Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Roronoa Zoro vs. Charlotte Katakuri

Sizce hangi taraf kazanır ?

• Zoro

Kullanılan: 191 40.2%
  • Katakuri

Kullanılan: 297 62.5%

• Kullanılan toplam oy
    475
King'i tahmin ettiğim gibi sınırlarını zorlayarak ucu ucuna yenecekse Katakuri'yi yenemez çünkü Kata > King. Bir de Katakuri King'den daha ters bir rakip Zoro için. King'in aksine Katakuri için B. haki değil daha zayıf olduğu K. hakiyi geliştirmesi gerekli ama Zoro'nun dövüş içerisinde Kata'ya vurabilecek kadar K. haki geliştirebileceğini düşünmüyorum.

Sanji gibi power up alacaksa şuanki hali için sonuç nettir.

Ateşe karşı ateş kesme var. Dinazor derisine karşı enma var. Zor sağ kol seviyesi olsaydı bu kadar avantajla üstün taraf zoro olmalıydı şuan.

Burnunun dibinde, ada büyüklüğünde, ejderha modunda ki Kaido'yu ıskalayan Zori bu dediğini yapabilecekse itirazım yok :artiz:
O işin bahanesi. Arcı erken mi bitirseydik nedir yani ?

King'i tahmin ettiğim gibi sınırlarını zorlayarak ucu ucuna yenecekse Katakuri'yi yenemez çünkü Kata > King. Bir de Katakuri King'den daha ters bir rakip Zoro için. King'in aksine Katakuri için B. haki değil daha zayıf olduğu K. hakiyi geliştirmesi gerekli ama Zoro'nun dövüş içerisinde Kata'ya vurabilecek kadar K. haki geliştirebileceğini düşünmüyorum.
King'in Katakuri'ye karşı olası avantajları varken bu kadar kesin konuşmayın bence. Zoro'nun gözlemi dövüşlerde çok iyidir bu arada. Benden başka kimsenin haberi yok mu bundan bilmiyorum :bilmem:

@RedTeroR Senaryoyu yazıyorum iyi bak böyle olur. Kata : King’i yendin diye beni de yeneceğini mi sandın it geleceği görüyom ben. Zoro : O zaman yakala bakalım senin olsun ( Enma’yı tutsun diye atar ) Kata refleksle yakalamak için elini kaldırırken geleceği görür kolu hoşaf olacaktır kolunu birden indirir.O sırada Zoro kral haki eklediği yumruğuyla suratına Shishi sonson hızında geçirir. Kata : Şimdi anlıyorum anlıyorum King’in nasıl yenildiğini.

@RedTeroR Senaryoyu yazıyorum iyi bak böyle olur. Kata : King’i yendin diye beni de yeneceğini mi sandın it geleceği görüyom ben. Zoro : O zaman yakala bakalım senin olsun ( Enma’yı tutsun diye atar ) Kata refleksle yakalamak için elini kaldırırken geleceği görür kolu hoşaf olacaktır kolunu birden indirir.O sırada Zoro kral haki eklediği yumruğuyla suratına Shishi sonson hızında geçirir. Kata : Şimdi anlıyorum anlıyorum King’in nasıl yenildiğini.
Hahhaha çok iyi senaryo :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık