Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Pizzagate ve Epstein Listesi

Tam anlamıyla iğrenç bir olay.Bir diğer iğrenç şey ise ismi geçenler arasında milyonlarca fanı olan şarkıcılar,oyuncular, ülke prensi, ülke başkanı,bilim-ilim adamları gibi isimler olması.Acaba onları bu iğrençliğe ne sürüklüyor?Yani hayatta neyiniz eksikti de böyle iğrenç olabildiniz? Doğuştan mı iğrençsiniz yoksa sonra mı oldunuz? Güç-şan-mevki edinince mi kendinize bu iğrençliği hak gördünüz?Üstelik bunların işin buzdağının görünen tarafı olduğuna eminim.Cidden iğrenç bir dünya ve insanoğlu iğrenç bir tür...

Not:Belki isimleri geçen herkes olayın içinde değildir, sadece ortaya konuştum.
Aynı soruyu bende merak ettim. İğrenç söylentilerle anılan bir lokasyon ve bir şahıs var. Nasıl göz yumabilirsin ki? Söylentilerden önce bulaştıysan bile niye sessiz kalırsın?

İşin içinde bu kadar büyük isimler varsa ceza alma ihtimalleri çok düşük. Yakında üstü kapatılır diye düşünüyorum.

Epstein çok zeki bir dolandırıcı. Her insanla muhatap oluyor ve bunu kullanarak ilerliyor.

X kişisi ile arkadaş oluyor, onun sayesinde X'in arkadaşı Y ile tanışıyor. Y sayesinde Z ile iletişim kuruyor. Listenin bu kadar kalabalık olması bu yüzden.

İsrail merkezli bir planlama sonucu ünlü ve güçlü isimlere bu pisliğe bulaşmaları için fırsat verdiği teorisi var.

Epstein hem zeki hem de çok erken yaşta bu pisliğe bulaşıyor. Muhtemelen bir güç ile anlaştı ve bu olayları organize etti.

Benim anlamadığım bu sarışın karı kaçmış. Kimse de dememiş bu karı kaçtı ya öterse. Bunu öldürelim vs. İlk bu mu kaçmış bunca yıldır. Diğerleri öldürüldü mü ne oldu?

Benim anlamadığım bu sarışın karı kaçmış. Kimse de dememiş bu karı kaçtı ya öterse. Bunu öldürelim vs. İlk bu mu kaçmış bunca yıldır. Diğerleri öldürüldü mü ne oldu?
Bu kız kaçmıyor. Mesleği masörlük, Tayland'a masaj kursuna gönderiliyor, orada bir adamla evleniyor ve geri dönmüyor. Epstein başka bir olaydan içeri alınınca bu kız duyuyor, sonra gazetecilere demeçler veriyor. Tam olarak kaçtığı söylenemez. Zaten o ortaya çıktıktan sonra başkaları da çıkıyor. Adada kullanılan kızlar öldürülmüyor yani, parayla susturuluyorlar.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık