Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Oyuncak Meyvesi'nin Mutlak Gücü

Garip yorumlar var. Sugar amirale veya Garp’a dokunacak kadar yaklaşıyor ve bu adamları oyuncağa çeviriyor. Muhtemelen bu adamların kenbunshoku hakisi bu olaylar gerçekleşirken halay çekiyordur.
Bi çocuğun korkup denizciye bana yardım et diye sarılması bir denizciye anormal gelmez bu yüzden haki kullanma gereksinimi hissetmez bu tarz bi rolle halledilebilir

Başta zaten Sugar üzerinden gitmeyelim arkadaşlar lütfen demiştim. İlle savaşa gerek yok ki sıradan bir denizci olup evrak verirken dokunup oyuncağa çevirir ve tarihten siler karşısındakini.

Ayrıca bir de meyve ile ilgili bende çok soru işareti var cevaplayamadığım. Örneğin Sugar'ın Akainu'yu oyuncağa çevirdiğini var sayalım, insanların zihninde Ace'i kim öldürmüş olacak söyle mi diyecek " Ace'i savaşta biri öldürmüştü ama kim öldürmüştü acaba mı diyecek insanlar?" Bir de gazeteler var eski gazeteler Akainu oyuncağa çevrildikten sonra değişecek mi kendi kendine eski gazeteyi okuyanlar filo amirali diye boy boy resmi çıkan Akainuyu araştırmayacak mı? Kafamda deli sorular bu meyvenin varlığı one piece için büyük sorun bence.
Belki unutturma olayı sınırlı bir bölgede etkilidir. Belki de başka bir şey. Yukarıda da yazdığım gibi bu meyve güçsüz birinin elinde olduğu için meyvenin açığı bulunmadan kullanıcının açığı kullanılarak egale edildi ve bize mutlak gibi gelme sebebi de bu.

Bi çocuğun korkup denizciye bana yardım et diye sarılması bir denizciye anormal gelmez bu yüzden haki kullanma gereksinimi hissetmez bu tarz bi rolle halledilebilir
Balıkadam adasında Luffy’den gördüğümüz kadarıyla kötü niyeti olan birisini bile uzaktan fark ediyor kenbunshoku. Yani bu tarz bir rolle halledilemez.

Ayrıca bir de meyve ile ilgili bende çok soru işareti var cevaplayamadığım. Örneğin Sugar'ın Akainu'yu oyuncağa çevirdiğini var sayalım, insanların zihninde Ace'i kim öldürmüş olacak söyle mi diyecek " Ace'i savaşta biri öldürmüştü ama kim öldürmüştü acaba mı diyecek insanlar?" Bir de gazeteler var eski gazeteler Akainu oyuncağa çevrildikten sonra değişecek mi kendi kendine eski gazeteyi okuyanlar filo amirali diye boy boy resmi çıkan Akainuyu araştırmayacak mı? Kafamda deli sorular bu meyvenin varlığı one piece için büyük sorun bence.
Dediğim gibi Kyros'un heykeli vs duruyordu. Büyük ihtimalle değişmez gazete vesaire.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık