Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Sakazuki, İmparator Yenebilir mi?

İndirebilir mi ?

• Kullanılan toplam oy
    415
Adam tüm wb ordusuna daldı diyorsunuz da mf’de haki bilenler sadece marco ve vistaydı. Akainu’ya vurabilen 2 kişi var yani.

Akainu’nun ayağıyla durdurduğu bisento da wb’nin çöp marinelere salladığı bisentoydu. Shanks’ın magma yumruğunu durdurmasını kabul etmeyip bisentoyu kabul etmek saçma.
Zaten o sahneden sonra wb diz çökene kadar akainu bi daha wb’ye yaklaşamadı. 20 metre uzaktan magma attı anca.
Wb’nin akainu’ya saldırdığını da göremedik. Wb marineleri indirirken ve şehri yıkarken akainu onu durdurmaya çalıştı. Wb akainu’nun saldırılarına karşılık verdi ama kendisinin saldırıya geçtiğini görmedik.

BB bi korsan. İnsanlar sürekli korsanlarla denizcilerin amaçlarını karıştırıyor. BB’nin denizcileri öldürmek gibi bi amacı yok.
akainu’yu öldürmek istese ve akainudan güçlü de olsa akainu’yla dövüşmek riskli. Bi açık bulsa kol bacak alma ihtimali var. Onu geçtim dövüşseler ada riske girer. Gücünü kontrol edemediğini mf’de gösterdi. Güçlü biriyle dövüşmeye hazır değildi.

Kendisini ve adayı geçtim tayfasından kayıp verme ihtimali de var. Tayfa dövüşe karışsa tayfadan kayıp verebilir. Tek başına dövüşse daha gücünü kontrol edemiyorken büyük ihtimalle kol bacak verirdi. Wb, ace, luffy ve magellan karşısındaki dikkatsizliğini düşünürsek meigou yeme ihtimali büyüktü diyebiliriz.

Adam daha doğru düzgün tayfa kurmamış, gemisi bile yok gidip amiralle niye dövüşsün. Herşeyin zamanı var ve bunu akainu da biliyor. Bb daha korsanlığa tam başlamamışken orda bi amiralle savaşsa ve galip bile gelse ordan kaçıp kaçamayacağı belli değil. Akainu 10 dk’da inecek değil sonuçta.
BB ile ilgili konuşacaksan Mfde sengoku ve garpa yaptığı atarı da yazman lazım.Herhangi birisine Akainu ile mi dövüşmek istersin yoksa Sengoku ve Garp ikilisi mi deseler Akainuyu seçmeyenin aklından şüphe ederim.Ha dediğin şeyler doğru o ayrı.Akainu tayfanın yarısını pestil eder,BByi de yarım bırakırdı orada ama bu demek değil ki Mfde atarın giderin kralını yapan Bb Akainudan kaçmadı.Kaçtı yani bu net.Bu değil ki Akainu benden güçlü diye kaçtı.Akainunun kendisi ve tayfası için tehlikeli olduğunu düşündüğünden tıpkı şenkse şimdi değil demesi gibi yine aynı şekil düşünüp kaçtı.

Akainu, WB’yi indirdi demek, Roger’ı aslında cellatlar indirdi demek ile aynı. İkiside vizyonsuzluk.

Teach ve Shanks dışında zaten şansı yok diğer ikiliye. 10 gün savaştığı Kuzan Teach’in peti. Önüne gelene kadar farketmediği ve kılıca haki basmadan durduran Shanks ise mahalle abisi.

Zaten güçlü bir karakteri bir üst sekmeye dahil etmeye çalışmak çok gereksiz. Tam amiral gücü işte. Ne eksik ne fazla.

Akainu, WB’yi indirdi demek, Roger’ı aslında cellatlar indirdi demek ile aynı. İkiside vizyonsuzluk.

Teach ve Shanks dışında zaten şansı yok diğer ikiliye. 10 gün savaştığı Kuzan Teach’in peti. Önüne gelene kadar farketmediği ve kılıca haki basmadan durduran Shanks ise mahalle abisi.

Zaten güçlü bir karakteri bir üst sekmeye dahil etmeye çalışmak çok gereksiz. Tam amiral gücü işte. Ne eksik ne fazla.
Sen ne bilirsin lan fakir !!

Tek başıma yoruluyorum anlatırken Kaoscuğum. İyi ki geldin :utangac::respect:

Şimdi ben birisinden dayak yesem ve yerde kalsam ve bir uçuruma sürüklensem ve düşsem 10-20 dk sonra geri gelip aaaa bana bir şey olmadı ki desem bile benim o adama karşı kaybettiğim gerçeğini değiştirmiyor.

Sen ne bilirsin lan fakir !!
Çok açım, bir ekmek parası. Yada sen ekmegi yolla daha kolay olur.

Tek başıma yoruluyorum anlatırken Kaoscuğum. İyi ki geldin :utangac::respect:
Birinin yenildiğini kabul etmek ancak onun ölmesiyle sonuçlanırsa oluyor sanırım bunlarda. Önce övmek için WB’yi indirdi diyorlardı, o yemeyince WB’yi övüp bak bu darbelerden sonra ayaklandı diyorlar. Kuzan da ayakta, Jinbei de, Marco da. Şimdi bu adamlar Amirallerin hiç birini alamazmış vah vah mı yazalım.

Birde DocQ’nun atının nalına zarar veremeyen Sengoku ve Ace yüzünden evine haciz gelmiş baba dramı yaşayan Garp’ı kullanıp Akainu savunmak var. O da bir sonraki seviye.

Bu küçük pijama partisi dedikodularını Akainu duysa istifasını verirdi.

Şimdi ben birisinden dayak yesem ve yerde kalsam ve bir uçuruma sürüklensem ve düşsem 10-20 dk sonra geri gelip aaaa bana bir şey olmadı ki desem bile benim o adama karşı kaybettiğim gerçeğini değiştirmiyor.
10 20 dakika değil 2 3 saattir o.Yahu öteki bölüm çıkıp geliyor adam sadece ağzından burnundan kan akmış :D Dünyanın en güçlü adamının yumrukları onlar.Etkilenmeyecek adam yok o saldırlardan.

@Chaos Bringer fırıncıyım la ben.Ekmeğe boğayım seni gel.

Yahu kadın G4ü güle oynaya karşılıyor alpa en iyi sen bilirsin. Gözünü seveyim yapma etme. BM meyvesiz kesin Sakazukiyi alır demiyorum, ama aladabilir hatta bence alma şansı yüksek.
Aka dediğimiz adam haki+deprem+Ace'nin ölümünden dolayı WB'nin en sinirli haliyle vurduğu yumruğa ''savunma'' bile yapamamasına rağmen reaksiyon gösterip başın bir kısmını almış bir kişi.Şimdi sence BM'nin hakili yumruğu mu daha sağlamdır yoksa WB'nin en sinirli haliyle vurduğu hakili deprem yumruğu mu ? Bence net WB'nin yumruğudur.Dediğin gibi meyvesiz BM vs Aka düşünelim.E WB kadar saldırı gücü olmucak bu kadının + WB'de ki Ace'nin ölümü motivasyonu da olmucakken bu kadın nasıl indirecek Saka'yı ? Kaldı ki en başta dediğim gibi Aka arkadan saldırıldığı için WB'nin o saldırı gücüne savunma bile yapamadı.E bir de BM karşısındayken öyle savunma yapamayacağı bir ana da yakalanmaz kolay kolay.O yüzden meyvesiz BM'nin Aka'yı alacağına ihtimal vermiyorum.

Şu amiraller çok küçümseniyor.Korsanların zirvesiyle denizcilerin zirvesi arasında nasıl bu kadar fark görüyorsunuz ? Aka bana göre de şu anlık hiçbir yonkoyu alamaz ama Kaido dahil tüm yonkoları çok zorlar bence.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık