Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Sanji, Hangi Supernovaları Yenebilir?

Sanji hangi Supernovaları yenebilir?

• Kullanılan toplam oy
    341
Zoro kimleri alabilir peki?
Heyecan mı arıyorsun? :(

Seride güç algıları çok hızlı değişiyor. Bugün yenemezmiş gibi görünen bir karakteri ertesi gün çok kolay yenebilecekmiş gibi geliyor ufacık bir gelişmeden bile sonra.

Apoo'dan itibaren işaretlemişim, ama şimdi Hawkins ve Drake'i de alabilecekmiş gibi geliyor.

Zoro forumun çoğunluğu tarafından en güçlü 4. süpernova olarak görülüyor diyebilir miyiz ankete göre. Bu arctan sonra Law'dan da önde olduğu anlaşılır. Sanji ise yavaş alsın. Urogue, Hawkins, Drake ona fazla gelir.

Kidd Luffy den üstün mü yani sana göre
Kid'in yeteneği manyetizma, Zoro'nun elindekiler olmazsa olmazı. Az çok ne sebep söylediğim belli.

Luffy şu an Teach'den sonra en güçlü Worst Generation, supernovalardan da en güçlüdür. Kid'den üstün görme yok.

Bu listede Zoro da Sanji de aynı adamları alabilirler. Luffy, Law ve Kid'i ikisi de alamaz.

Kid'in yeteneği manyetizma, Zoro'nun elindekiler olmazsa olmazı. Az çok ne sebep söylediğim belli.

Luffy şu an Teach'den sonra en güçlü Worst Generation, supernovalardan da en güçlüdür. Kid'den üstün görme yok.

Bu listede Zoro da Sanji de aynı adamları alabilirler. Luffy, Law ve Kid'i ikisi de alamaz.
Kid'i haki durdurur, o kadar da değil. Yoksa gidip Mihawk'ı, Shanks'i alsın. ( Bu yüzden ilk hedefi Shanksmiş falan. ) :D

Law da abartılıyor gibi geliyor bana. Severim ama serinin bu yerinde meyvesiyle yerini uzun süre koruyamaz.

Kid'i haki durdurur, o kadar da değil. Yoksa gidip Mihawk'ı, Shanks'i alsın. ( Bu yüzden ilk hedefi Shanksmiş falan. ) :D

Law da abartılıyor gibi geliyor bana. Severim ama serinin bu yerinde meyvesiyle yerini uzun süre koruyamaz.
Bana da tam tersi Law aşağı görülüyor gibi geliyor bu Dof olayından sonra. Ben ilk 3'e koyuyorum kendisini güç olarak. Meyvesi baya baya güçlü

Shanks'e gitmiş de boş gitmiş. Elini eline vermişler :D Belki. Manyetizma etkilemezse belki diyim o zaman.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık