Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Red Hawk vs. Mes

keanexl

her ne kadar Red Hawk'a hayran kalmış olsamda... MES daha etkili bir teknik sadece bir açığı ile karşısındakinin işi bitmiş demektir Red Hawk'a ise dayanıklılığı olan biri her türlü dayanabilir bunuda Hordy'de gördük aslında Hordy'nin tam olarak ne olduğunu söyleyemesem bile o kadar haptan sonra o adamda ne seviyede idi oda tartışılır hani:oleyo2: ama sonuç ne olursa olsun Red Hawk yerine MES yemiş olsaydı olay biterdi gücünün(Dayanıklılığının) ne olduğunun bir anlamı olmazdı.

Rakibe Mes saldırısını yaparsan işini bitirirsin eğer karşındaki rakip güçlü ise bunu yapman mümkün olmaya bilir
Red Hawk ta ise fiziksel ve güçlü bir saldırı olduğu için sona saklanacak bir vuruştur

Red Hawk görsellik ve uygulanabilirliği daha kolay olduğu için Red Hawk diyorum

mustafa.nusret

Haki meyve kullanıcılarının yeteneğini etkisiz kılabiliyo luffy haki ile kaplarsa kendini law birsey yapamaz

Monkey :D Luffy

red hawkı ben çok beğendim çok üst düzey luffynin meyvesinin ve hakisini çok ayrı boyuta taşıyor hemde ace faktörü ayrıca tamamen kişisel ben hiken saldırısını çok severim ondan redto hawkuu

Mes'i sanırım her istediğinde küt diye yapamıyorsun, rakibin istediğin şartlarda olması gerekiyor.

Ama Red Hawk öyle mi havada karada denizde sorun mu var çak bitir :D

mes çok güzel bir teknik direk etkisiz hale getirebilir rakibi smoker da gördügümüz gibi ama bu mes oyle herkeze karşı kullanılabilicek bi saldırı oldugunu sanmyorum bkz:vergo ... neden onunda kalbini sökemedi demekki ya yüksek haki bu olayı engelliyor yada hızlı adamda işe yaramıyor.
redhawk da bitirici bi teknik bence okadar steroid alıp hayvanlaşan hody i ortadan delmeye yetmişti ve luffy hızıyla (g2) kombine edip gözlem hakisiylede destekleyince %90 isabet oranı verir bence. redhawk alır

mes çok güzel bir teknik direk etkisiz hale getirebilir rakibi smoker da gördügümüz gibi ama bu mes oyle herkeze karşı kullanılabilicek bi saldırı oldugunu sanmyorum bkz:vergo ... neden onunda kalbini sökemedi demekki ya yüksek haki bu olayı engelliyor yada hızlı adamda işe yaramıyor.
redhawk da bitirici bi teknik bence okadar steroid alıp hayvanlaşan hody i ortadan delmeye yetmişti ve luffy hızıyla (g2) kombine edip gözlem hakisiylede destekleyince %90 isabet oranı verir bence. redhawk alır
Vergo örneğin mantıklı değil. Sonuçta adamla 2 kere karşılaştılar ikisindede kalbini sıkarak yendi Vergo. Eşit şartlarda karşı karşıya kalmadan böyle bir sonuca varılmaz. Ayrıca şart fln görmedik Mesi yapamaman için tek anti rakibin çok hızlı olması onun harici direk kapıyo gibi görünüyor.

Vergo örneğin mantıklı değil. Sonuçta adamla 2 kere karşılaştılar ikisindede kalbini sıkarak yendi Vergo. Eşit şartlarda karşı karşıya kalmadan böyle bir sonuca varılmaz. Ayrıca şart fln görmedik Mesi yapamaman için tek anti rakibin çok hızlı olması onun harici direk kapıyo gibi görünüyor.
oda konuştu. zaten illa öyle olucak diye birşey demedim olabilitesinden bahsettim

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık