Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Pizzagate ve Epstein Listesi

Amerika devlet olarak daha doğrusu kendi koyduğu yasaları çerçevesinde bu tarikat ve oluşumlarla savaşıyor özellikle FBI bu konuda iyi idealist insanlar içinde var.Koreyi tarikat yönetiyordu bizim ülkeyi de yönetiyorlardı belki hala daha silinmediler her ülkede böyle şeyler var hatta ben birbirlerinin uzantısı olduklarını düşünüyorum.Tıpkı Fetö gibi bir oluşum var dünyada ama çok daha güçlü globale yayılmış ve her ulusa sızmış durumda.Bazen şöyle bir taktik uyguladıkları da olur.Ortaya çıktığında infiale yok açacak olayları kendi istedikleri kıvama getirerek yani gerçekleri kısmen çarpıtarak kendileri servis ederler daha doğrusu ortaya çıkmasına izin verirler Epstein gibileri gözden çıkarırlar.Kısacası krizi kontrol ederler kontrol etme yöntemlerinden biridir.Hem olayı sulandırıp hemde insanları mevzuya alıştırırlar bu şekilde etkisini yitirmiş olur.Nasıl olsa Epstein yerine başka biri bulunur tezgah oraya açılmaz başka bir yere başka bir şekilde açılır.Pizzagate olayına gelince orada açığa dahi vuramayacakları kadar kötü şeyler olduğu için tamamen örtbas edip basında komplo teorisi etiketi koymayı seçmiş olabilirler.Bunun bir sebebi de Epstein davası gibi net kanıtlar olmaması dolayısıyla hala sulandırarak deli saçması dedirtebilecek olmaları.Kanıt olmayınca güvenilir makamlar üzerine gitmez halk bu güven duygusuyla doğruluğuna inanmış olmaz yani hala üstü örtülebilir olur.

At izi it izine karışmış gibi duruyor. Adaya bir sürü kişi çağrılmış. "Müşteriler( :( )" dışında sadece çağrılmak için çağrılanlar da olmuş gibi, istediği gibi konuk ağırladığını gösterip şüphe çekmemek için. Eğer böyleyse herkes suçlu da olabilir, masum da olabilir. Farz edelim 100 kişiden 50'si cidden kötü emeller için gitti. Bunların hepsini tespit etmek şu dakikadan sonra zor gibi. Birden fazla gidenler radara takılırlar belki.

Epstein çok zeki bir dolandırıcı. Her insanla muhatap oluyor ve bunu kullanarak ilerliyor.

X kişisi ile arkadaş oluyor, onun sayesinde X'in arkadaşı Y ile tanışıyor. Y sayesinde Z ile iletişim kuruyor. Listenin bu kadar kalabalık olması bu yüzden.

İsrail merkezli bir planlama sonucu ünlü ve güçlü isimlere bu pisliğe bulaşmaları için fırsat verdiği teorisi var.

Epstein hem zeki hem de çok erken yaşta bu pisliğe bulaşıyor. Muhtemelen bir güç ile anlaştı ve bu olayları organize etti.
Epstein zekasından yada servetinden bu işe girmiyor.Adamın hikayesini bir okursan göreceksin durduk yere güçlü isimler bu adama kefil oluyor belli başlı bağlantılara girmesini sağlıyorlar hiçbir güç ve paraya sahip değilken bir anda bu noktaya geliyor adam.İşin özeti doğru insanları bulmuş gibi görünüyor ama garip olan bu adamlar isimsiz birine niye bu kadar çok yardım edip bir yere getiriyorlar.Bunu etraflıca düşününce Epstein’in doğru adamları değil bu bağlantıları kuracak adamların Epstein’i seçtiği sonucuna ulaşıyorum ben aksi şekilde hiç mantıklı ve gerçekçi değil.

Böyle adamlar intihar etmeye bile yürekleri yemez. Bu adam kaçırılması da sıkıntı, bence bunu öldürdüler içerde.

Epstein zekasından yada servetinden bu işe girmiyor.Adamın hikayesini bir okursan göreceksin durduk yere güçlü isimler bu adama kefil oluyor belli başlı bağlantılara girmesini sağlıyorlar hiçbir güç ve paraya sahip değilken bir anda bu noktaya geliyor adam.İşin özeti doğru insanları bulmuş gibi görünüyor ama garip olan bu adamlar isimsiz birine niye bu kadar çok yardım edip bir yere getiriyorlar.Bunu etraflıca düşününce Epstein’in doğru adamları değil bu bağlantıları kuracak adamların Epstein’i seçtiği sonucuna ulaşıyorum ben aksi şekilde hiç mantıklı ve gerçekçi değil.
Bence Epstein bu işi ufaktan yapıyordu kendi çapında, sonradan dediğin gibi büyük bir isimle yolu kesişti, o da bunun elinden tuttu. O kişinin Les Wexler olduğunu düşünüyorum.

Bence Epstein bu işi ufaktan yapıyordu kendi çapında, sonradan dediğin gibi büyük bir isimle yolu kesişti, o da bunun elinden tuttu. O kişinin Les Wexler olduğunu düşünüyorum.
Bu biraz Epstein’i küçüksemek olur. Belki mezun olmadan üniversiteyi bıraktı ama bir matematik dehası olarak biliniyor. Matematik kulübünün lideriymiş üniversitede. Wexler Victoria Street’i satın aldığında şirket bugünkü gibi bir dünya devi değildi. Epstein’i finans müdürü olarak işe aldığında şirket devleşti. Bu yüzden onu mütevelli heyetine bile almış. Epstein kendi finans şirketini kurduğunda en büyük müşterisi olmaya da devam etti. Wexler’in finans dışındaki tüm işlerini organize ettiği söylenir. Bu görüntüde akıl hocası Wexler değil tam tersi gibi görünüyor.

Allahın laneti bu işi yapan pisliklerin üzerine olsun umarım bu işin üzerine giderler. Özellikle siyonist yahudilerin bu Epstein(kendisi de yahudi) denilen adamla ünlü pisliklerin (siyasetçi,oyuncu,yazar,yönetmen,iş adamı...) videolarını çekerek herkesi şantajla tehdit ettiklerini düşünüyorum böylelikle istedikleri hedef doğrultusunda bu pislikleri yönlendirdiklerini düşünüyorum. Umarım hepsi geberir...

Bu biraz Epstein’i küçüksemek olur. Belki mezun olmadan üniversiteyi bıraktı ama bir matematik dehası olarak biliniyor. Matematik kulübünün lideriymiş üniversitede. Wexler Victoria Street’i satın aldığında şirket bugünkü gibi bir dünya devi değildi. Epstein’i finans müdürü olarak işe aldığında şirket devleşti. Bu yüzden onu mütevelli heyetine bile almış. Epstein kendi finans şirketini kurduğunda en büyük müşterisi olmaya da devam etti. Wexler’in finans dışındaki tüm işlerini organize ettiği söylenir. Bu görüntüde akıl hocası Wexler değil tam tersi gibi görünüyor.
Adamın yetenekli olduğu belli, ama yine de elinden tutulmuş olduğu bariz bir gerçek. Les o zamanlar büyük olmasa dahi etki alanı Epstein'den fazladır.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık