Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Red Hawk vs. Mes

Ben şahsen sualtı su üstü olaylarıyla bir farkı olcağını sanmıyorum.Elephunt Gun'u su altında da kullandı su üstünde kullandı pek bir değişiklik göremedim ben.

Ben şahsen sualtı su üstü olaylarıyla bir farkı olcağını sanmıyorum.Elephunt Gun'u su altında da kullandı su üstünde kullandı pek bir değişiklik göremedim ben.
Patlama yani ateş gücü daha yüksek olabilir. Su altında bile patlaması sebebi ile, elephunt gunda böyle bir özellik yok. Bende daha çok etkili olacağını düşünüyorum karada.

Birde mes'i tutturursan direk alırsın bu açıdan üstün ancak red hawk'ın cansız nesnelere yada kalp olmayan hedeflere karşı üstünlüğü olur gibi, bu açıdan red hawk daha etkili.

Red hawk'ı engellemek için hakinin yanında muazzam bi dayanıklılıkta olmalı.Ama Mes için dayanıklılığın pek önemi yok galiba.Yüksey düzeyde haki olması gerekiyor.Mes'in yönünü dönüştürmek gibi bir olay var mı onuda bilmiyoruz.Mesela Mes tekniğinin önüne elini koyup tekniğin kalbe gelmesini önleyebilir miyiz veya sadece kalp alındığında mı bayılıyor rakip yoksa tekniğin kendisi mi bayıltıyor veya belli bir mesafemi gerekiyor bunları bilmiyoruz.
Bu kadarlık bilgi ile Mes önde.Açığı verdiğin an işin bitiyor.

Red Hawk yıkıcı,patlatıcı bir saldırı ama Mes eğer boş anına denk getirebilirsen herkesi tekleyebileceğin bir saldırı. Kalbi olmadan savaşabilecek tek adam belkide Wb idi oda olmadığına göre artık denk getirirse tekler yani her türlü :D
Ben Mes diyorum.

koma

aslında iki tekniğin birbiriyle karşılaştırılması mantıksız.ama red hawk diyorum yinede hepsine tek atar :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık