Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Oyun Dünyamız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Silinmiş Üye

Oyunu almayı planlıyorum da şu ıceborg olan dlc paket ne? Biraz bakındım harita falan açıyomuş, ana hikayeye etkisi var mıdır onun?
Dlc demek bile ayıp yaov :/ Baya genişletilmiş bi paket. İndirim zamanı ikisi aynı anda baya karlı oluyor. Bu arada keşke Capcom veya Golden week haftası alaydın onun harici ne zaman indirime giriyor pek bilmiyorum.

Oyunu almayı planlıyorum da şu ıceborg olan dlc paket ne? Biraz bakındım harita falan açıyomuş, ana hikayeye etkisi var mıdır onun?
Paket değil yeni oyun gibiydi mübarek. Onunla al. Paran yoksa da donunu satıp onunla al.

her silaha yeni bişey ekledi, clutch claw adında şahsen nefret ettiğim yeni bi mekanik eklendi, yüksek sayıda yeni canavar eklendi, build çeşitliliği yeni setlerle baya arttı. Bir de tabiki ana hikayenin devamına yeni hikaye ekledi.

ama sen oynamadan belirteyim ana hikayenin pek bi önemi yok bu oyunda. Dlc ile ilgili sorduğun ilk şey oymuş ondan söylüyorum. Güzel hikaye beklersen hayal kırıklığı olur.

MHW de çok para be, DLC ile birlikte 350 TL nedir... İkisinin toplamı 100 liranın altına düşerse belki alabilirim ama, fazla övülüyor çünkü.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık