Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Sanji, Hangi Supernovaları Yenebilir?

Sanji hangi Supernovaları yenebilir?

• Kullanılan toplam oy
    341
Sorun şu ki güçlü saldırılar ve duvara yapıştırmalar Vergo'ya önemli bir hasar vermedi hatta suratına aldığı dışında hasar vermediği bile söylenebilir.Çünkü Vergo hakikaten tekkai ile zırhı birleştirmiş adam demir kütlesi.Sanji onun dayanıklılığını aşamadı.Ve yarıda kalan dövüşün sonlarında aldığımız izlenim ciddileştiği zaman üstünlüğün Vergo'ya geçtiği yönündeydi.Vergo'nun aldığı her darbe etkilendiğinin göstergesi de değil.Çok kısmi Mom gibi biraz o seviyelerde.Smoker pata küte yapıştırıyor adamda birşey yok ciddi bir tane vurunca ama Smoker demirliklerde askıda kalıyor.Vergo cidden hayvandı.Kalp falan ama Law'u bile baya pataklamış bir güç.Vergo da tam güç dalmadı biliyorsun full beden haliyle.Sanji'yi küçümsemekten çok rakibinin seviyesini görmek gerekiyor.
Ben zaten bu forumda vergo’yu hep savunan taraf oldum dofi’nin açık ara en güçlü adamı bana göre. Vergo zaten mimiksiz biri. Law tarafından kesilip asılınca bile adam akıllı tepki vermedi. Ama eğer kan akıyorsa isterse tepki vermesin hasar aldığının göstergesi bu.
Sanji konusunda Oda hep yarıda bırakıyor. Babasına karşı bile adam akıllı dövüştürtmedi. Hızını bile daha yeni gösterdi. Farkettiysen vergo 1 kere bile vuramadı sanji’ye tokuşma esnasında yaşandı o çatlak. Sonra sanji haki mi açtı artık ne yaptıysa devam tokuşturdu. Şöyle düşün sanji’yi vergo olarak ve vergo’yu sanji olarak düşün. Vergo sanji’den kan alıyor ve iki defa duvara tosluyor vergo’da sadece bir çatlak oluşuyor ve sanji’nin saldırılarını savuşturabiliyor. Dediğim gibi uzun vadeli bir kapışmada bizimkilerin kaybetmesi için ezici bir güç gerekiyor. Çünkü ister bir yerleri kırılsın veya ağız burun kan aksın yine kazanıyorlar. Neyse hacım benden bu kadar vergo kesinlikle güçsüz değil hatta seride türünün ilk örneğiydi diye düşünüyorum vücudu anormaldi yani kolesyumdaki bir savaşçı vardı onun gibi.

Son düzenleme:
Son bölümden sonra tam aradığım konu.

Luffy, Law ve Kid'i garanti alamaz. Son suit olayı ile bi ihtimal Zoro ama kesin değil. Onu da alamaz diyim bari.

Gerisini alır reis. (Bonney'i kız kategorisine sokmadan baz alırsak)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık