Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Roronoa Zoro vs. Basil Hawkins

Kim kazanır ?

• Kullanılan toplam oy
    148

Roronoa Zoro

Eşit gibi izlenim bıraktı bende dedim :D İkisi farklı şey. Mesela Luffy Law Kid üçlüsünün ödülleride birbirine yakın(Sırf o yüzden değil tabi ama onunda etkisi var) birbirlerine yakın güçte gözüktü. Birde bu konu kısır biraz anca böyle yorum yapılırdı :)
2 seçeneğin daha vardı. Ya yorum atmasaydın, ya da benim gibi ne kadar saçma bir konu olduğunu belirtseydin.
Hawkins zorlanmazmis.Ya beyler dalgami geciyonuz.Adami rikudou sennin falan mi sandiniz.Utanmasaniz ki utanacaginizida pek sanmiyorum bege uroge falanda zoroya tek atar dersiniz
Urouge 2-3 darbeden sonra evire çevire söver Zoro'yu. Tutar ayaklarıdan silker yani. Adam berserk.

Shanks seviyesine gelecek bir adamı saman topuyla karşılaştırmak daha mantıklı tabi değil mi ? Ülen güzel üzel açıklama yapıyım diyorum illa ki biri gelip çirkefleşmeme neden oluyor ! :D

Hawkins iki ömür daha yaşasa Zoro'nun geleceği seviyeye gelemez.

Nasıl iyi mi ? Böyle konuşalım bari. Ne de olsa Hawkins'e oy verenler haklı, onlar her şeyi biliyor.

Zoro'ya nasıl oy atarsınız lan kafirler!!! Oy değiştirme hakkı yok mu ? Hatamı anladım hemen Hawkins-sama'ya oy vereceğim :artiz:
Niyetin başka olsa da kafirler kelimesini kullanman doğru olmamış bence biraz daha dikkatli davranırsan daha güzel olur.

Hawkins'in samanlarıyla dalga geçmeyin sılaş atıyordur belki.

Son düzenleme:
Şaka maka da bence Hawkins tehlikeli bir adam gücü de tam net değil hani ... Bu seri de Zoro kadar büyütülen karakter yok zaten kızdığım nokta o Zoro herkesi alır. Alacak vs gibi cümleler sinirimi bozuyor ama benim düşüncem.. Hawkins alır .

Sen çirkinleşebiliyorsunda biz çirkileşemiyor muyuz? Saman yığını olan bir şey varsa belli ki senin zamanı gelsin diye sakladığın beynindir. İnsanda akıl olur mantık olur, ikisi olmasa ulan göz olur nizam olur. Hadi anlıyorum Zoro'yu çok seviyorsun, mesajında da demişsin ki potansiyel falan, ya okuma yazman da mı yok? Adam sana seri sonunda savaşsalar mı ne olur demiş? Hakkında neredeyse hiç bir şey bilmediğimiz Hawkins'i ankete dahil etmek kadar saçma yorumlar atarak, konuyu saçmalıkta başka seviyeye çıkardın. Tebrik ediyorum.

Korolla mı bu? Ona göre cevap vermiycem bundan sonra.
Ben senin şahsın ve beynin hakkında çirkinleşmemiştim halbuki ama senin karakterin ve seviyen olayı namus ve şerefine hakaret etmişcesine algılamış olacak ki benim beynim hakkımda yorum yapma hadsizliğini göstermiş. Her sakallıyı dedesi zanneden (Korolla muhabbeti), akıl ve mantığın, göz ve nizamın tek kendisinde bulunduğunu düşünen, ''ünvan'' başlığı adı altında yorum yapmaktan dışarı çıkamayan (kaptansa yener; saçmalama mantığı) bir beyin karşısında laf anlatmaktansa Hawkins'in saman beynine laf anlatmayı tercih ederim ben de zaten.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık