Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Prime Mike Tyson MMA'de 70 Kilolara Karşı

Mike Tyson Kaçıncı Rounda Kadar Gelebilir?

• Kullanılan toplam oy
    85
Youtube da bir adam vardı. Almanya da eyalet boks şampiyonu olmuş 15 yıl clublarda bodyguard lık yapmış sokak kavgalarında iyi bir abimiz. Bir gün güreşcilerle graplingcilerle ringe çıkmış ve hiçbir şey yapamamış. Ne olduğunu anlamadım kendime olan güvenimi kaybettim falan filan diyordu. Aynı adam 12 gün önce kaan ve savaş kavga ederse nolcağını anlatmış ve ne dediyse aynısı oldu. Savaş bir yumruk bile atamadan yerde dayak yiyecek güreşi yok vs vs demişti özetle. Güreş sporları cidden 1v1 i kıran bir şey. Bir boksörün şansı yok. Arada büyük siklet farkı ve mike tyson ismi var ama bu halle bile sokak kavgasında khabib 1v1 de alsa şaşırmam

Youtube da bir adam vardı. Almanya da eyalet boks şampiyonu olmuş 15 yıl clublarda bodyguard lık yapmış sokak kavgalarında iyi bir abimiz. Bir gün güreşcilerle graplingcilerle ringe çıkmış ve hiçbir şey yapamamış. Ne olduğunu anlamadım kendime olan güvenimi kaybettim falan filan diyordu. Aynı adam 12 gün önce kaan ve savaş kavga ederse nolcağını anlatmış ve ne dediyse aynısı oldu. Savaş bir yumruk bile atamadan yerde dayak yiyecek güreşi yok vs vs demişti özetle. Güreş sporları cidden 1v1 i kıran bir şey. Bir boksörün şansı yok. Arada büyük siklet farkı ve mike tyson ismi var ama bu halle bile sokak kavgasında khabib 1v1 de alsa şaşırmam
Tyson prime halinde kilo avantajı, hızı ve yıkıcılığı ile 70 kiloluk Khabib'e yenilmez dememiz lazım yoksa ayıp olur adama.

2v1 olaylarında yenilir ama ona yapacak bir şey yok.

Tyson prime halinde kilo avantajı, hızı ve yıkıcılığı ile 70 kiloluk Khabib'e yenilmez dememiz lazım yoksa ayıp olur adama.

2v1 olaylarında yenilir ama ona yapacak bir şey yok.
2v1 de net kaybeder zaten. Kendimden örnek vereyim. Dövüş sporu geçmişi olmayan ama ara sıra sokak kavgalarına girmiş sıradan biriyim. Çok iyi dövüşçü arkadaşlarım tanıdıklarım var ve yalandan böyle dövüştüğümüzde o kadar rahat yeniyorlar ki. Hani direkt kitliyorlar hareket edemiyorsun abi. Birde maks 15 saniye sürüyor. Kanka bu sefer senin daldığın şekilde sana ben dalayım bir avans ver de nasıl kurtulacağını göreyim demiştim. Aynı şekil girdim yok abi 15 saniye sonra yine kendimi yerde buldum pes ettim hskhskjsk güreş cidden değişik bir şey. Bir keresinde de arkadaş, sana her şey serbest istediğin gibi vur ben vurmucam sadece güreşcem dedi. Emin misin dedim. Sonra sinirlenip dövme beni dedim hsksjsk Zaten vuramıcaksın dedi ve doğru çıktı. Ha ben zaten dövüş konusunda iddiası olmayan sıradan biriyim ama güreşin ne kadar bozuk olduğunu iyi biliyorum.

Mesela kaan cidden savaşa yumuşak davrandı. İstese öldürmesi maks 1 dakka sürerdi. Sert vurmadı bile. Kaşına vs hassas noktalarına düzenli olarak vurdu geçti. Yerdeyken yumrukta atamıyorsun adam ona göre konum alıyor. O yumruk gücü bedeninden geliyor yerdeyken bunu kullanamazsın da. Mike ın yere düşmeden alması lazım yoksa yerde sonuç belli. Güreşinin ne kadar iyi olduğu çok önemli. Karşı koyabilecek seviyede biliyorsa okey ama diğer türlü zor gibi geliyor. Düşündükçe fikrim kayıyor o yüzden düşünmemek lazım.

Gözünüzde fazla büyütüyorsunuz bunları, ilacı içip şov yapan soytarılar bunlar. Tabi abartmayayım çünkü bu it kılıklıların hiçbirini tanımıyorum, en son 12.5 yaşındayken wwe izlemiştim, daha sonra bıraktım bu işleri ama Mike'ye gerek yok, bana birkaç ay verin bunları ben de döverim, hepsi şarlatan, it dalaşında şansları yok, bana karşı ya da Mike'ye karşı.
O kadar güven verici konuştu ki ben emin oldum. Nasıl bir geçmişin var merak ettim.

Sokaklarda büyümüş, 13 yaşlarındayken bile koca adamları döven , dünyanın en genç ağır siklet şampiyonunu 70 kiloluk adamlarla kıyaslamak ilginç. 178 boyuna rağmen 100kg civarı takılan, hapse girene kadar ağırlık çalışmadan bu vücudu elde etmiş , 70kg lık boksörlerden daha hızlı ivmelenen bir adamdan bahsediyorsunuz. Prime hali 10oz eldivenlerle vurunca dev gibi adamlara neler ediyordu bide eldivensiz (yada 4oz luk ufc eldivenleri) vursa 70 kg adama neler olur. Ngannun yumrukları gibi etkiyi daha seri ve farklı kombolarla küçük adamlara karşı uygulandığını düşünün .

Gözünüzde fazla büyütüyorsunuz bunları, ilacı içip şov yapan soytarılar bunlar. Tabi abartmayayım çünkü bu it kılıklıların hiçbirini tanımıyorum, en son 12.5 yaşındayken wwe izlemiştim, daha sonra bıraktım bu işleri ama Mike'ye gerek yok, bana birkaç ay verin bunları ben de döverim, hepsi şarlatan, it dalaşında şansları yok, bana karşı ya da Mike'ye karşı.
İlaç kısmı doğru da gerisini abartmışsın😌 Profesyonel sporcuların büyük bir kısmı kullanıyor ilaç falan maalesef.

Böyle devam edicen sandım.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık