Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Prime Mike Tyson MMA'de 70 Kilolara Karşı

Mike Tyson Kaçıncı Rounda Kadar Gelebilir?

• Kullanılan toplam oy
    85
tek farkı kendini bitirmiş olması mıydı? yav ali larry ile kaç yaşında kasrsılastı mike douglas ile kac yaşında karsılastı. ali larry ile karşılaştığında 3 kere dünya samp olmuş mike ise douglas ile karşılaştığında ilk kez aldığı ünvânı koruyacak. boksta antrenör cok önemli bir şey değil önemli olan organizatörün. muhammad ali yi muhammad ali yapan kendisidir, floydu floyd yapan kendisidir george foreman ın antrenörü kim joe frazier ın antrenörü kim larry nin antrenörü kim allah için yapmayın ya. belli bir noktadan sonra öğretecek bir şeyleri kalmıyor zaten . futbol değil bu .
Ya adam 35 KO yapmış o noktaya gelene kadar her adımında yanında olan biri gidiyor hemen ardından kaybediyor ve hiç mi etkisinin olmadığını söylüyorsun? Neyin eksik olduğunu yazdım zaten tek etken Rooney demiyorum ben ama onun gidişiyle beraber Mike 'ın stili yavaş yavaş öldü. Ha ne etkisi var Mike'ı Mike yapan Cus'ın ona öğrettiği stili ve onun imzası olan vücut salınımı. Rooney ne zaman Mike'la çalışmaya başladı bilmiyorum ama pro olmadan önce olması lazım. Bizim mahalledeki Ahmet abiyle Kevin Rooney arasında tabii ki fark olacak. Her boksör aynı antrenmanı yapmıyor ve Mike'ın eşsiz stilini ve nasıl bir kişilik olduğunu da düşünürsen bi zahmet onu idare eden Kevin Rooney özel birisi olsun hani. Tekrar söylüyorum Rooney'in ayrılması etkenlerden biri adam Don King'le partiliyor boşanma olayları vs primeında olması imkansız. Evet Ali'yi Ali yapan kendisiydi Foreman'ı da 9yle ama Tyson'ı değil. Tyson belaydı Cus yanına aldı uzak durdu ona amaç verdi boksu verdi tarzını her şeyini verdi. Tyson daha neyin ne olduğunu bilmiyordu bu yola girdiğinde. Uzun lafın kısası adam Douglas'la yüzleştiğinde en iyi halinde falan değildi.

Buraya Mitch Green'i bağlayamıyoz mu ? O Tyson'u sokak dövüşünde tecrübe etmişti.Tyson adamı hamam böceğine çevirmiş zamanında.

boksörler sokak dövüşü adamları değil yav . sokak dövüşünde jon jones u tek geçerim adam octagonda bile kirli dövüşüyor :d

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık