Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sakazuki vs. Charlotte Linlin

Sizce ?

• Kullanılan toplam oy
    339
Sağlam evet ama siz çok çabuk meyve yeteneğini işlevsiz kılıyorsunuz. Savaşlar bu kadar basit değil OP'ta. Big Mom yener dersin de Akainu'yu ezerek yener felan bana fantezi geliyor. Şu noktada da Akainu'nun da bir şansı var. Yahu her şeyi boş verin adamın konumunu düşünün. Filo Amiral diye geçiyor bu adam. Bu adamın bir Yonkou karşısında şansı yoksa Denizciler kurumunu kapatsın. Boşuna tehdit olarak durmasınlar Yonkou'ların karşısında. Şu seride Yonkou'ların Yeni Dünya haricinde istediği gibi at koşturamamalarının sebebi Denizci'lerdir. Yeni Dünya zaten onların çöplüğü olmuş. Baya korsan var sonuçta. Oraya etki edemiyorlar. Çünkü bir tane korsan yok bir sürü var.
Şans herkesin dövüşünde var zaten ve Akainu sağlam ama BM bir şey üreten karakterlere karşı diğer karakterlerden daha avantajlı. Shanks, Akainu ile dövüşse magmaya dikkat etmesi lazım ekstra olarak ama BM meyvesinin gücüyle bir ruh yaratıp avantaj sağlayacak kendine.

Luffy nasıl Krakere karşı fiziksel dövüştüğü için diğer bisküviye karşı avantajlı bir karaktere göre zorlanıyorsa, BM da Akainu karşısında daha fazla kazanma yüzdesini artırıyor Shanks'a göre. Akainu normalde alabilecekse bile bu Yonkou'ya yani BM'a karşı dezavantajlı olduğu için alması zor.

Şans herkesin dövüşünde var zaten ve Akainu sağlam ama BM bir şey üreten karakterlere karşı diğer karakterlerden daha avantajlı. Shanks, Akainu ile dövüşse magmaya dikkat etmesi lazım ekstra olarak ama BM meyvesinin gücüyle bir ruh yaratıp avantaj sağlayacak kendine.

Luffy nasıl Krakere karşı fiziksel dövüştüğü için diğer bisküviye karşı avantajlı bir karaktere göre zorlanıyorsa, BM da Akainu karşısında daha fazla kazanma yüzdesini artırıyor Shanks'a göre. Akainu normalde alabilecekse bile bu Yonkou'ya yani BM'a karşı dezavantajlı olduğu için alması zor.
Öyle düşünürsün başka da. Bana göre yıldırımla Zeus'u yanına çeken Nami örneği varken, Magma ile Promethus'u yanına çekebilecek bir Akainu örneği de oluşabilir diyorum. Avantaj durumu var mı yok mu bilemem ama bana göre çok zor bir savaş olur. Ne olursa olsun.

Neymiş efenim Akainu korkmazmış, böyle olunca Big Mom’un meyvesi etki etmezmiş... Vah vah vah. Adamların Big Mom’un meyve gücünden anladığı bu olsa gerek.
Önceleri şakasına söylüyordum da şimdi şu düşünceye gerçekten inanmaya başladım: Çoğu kimsenin Akainu’yu bu kadar ön plana çıkarmasına sebep “Abi, Akainu magma. Yakar ortalığı, kimse dokunamaz buna” tarzında düşünceler bence:hhh:
Sen bu seride magu magudan daha yakıcı bir güç gördün mü dostum ?

Adam Aokiji ile dövüştü aç bak Aokijinin sol omuz yanık 1 bacak yok.
Adam WB ile dövüştü koca bir hollow deliği ve yarısı yanmış bir yüz bıraktı.
Jinbe’i e yumruğu koydu göğsünü delmekle kalmadı kucağındaki Luffy’nin bile göğsünü yaktı.

Adam yıkıcı bir güce sahip. Böyle düşünülmesi normal .

Bigmom ne yaptı ?

En güçsüz yonkou olarak gördüğüm Big Mom ıkına ıkına da olsa Akainu'yu yener bence. Ha Akainu yener, yenebilir belki ona da çok tepki göstermem açıkcası. Sonuçta kendisi tescilli aygırlardan

Sen bu seride magu magudan daha yakıcı bir güç gördün mü dostum ?

Adam Aokiji ile dövüştü aç bak Aokijinin sol omuz yanık 1 bacak yok.
Adam WB ile dövüştü koca bir hollow deliği ve yarısı yanmış bir yüz bıraktı.
Jinbe’i e yumruğu koydu göğsünü delmekle kalmadı kucağındaki Luffy’nin bile göğsünü yaktı.

Adam yıkıcı bir güce sahip. Böyle düşünülmesi normal .

Bigmom ne yaptı ?
Ben de onu diyorum.Akainu yakıcı güce sahip diye adam herkesi alır diye bakıyorsunuz.

Aokiji ile 10 gün dövüşmüş. Daha dövüşün ayrıntıları belli değil ama anlatımınız teklemiş havasında.

Wb konusunda, Wb'nin kafası gitti diye adama öldü muamelesi yapiyorsunuz. Wb o iki saldiriya rağmen Akainu'yu toprağın altına gönderip Karasakal'ı tekliyor.

Jinbei olayına bakıyoruz: Jinbei bildiğin bu adamı blokluyor. Ama size göre Akainu sanki sinek ezmiş.

Valla size nasıl geliyor bilmiyorum da benim için Shanks'ın Akainu'yu bloklaması yeterli.

Big Mom'un neyini gördük demişsin, zaten benim değindiğim nokta bu. Daha bu kadının meyve destekli bir saldırısını görmedik.Bu ark boyunca sadece fiziksel özellikleri ile gösterildi ki o durumu da muazzam. Bu kadının ne kadar olağanüstü meyvesi olduğuda biliniyor. Haala buna rağmen Akainu şöyle yapar böyle yapar demenin mantıksızlığını sen düşün.

Big Mom'ın meyve yeteneği sadece ruh çekmek değil. Jinbei bile karşısında oturup sen basit bir Yonkou'sun diyor. Kadın ruhunu çekemiyor. Çünkü en ufak bir korkusu yok. Ama Filo Amiral'i Akainu Big Mom'dan korkup ruhunu kaptıracak? Dostum Big Mom yener dersin de Akainu'yu kolay bir şekilde yener korkutup ruhunu çekip yener dersen buna sadece gülünür.:S

Big Mom'ın karşısında bile Chopper ciddi olunması gerektiği sırada olabiliyor. Gel kendimi de seninle birlikte denize gömerim diyebiliyor. Bu adamlar ruhunu kaptırmıyorken Akainu'nun korkudan ruhunu kaptırmasını bekliyorsunuz.:D Bu bir tek bana mı saçma geliyor yani.
Dostum benim takıldığım noktası orası zaten. Birçok kişi Bm hakkında sadece u korkma durumunda ruhunu alabilir olayını biliyor. Bu kadının ayrıca nesnelere ruh verme yeteneği yok mu? Yani Akainu ile bağlantısı olmayan saldırılara ruh verebilir bu kadın.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık