Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Sakazuki, İmparator Yenebilir mi?

İndirebilir mi ?

• Kullanılan toplam oy
    415
Şimdi ben birisinden dayak yesem ve yerde kalsam ve bir uçuruma sürüklensem ve düşsem 10-20 dk sonra geri gelip aaaa bana bir şey olmadı ki desem bile benim o adama karşı kaybettiğim gerçeğini değiştirmiyor.
Yere düşmeden rakibin gövdesinde delik açıp kafasının yarısını alan adam yerden gelince kimse ona yenildin demez.

10 20 dakika değil 2 3 saattir o.Yahu öteki bölüm çıkıp geliyor adam sadece ağzından burnundan kan akmış :D Dünyanın en güçlü adamının yumrukları onlar.Etkilenmeyecek adam yok o saldırlardan.

@Chaos Bringer fırıncıyım la ben.Ekmeğe boğayım seni gel.
Wb akainu’yu yendikten sonra teacj geliyor ve onunla konuşuyorlar sonra wb ile teach dövüşüyor sonra wb ölüyor sonra ise teach wb’yi falan örtüyor sonra akainu geri dönüyor :)
Bu arada üç amiralin savaş sonundaki hali :D
Akainu uçuruma sürüklenmeseydi ne olurdu acaba onu merak ediyorum.

Şimdi WB-Akainu olayında Akainu geri döndüğü için bu onun adına yenilgi sayılmıyor mu? :)

Hmm bir düşünelim o zaman, seride iki karakter dövüşüp de ikisinden birisi tekrar ayağa kalkmayan hangi dövüş var.:hmm: Aklıma bir tek Ace vs Akainu ve Wb vs All Mf geliyor nedense.

Yere düşmeden rakibin gövdesinde delik açıp kafasının yarısını alan adam yerden gelince kimse ona yenildin demez.
Hacım gözünü seveyim luffy 10 ton dayak yiyor ve yerde kalıyor hatta delik deşik oluyor yeri geldiği zaman ama yine de kazanıyor. Croco’ya 2 defa kaybetmiş ve adamı öyle yendi luffy. Kata karşısında da baya hasar aldı ve öyle kazandı.
Kata ve lucci dövüşünde gördük ki en sonunda ayakta kalan veya dövüşte son darbeyi vuran kazanıyor. Mesela lucci dövüşünde luffy yerde kaldı şimdi luffy lucci ye karşı kazanamadı mı ?

İster wb de 10 delik olsun şu sahne dövüşün son sahnesi.

Ben birisinin ağzını burnunu kırayım hatta kanlar akıtayım yüzünden ama karşımdaki beni bir vuruşta yere serse bile karşımdaki kazanmış oluyor. Yüzü kanlar içinde olsa bile kazanmış oluyor. 10 dk sonra ayılsam bile bana bir şey olmadı ki desem bile o dövüşü kaybettim bir kere.

Son düzenleme:
Şimdi WB-Akainu olayında Akainu geri döndüğü için bu onun adına yenilgi sayılmıyor mu? :)

Hmm bir düşünelim o zaman, seride iki karakter dövüşüp de ikisinden birisi tekrar ayağa kalkmayan hangi dövüş var.:hmm: Aklıma bir tek Ace vs Akainu ve Wb vs All Mf geliyor nedense.
Ben sayıyorum şahsen.Wb orada Akainuyu yenmiştir ama karşılığında ne verdiğine de bakacaksın.Amirali kısa sürede saf dışı bırakmanın karşılığı kafanın yarısı oluyor işte.

Ben sayıyorum şahsen.Wb orada Akainuyu yenmiştir ama karşılığında ne verdiğine de bakacaksın.Amirali kısa sürede saf dışı bırakmanın karşılığı kafanın yarısı oluyor işte.
Yine eksik noktalar var. Bir tarafa oraya gelene kadar kalbine darbe almış (ki hasta adama böyle bir darbenin etkisi tartışılmaz bile), Kuzan ile karşılaşmış, (yanılmıyorsam) üstüne bir sürü top tüfek atışı almış birisi ile sağlam Akainu'nun karşılaşması sonucu bu olaylar gerçekleşiyor. Turp gibi sağlam iki karakterin dövüşü değildi yani.

Yine eksik noktalar var. Bir tarafa oraya gelene kadar kalbine darbe almış (ki hasta adama böyle bir darbenin etkisi tartışılmaz bile), Kuzan ile karşılaşmış, (yanılmıyorsam) üstüne bir sürü top tüfek atışı almış birisi ile sağlam Akainu'nun karşılaşması sonucu bu olaylar gerçekleşiyor. Turp gibi sağlam iki karakterin dövüşü değildi yani.
Zaten dövüş bile Wbnin bir anda çıkıp yumruk atması ile başlıyor.Bu adamlar yılların tecrübesi.Kimi yanına yaklaştırıp yaklaştırmayacaklarını gayet iyi biliyorlar yani.Mfdeki ilk kapışmalarında meyvesel olarak saldırıyorlar ve yaklaşmıyorlar bile birbirlerine.Ace öldükten sonra zaten Wb için her şey bitiyor o yüzden giriyor dibine direk.

Onu bunu boşverinde en az yenme ihtimali olan kişi Big Mom. Kadın utanmasa yediği insanlara sos olarak kullanacak Akainu'yu.
Ankette e-bilmek kullanıldığı için hepsi diyebilirim ama içerik olarak şansın %50 ve üstü olduğu seçeneklere tıklamak gerek.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık