Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Roronoa Zoro vs. Charlotte Katakuri

Sizce hangi taraf kazanır ?

• Zoro

Kullanılan: 191 40.2%
  • Katakuri

Kullanılan: 297 62.5%

• Kullanılan toplam oy
    475
Belirsiz değil mangada altyapısı yapılan bir şeydi o kaptan olma muhabbeti. H.haki sadece çöpleri bayıltan bir güç değil.Potansiyeli gösteren bir güç ayrıca.İleri seviye h.haki demedim ama ısrar ediyorsun. Yazımı editlemedim bakabilirsin istersen.King ile alakalı sıkıntılardan birisi bu zaten 110 bölümlük arcta bile ağırlık hissettiremedi adam.

King'i küçümseyen de yoktu.Bunu deyip benzerini sen yaptın zaten.King gösterdiği featlerle sıkıntı çıkaracak bir durum falan da gösteremedi.Savaş öncesi performansı iyi değil bile adamın.Hibrit ve göstereceği diğer şeylerle itibarını anca toplar.
Bir kere lafı geçti kaptan Katakuri olmalı diye de Perospero'da iddialı bir aday. Katakuri'yi ne zamandır görmüyoruz Peros daha ön planda. Sen ileri seviye gözlem dedin herhalde ben onu inkar etmiyorum zaten ama onun dışında King'ten net üstün olduğu bir alan yok diyorum. King'te uyanış var mı yok mu bilmiyoruz henüz. Böyle kalabalık bir arcta ön plana çıkmak daha zor. Ağırlık hissettirememiş olabilir sana ama bu kendisinin şuan Wano'da ki en güçlü düşmanlardan biri olduğu gerçeğini değiştirmiyor.

Nasıl küçümseyen yoktu kaç kere dalga geçtin kim bilir .d Sıkıntı bile çıkaramayacağını düşünüyorsun bunlar aynı ligin adamları. İtibarının üzerine daha da katacak King ve tam potansiyelini gösterdiğinde en zayıf sağ kol diyenler üzülecek.

Ohooooo MW. Performanstan düşmüşsün. Kartlarda açıklamış Oda efendi koskoca Marco'nun ödülünü. Saçmalığa bakar mısın ? Asıl büyük saçmalığa gelll. Ödülü;

1.374m beri
Banlıyken bakmadım foruma kaçırmışım demek. Cidden azmış.Demek 5.imparator olayını bu mantıkla yaptı öyle bakmak lazım.Adamlarda sorun yok bence.Ve bu demektir ki kaido tayfasında iki sağ kol var.Biri diğerinden daha güçlü ama iki sağ kol var.King ve Queen aynı panelde tanıtılmalarından şüphelenmiştim zaten.Belki şimdi yada seri sonu bizimkilere de aynı tarifeyi uygulayacak o yüzden Sanji’ye rakip yaptı.Hoş Zoro imparatora yürüdü ama Sanji seri finalinde ona böyle yaklaşabilir bu mantıkla.

Bir kere lafı geçti kaptan Katakuri olmalı diye de Perospero'da iddialı bir aday. Katakuri'yi ne zamandır görmüyoruz Peros daha ön planda. Sen ileri seviye gözlem dedin herhalde ben onu inkar etmiyorum zaten ama onun dışında King'ten net üstün olduğu bir alan yok diyorum. King'te uyanış var mı yok mu bilmiyoruz henüz. Böyle kalabalık bir arcta ön plana çıkmak daha zor. Ağırlık hissettirememiş olabilir sana ama bu kendisinin şuan Wano'da ki en güçlü düşmanlardan biri olduğu gerçeğini değiştirmiyor.

Nasıl küçümseyen yoktu kaç kere dalga geçtin kim bilir .d Sıkıntı bile çıkaramayacağını düşünüyorsun bunlar aynı ligin adamları. İtibarının üzerine daha da katacak King ve tam potansiyelini gösterdiğinde en zayıf sağ kol diyenler üzülecek.
En sona baştan geleyim sıkıntı çıkaracak featler göstermedi dedim.Adamın güçlü çıkacağı zaten bariz sağ kol herif.Arc performansını beğenmediğimi de söyledim.Bunu söyleyen sadece de ben değilim.

King'in Wano'daki en güçlü 3.düşman olduğu da bariz buna da bir lafım olmadı.

King'ten net üstün olduğu alan nasıl yok.Reaksiyon hızında bariz daha üstün heriften,meyvesi de daha işlevsel,h.hakiye sahip,gözlem zaten bariz,fiziksel güçte de King'in şu ana kadar gösterdiklerinden aşağı kalır bir şey göstermedi.

Dayanıklılık ve stamina konusunda King daha iyidir.B.haki daha belirsiz,saldırı gücünde de daha iyi çıkabilir King.Öyle her alanda King önde değil yani.

Kalabalık ortamda öne çıkmak zor dediğin şey karakterin karşısına 3,4 adam geldiğinde elinin bağlanması mı ? Tüm kekte de aynısı oldu onların.Yoksa King'in yanında oluşumun en güçlü 2.komutanı varken Marco tarafından dayak yemesi mi ? Yoksa Momo'yu gene kendi yanında Queen varken Sanji'ye kaçırtması mı ?

Bütün bunların arcın kalabalık olmasıyla alakası yok çünkü.

Kaptan muabbetinde de Perospero'ya Daifuku cevabı veriyor zaten kaptan olacak kişinin yaşına değil,yeteneklerine bakılır diyerek.Adamın olmadığı yerde ön planda ayrıca Peros.Tüm kekte de ön planda olan Kata'ydı.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık