Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Oyun Dünyamız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yazı, Varys'ın Aegon hakkındaki konuşmasına benziyor.
"Aegon, yürümeye başladığı günden beri hükmetmek için şekillendiriliyor. Bir şövalyeye yaraşır şekilde silah eğitimi aldı ama eğitimi bununla sınırlı kalmadı. Okuyor ve yazıyor, birçok dil konuşuyor; tarih, hukuk ve edebiyat biliyor. Bir rahibe, ona İnanç’ın sırlarını öğretti.
Aegon balıkçılarla yaşadı, elleriyle çalıştı, nehirlerde yüzdü, balık ağlarını onardı, kendi çamaşırlarını yıkamayı öğrendi. Aegon balık tutabilir, pişirebilir. Açlığın, av durumuna düşmenin, korkmanın ne demek olduğunu bilir.
Tommen’a, krallığın onun hakkı olduğu öğretildi. Aegon, krallığın onun görevi olduğunu bilir. Bir kralın, halkını her şeyden üstün tutması ve halkı için yaşaması gerektiğini bilir."
İşte ben bu kadar da havalı ve iyi anlatırım :rolleyes:

Bilenleriniz varsa bir cevap versin.

Dark Souls II benim istek listemdeydi, Bandai Namco indirimlerini görünce 30 liraya düşmüş diye alayım dedim. Aldığım oyunun adı Dark Souls II: Scholar of the First Sin, ama istek listemde halen Dark Souls II oyunu görünüyor, sanki almamışım gibi olmuş. Bilmeden DLC falan mı aldım?

Dark Souls II benim istek listemdeydi, Bandai Namco indirimlerini görünce 30 liraya düşmüş diye alayım dedim. Aldığım oyunun adı Dark Souls II: Scholar of the First Sin, ama istek listemde halen Dark Souls II oyunu görünüyor, sanki almamışım gibi olmuş. Bilmeden DLC falan mı aldım?
O oyunun DlC ile birlikteki hali, ben de öyle almıştım sorun çıkmaması lazım.

Edit: Her şey dahil hali işte.

3 haritalı dlc ile birlikte almışsın oyunu full yani sıkıntı yok

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık