Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Oyun Dünyamız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Animasyonlar Gta kadar yumuşak değil zaten haklısın o konuda. :D Ha benim hiç umrumda değil,oyunun atmosferine öyle bir kaptırdım ki kendimi hiçbir şeyi görmüyor gözüm. :ehe:

Bu arada Yennefer varken Triss'in yüzüne bile bakmam. :cool: Triss hem bizim hafıza kaybımızdan faydalandı hem de Yennefer'a kıyasla güzelliği biraz sıradan kalıyor. :/
İşte oyundan anlayan adam :S Ben bu ara çok Gta oynadım o yüzden böyle direk hissettim farkı.

Ne bitirmesi o oyun bitmez:D Çok oynamadım da 2. haritaya yeni geçtim kurt adam var bir tane yan görev dövüp durdu beni :( Withcer 2'de de böyle olmuştu bir örümcek görevi vardı ezildim ezildim 2 level alıp geldim rahat rahat kesiyordum :D
Ahhaha :D O kurt adamdan ben de çok çekmiştim. :( Oyunun ana görevleri bitti benim.90 saat falan oynamışım.

Dün genel sohbete de yazdım.Açık ara en iyi oyun olmuş daha iyisi olamaz artık. :/

Ahhaha :D O kurt adamdan ben de çok çekmiştim. :( Oyunun ana görevleri bitti benim.90 saat falan oynamışım.

Dün genel sohbete de yazdım.Açık ara en iyi oyun olmuş daha iyisi olamaz artık. :/
90 vuruyorum 2 saniyede 50 can basıyor igni ile yakınca kesiyorum ama o da her zaman yakmıyor :D İlk kısmı geçiyorum 2. kısımda dövüyor beni :( Ben soru işaretlerini bitirmeden geçmem haritayı :S Bir de finaller başlayacak yani bitmez benim yakın zamanda.

90 vuruyorum 2 saniyede 50 can basıyor igni ile yakınca kesiyorum ama o da her zaman yakmıyor :D İlk kısmı geçiyorum 2. kısımda dövüyor beni :( Ben soru işaretlerini bitirmeden geçmem haritayı :S Bir de finaller başlayacak yani bitmez benim yakın zamanda.
Ben de finaller başlayacağı için aceleye getirdim biraz çalışacağım yoktu yoksa. :(

Witcher 3 resmen Rpg türünün kralı olmuş.Oynamayan çok şey kaçırıyor söyleyeyim şimdiden. Finalleri falan bıraktım oyuna daldım iyice durduramıyorum kendimi. :(

Not:Şu kalite ve şu fiyata rağmen oyunu korsan oynayan varsa kendisini kınıyorum buradan. :/
Bendede aynı durum var finallerim var Witcher 3 oynuyorum bende.İlk başta Tr değil diye almamıştım ama 1-2 gün oynayınca istedikleri parayı hakettiklerini gördüm ilk orjinal oyunum olarak Witcher 3 aldım.

Bendede aynı durum var finallerim var Witcher 3 oynuyorum bende.İlk başta Tr değil diye almamıştım ama 1-2 gün oynayınca istedikleri parayı hakettiklerini gördüm ilk orjinal oyunum olarak Witcher 3 aldım.
İyi yapmışsın hacım.Bu emeğin karşılığını vermemek çok yanlış olurdu.

2 yi kaldıramayan pc 3 ü nasıl kaldırsın ya. :( Gördükçe canım çekiyor ki 1 den başlamam lazım bir ara en azından onu kaldırır. :/
Yalnız 1. oyun oynanış yönünden çok farklı.Herkes beğenmiyor o tarzı ama beğenmesen de devam et derim.Alışırsın zamanla. :/

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık