Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Roronoa Zoro vs. Charlotte Katakuri

Sizce hangi taraf kazanır ?

• Zoro

Kullanılan: 191 40.2%
  • Katakuri

Kullanılan: 297 62.5%

• Kullanılan toplam oy
    475
Kata'yı ikiye böldük diyelim vücudu üste geçti. Üst tarafıda ikiye böldük diyelim üstün sağ tarafına geçti. Onu da ikiye böldük diyelim yani Pica gibi mi olur yoksa alt tarafa her türlü tekrardan döner mi.
Öyle bişey yok. Tüm vücut her zaman onun kontrolünde. Smoker’ı hatırla kol önden saldırırken kendisi arkadan geliyordu.

Vücut o kadar yavaş değil bi de. Öyle bi çözümü olsa jet gattling başarırdı bunu.

Bu sahneyi hatırlamıyordum . Animede gördüm de patlama arka plan detaylarını silmiş olabilir. Yani sol alt tarafa bakınca patlama itmiş ve mochinin kopmamış olma ihtimali var . yine de bu teorinun gerceklesme ihtimalini zayıflatıyor.
Üst vücudun alt kısmı, alt vücudun üst kısmı ve kolu sıvılaşmış burda. Arkadaki beyaz efektten dolayı değil de o yüzden kopuktur derim ben. Sayfanın tam halinde ceaser’ın arkasına bakarsan da görebilirsin yok olmuş vücudu:

Zaten basit yumrukla bile delik açılıyorken bu patlamada sadece vücudunun ön tarafının kopması ama sırtının birleşik kalması garip olur. Sıvı kısımlardan belli ne kadar alanın etkilendiği.

Kendi kolunu roket gibi attığını da gördük yani uzuv kopması da sorun değil:

İkiye bölününce birleşemeyecek olsa kolu için de geçerli olur bu. Bir de öyle risk olsa bu kadar kullanmaz. Şu hale baksana küçücük parça kalmış:

King’in uzaktan attığı isimsiz slash’ı da bloklayınca bi anlığına durdurdu ama başkası hemen ışınlamayınca franky’nin yanına kadar uçtu.
Yani ? Bu sahne Zoro'nun hakai'yi durdurduğu gerçeğini değiştiriyor mu ?

Jack seviyesidir en fazla ötesi şuanlık saçma olur. King dövüşü bitsin netleşir görüşüm şimdilik sağ kol seviyesi tam ne kadar güçlü görmek istiyorum.
Hiçbir Yk3 Zoro'nun bu zamana kadar gösterdiği gücü gösteremez.

Oden ve Zoro'nun Kaidoya kalıcı iz bırakmasından dolayı artık şuna inanmaya başladım. Kılıç sahibi kişiler üstüne haki de eklerse luffy gibi sadece meyve tabanlı haki kullanımı yapan kişilere karşı daha avantajlı bir durumda oluyorlar. Bazen kılıcın gücünü referans almıyoruz, kılıç meyve kadar önemli bir etken bence. Hatta haki + kılıç kombinasyonu meyve + haki kombinasyonundan daha iyi gibi geliyor bana. Bildiğin iz bırakıyor ve iz bırakan şey can yakar (Kaidonun ağlamasından anlıyoruz). Bu yetişkinler için gösterilen bir manga olsaydı, mesela Mihawkın attığı her slash ile insanların ortadan ikiye ayrılması lazımdı. Ama tabi böyle bir şey olmaz o yüzden iz bırakma olayını önemli görüyorum. Luffy kaido ile dövüştükten sonra sizce Zoro veya Oden gibi kalıcı bir iz bırakabilecek mi Kaido üzerinde ?

Zoro katakuriyi dek getirirse affetmez.

Son düzenleme:
Oden ve Zoro'nun Kaidoya kalıcı iz bırakmasından dolayı artık şuna inanmaya başladım. Kılıç sahibi kişiler üstüne haki de eklerse luffy gibi sadece meyve tabanlı haki kullanımı yapan kişilere karşı daha avantajlı bir durumda oluyorlar. Bazen kılıcın gücünü referans almıyoruz, kılıç meyve kadar önemli bir etken bence. Hatta haki + kılıç kombinasyonu meyve + haki kombinasyonundan daha iyi gibi geliyor bana. Bildiğin iz bırakıyor ve iz bırakan şey can yakar (Kaidonun ağlamasından anlıyoruz). Bu yetişkinler için gösterilen bir manga olsaydı, mesela Mihawkın attığı her slash ile insanların ortadan ikiye ayrılması lazımdı. Ama tabi böyle bir şey olmaz o yüzden iz bırakma olayını önemli görüyorum. Luffy kaido ile dövüştükten sonra sizce Zoro veya Oden gibi kalıcı bir iz bırakabilecek mi Kaido üzerinde ?

Zoro katakuriyi dek getirirse affetmez.
Bu dediğine bir soru ile cevap vereyim.
- sence zoro kaidoyu 2 adım geriye itebilir mi ?
- sorun o denk getiremez katakuriye ağa logiaya benzer bir meyve ile normal paramecia meyveyi karıştırmayın.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık