Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Oyuncak Meyvesi'nin Mutlak Gücü

Arkadaşlar bu meyve güçlü gördüğümüz kişiler üzerinde de işe yarıyorsa Garp gibi bu meyveden daha korkutucu bir şey yok. Çok güçlü olmaya da gerek bence çünkü sıradan bir denizci gibi amirale yaklaşıp oyuncağa çevirirsiniz ve bunun kimse farkında olmaz elinizde oyuncak ile çıkar gidersiniz.Herkes hayatına devam eder yok olan amiral kimse için var olmamıştır çünkü. Şu gücün dehşetine bakın.

Bu meyvenin nerde olduğunu bilseydiler Dofy felan dizlemezdiler bence. Meyveyi alınca zaten Doffy otomatik suturulurdu. Ayrıca meyveyi yonkouları köpekleri yapmak için bile kullanabilirilerdi. Ben bu meyvenin hatta serideki hiçbir meyvenin mutlak olduğunu düşünmüyorum. En azından haki kavramı çıktığından beri düşünmüyorum.
Mutlak değil sonuçta bu da tek yapman gereken kullancıyı bayıltmak

Unutturma bakımından başarılı ama tarihten tam olarak sildiren bir meyve değil gibi. Kyros'a ait bir heykel vardı ve bir şekilde efsanesi yaşıyordu diye hatırlıyordum. Yani kişi tarihi bir kişilikse arkasında bıraktığı izlerle bir şekilde ışık tutabilir ve farkedenler ne oluyor burada diye peşine düşebilir işin.

Ayrıca bir de meyve ile ilgili bende çok soru işareti var cevaplayamadığım. Örneğin Sugar'ın Akainu'yu oyuncağa çevirdiğini var sayalım, insanların zihninde Ace'i kim öldürmüş olacak söyle mi diyecek " Ace'i savaşta biri öldürmüştü ama kim öldürmüştü acaba mı diyecek insanlar?" Bir de gazeteler var eski gazeteler Akainu oyuncağa çevrildikten sonra değişecek mi kendi kendine eski gazeteyi okuyanlar filo amirali diye boy boy resmi çıkan Akainuyu araştırmayacak mı? Kafamda deli sorular bu meyvenin varlığı one piece için büyük sorun bence.

Garip yorumlar var. Sugar amirale veya Garp’a dokunacak kadar yaklaşıyor ve bu adamları oyuncağa çeviriyor. Muhtemelen bu adamların kenbunshoku hakisi bu olaylar gerçekleşirken halay çekiyordur.

Unutturma bakımından başarılı ama tarihten tam olarak sildiren bir meyve değil gibi. Kyros'a ait bir heykel vardı ve bir şekilde efsanesi yaşıyordu diye hatırlıyordum. Yani kişi tarihi bir kişilikse arkasında bıraktığı izlerle bir şekilde ışık tutabilir ve farkedenler ne oluyor burada diye peşine düşebilir işin.
Heykelin üzerinde hikayesi yaşıyodu. Kimse adamı hatırlamıyodu tamamen taş üzerindeki yazıya göre konuşuyolardı. Eğer silinen kişiler poneglifflerde geçiyosa bu olayı daha da detaylandırır

Ayrıca bir de meyve ile ilgili bende çok soru işareti var cevaplayamadığım. Örneğin Sugar'ın Akainu'yu oyuncağa çevirdiğini var sayalım, insanların zihninde Ace'i kim öldürmüş olacak söyle mi diyecek " Ace'i savaşta biri öldürmüştü ama kim öldürmüştü acaba mı diyecek insanlar?" Bir de gazeteler var eski gazeteler Akainu oyuncağa çevrildikten sonra değişecek mi kendi kendine eski gazeteyi okuyanlar filo amirali diye boy boy resmi çıkan Akainuyu araştırmayacak mı? Kafamda deli sorular bu meyvenin varlığı one piece için büyük sorun bence.
Oda kafasına sıkacak hali yok hiç bir zaman olmayacak öyle şeyler.Eğer olsaydı WB MF'yi denize gömer seriyi bitirirdi

800 yıl öncesi için bu pek büyük bir sorun değildir. O zaman gazete yoktu den den mushi yoktu diyip Oda olayı kapatabilir

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık