Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Sabo

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 210 78.9%
  • Sevmem

Kullanılan: 57 21.4%

• Kullanılan toplam oy
    266
En başta konuyu kendi kafanda kurduğun senaryoya göre yorumlayan sensin.Şimdi bi de çirkinleştin falan diyip mağduru oynamaya çalışıyorsun.Kendinde misin ?
Laf sokmaya çalışmıyorum sokmak istersem sokarım zaten.
Kendi yazdığın cümlenin bile daha ucunun kimlere dokunduğunu bilmemen benim Kafamda senaryo oluşturduğum anlamına gelmez.Yazdığın cümle zaten Sabo dışında tüm devrimcilere hakaret niteliğinde onu bi kavra önce.

Kendinde olmayan sensin.Ben senin yorumlarına yorum yaparken sen gelip benim milletle olan tartışmalarımdan bana laf atıyorsun.birde millete rollenme diye atar yapıyorsun.Kısacası boş yapıyorsun.

Kendi yazdığın cümlenin bile daha ucunun kimlere dokunduğunu bilmemen benim Kafamda senaryo oluşturduğum anlamına gelmez.Yazdığın cümle zaten Sabo dışında tüm devrimcilere hakaret niteliğinde onu bi kavra önce.

Kendinde olmayan sensin.Ben senin yorumlarına yorum yaparken sen gelip benim milletle olan tartışmalarımdan bana laf atıyorsun.birde millete rollenme diye atar yapıyorsun.Kısacası boş yapıyorsun.
Boş yapan sensin.Bu hikayenin mağduru değilsin.
Sen insanlara sürekli sallayıp laf atarken sıkıntı yoktu karşılık alınca mı zoruna gitti ? Bana yazdığın o ilk mesajı tekrar oku istersen.Ben senin saçmalıklarını çekmek zorunda değilim.
Gayet Don Kişot gibi kafanda bi hikaye kurmuşsun o hikayenin kahramanıymış gibi insanlara sallıyorsun.Sen kim oluyorsun ?

Çirkin ve agresif bir şekilde mesaj yazan kendisi.Adamına göre muamele yaparım...
Burada 7/24 insanlara kutal ejder sevici şu hateri v.b. laflar söyleyip aklınca "laf" soktuğunu sanan adam sonuçta.Şimdi gelmiş fakir edebiyatı yaparak mağduru oynuyor.Ben sadece onunla kendi dilinden konuşuyorum.
Kutsal ejder sevici lobisi ve lobileri var reis ne var bunda :D değilsen değilim dersin kibarca yani iletişim kurmak basit.Bana mesela Satürncü diyorlar ama düzgünce iletişim kurup makaramıza bakıyoruz.Benimki nacizane tavsiyedir sadece.

Kutsal ejder sevici lobisi ve lobileri var reis ne var bunda :D değilsen değilim dersin kibarca yani iletişim kurmak basit.Bana mesela Satürncü diyorlar ama düzgünce iletişim kurup makaramıza bakıyoruz.Benimki nacizane tavsiyedir sadece.
Doğru ama o arkadaş için geçerli değil.Ben sadece onun tutumundan ufak bir tadımlık verdim ve kudurmaya başladı.

Olayı son bir kez özetleyelim:

1. Kuroro Dragon ile ilgili bir tespit yapıyor.
2. BKK gelip konudan alakasız şekilde Aramaki'yi araya karıştırıp tartışmaya hiçbir şey katmıyor ve Kuroro'ya bu konuda yeri olmadığını söylüyor.
3. Kuroro BKK'ya kendisinin de Kaido'yu sevdiğini hatırlatıyor.

Anlaştık mı? Yoksa Oda gibi 1 mesajlık konuyu 20 mesaja mı yayacağız? :oleyo2:

4-Özetle ortalığı karıştırmayın gidin kutsal ve kuçularını övün diyor :p
Bu alıntı yeter ;)

@Lucky Luke

Övgülere başlamış :hhh:

Geçmişini öğrendiğimiz sayı herkes ağlayacak. @II. Invictus @artyomdh @Sodex

Boş yapan sensin.Bu hikayenin mağduru değilsin.
Sen insanlara sürekli sallayıp laf atarken sıkıntı yoktu karşılık alınca mı zoruna gitti ? Bana yazdığın o ilk mesajı tekrar oku istersen.Ben senin saçmalıklarını çekmek zorunda değilim.
Gayet Don Kişot gibi kafanda bi hikaye kurmuşsun o hikayenin kahramanıymış gibi insanlara sallıyorsun.Sen kim oluyorsun ?
Benim insanlara laf sallamamdan Sanane avukatmısın sen kimsin.Rahatsız olan varsa ya zaten bana direk söyler ya da yönetime şikayet edebilir senin haddine değil milletin avukatlığını yapmak.Zaten benimle ilgili kafanda kurmuşsun tartışma başlamadan önce bilseydim bu kadar boş yapacağını yazmazdım zaten. Ben ilk mesajlarımda hakaret etmedim veya dalga geçmedim.Dediğim şey Dragon haterı olduğun ki yorumuna bakılınca öyle anlaşılıyor.Sen kendi yazdıklarına bak sonra konuşalım.

Benim insanlara laf sallamamdan Sanane avukatmısın sen kimsin.Rahatsız olan varsa ya zaten bana direk söyler ya da yönetime şikayet edebilir senin haddine değil milletin avukatlığını yapmak.Zaten benimle ilgili kafanda kurmuşsun tartışma başlamadan önce bilseydim bu kadar boş yapacağını yazmazdım zaten. Ben ilk mesajlarımda hakaret etmedim veya dalga geçmedim.Dediğim şey Dragon haterı olduğun ki yorumuna bakılınca öyle anlaşılıyor.Sen kendi yazdıklarına bak sonra konuşalım.
Hala hater diyorsun.Çapın bu kadar işte...
Benim mesajımı alıntılayıp çirkin agresif ve laf sokma şeklinde yazan sensin ben değil.7/24 caps yapmaktan kafa gitmiş...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık