şeklinde yorumlamak yerine standartların üzerine çıktı şeklinde değerlendirmek daha mantıklı. Bak gen uyanışı çok güzel ve akıllıca p-up ona lafım yok. Oda tek kalemde savunma, hız, görünmezlik gibi özellikler yükledi Sanji'ye. Fakat bu özellikler, Sanji'yi Zoro'nun üzerine koyacak ya da Zoro'nun genel güç seviyesini yakalayacak özellikler değil. Enma'sız Zoro'da bile gen uyanışlı Sanji'yi devirecek saldırı gücü, dayanıklılık ve dövüş kabiliyeti var.

Queen ve King de yakın değil. Sen ödüllerden yola çıkarak ve 1-2 enstantane ile Queen-King denk ya da yakın karakterler diyorsun ama Sanji-Zoro arasındaki sözde rekabet kadar Luffy-Zoro arasındaki paralellik de söz konusu. Ona ne diyeceğiz ? Hangisini baz alacağız ? Yani karakterler denk ya da yakın güçte gösteriliyorlarsa bunun arkasına bakılır gerçekten öyle mi diye. Çünkü bir yanda Sanji-Zoro, bir yanda Zoro-Luffy paralelliğini işliyor Oda. Ama hangisinin altı daha dolu dersen tabi ki Zoro-Luffy. Ben kendini kk olmakla kıyaslayan ünvana mı bakarım All Blue denilen ne olduğunun tam olarak bir tarifi olmayan, güçle alakalı olmayan bir hayale mı bakarım ? Op okuyan birinin cevabı bellidir.

Animeye göre yorumlamak gerçekten çok anlamsız. Bunun gibi rezil sahnelerin olduğu, saçma sapan efektlerle dolu bir arc.
Gen uyanışının beleş bir power up olduğu doğru. Ancak temeli atılmıştı. Kılıç sayesinde 1 günde kralın hakisini öğrenen karakterler var. Hatırlatmak isterim.

Sanji'nin icraati yeni başladı, Zoro'nun yapmadığı kalmadı demişsin. Arc ortasında Nami'yi, Robin'i, Momo'yu kurtarmadı mı? Daha sonra gitti hem Zoro'yu hem de Law'ı sırtladı, Chopper'ı kurtardı. Bunlar icraat değil mi? Yorumların ağır fanlık kokuyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık