Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Roronoa Zoro vs. Basil Hawkins

Kim kazanır ?

• Kullanılan toplam oy
    148
Zoro yonkouya yürüyen kaptanlardan hiç birini alamaz. Drakete var tabi onu da alamaz. Kalanını yer ama. Yani Hawkins alır. Ödüllerinin aynı olması değişik tabi.

Hawkins Zoro'yu 2 yıl önce de alırdı 2 yıllık aradan sonra da alır bundan 2 yıl sonra da alacak. :)

Hawkins'te karar kıldım. Zoro çok zorlar ama hala Hawkins'i alacak güçte değildir. Zamanı var hala.

Oda ödüllerini denk tutarak denk imajı bıraktı bence bu iki karakteri. Eğer iki karakter denk ve bu iki karakterden biri Zoroysa. Bu vsyi zoro alır :)

O zaman Jack Luffy ve Law'dan iki kat güçlü.
Ya hocam Hawkinsin kayda değer bir dövüşünü görmedik dolayısıyla tek yorum yapabileceğim konu ödüllerdi.
Birde bu adamların ikiside süpernova yani aynı katagoride diğeri ise yonko kaptanı ödül farkı olması doğaldır. Elbette ödüller güçleri yansıtmıyor yoksa.

Roronoa Zoro

Ya hocam Hawkinsin kayda değer bir dövüşünü görmedik dolayısıyla tek yorum yapabileceğim konu ödüllerdi.
Birde bu adamların ikiside süpernova yani aynı katagoride diğeri ise yonko kaptanı ödül farkı olması doğaldır. Elbette ödüller güçleri yansıtmıyor yoksa.
İki tane doğru ve mantıklı cümle kurmana rağmen önceki yorumunda eşit olduklarını söylemiş olman beni hayrete düşürdü.
1. Hawkins'in kayda değer bir dövüşünü görmedik.
2. Ödül gücü yansıtmıyor.

İki tane doğru ve mantıklı cümle kurmana rağmen önceki yorumunda eşit olduklarını söylemiş olman beni hayrete düşürdü.
1. Hawkins'in kayda değer bir dövüşünü görmedik.
2. Ödül gücü yansıtmıyor.
Eşit gibi izlenim bıraktı bende dedim :D İkisi farklı şey. Mesela Luffy Law Kid üçlüsünün ödülleride birbirine yakın(Sırf o yüzden değil tabi ama onunda etkisi var) birbirlerine yakın güçte gözüktü. Birde bu konu kısır biraz anca böyle yorum yapılırdı :)

Hawkins zorlanmazmis.Ya beyler dalgami geciyonuz.Adami rikudou sennin falan mi sandiniz.Utanmasaniz ki utanacaginizida pek sanmiyorum bege uroge falanda zoroya tek atar dersiniz

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık