Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Oyun Dünyamız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Witcher 3 resmen Rpg türünün kralı olmuş.Oynamayan çok şey kaçırıyor söyleyeyim şimdiden. Finalleri falan bıraktım oyuna daldım iyice durduramıyorum kendimi. :(

Not:Şu kalite ve şu fiyata rağmen oyunu korsan oynayan varsa kendisini kınıyorum buradan. :/

Witcher 3 resmen Rpg türünün kralı olmuş.Oynamayan çok şey kaçırıyor söyleyeyim şimdiden. Finalleri falan bıraktım oyuna daldım iyice durduramıyorum kendimi. :(

Not:Şu kalite ve şu fiyata rağmen oyunu korsan oynayan varsa kendisini kınıyorum buradan. :/
Oyunun bilgisayar optimizasyonu o kadar iyi değil. Klavye ve mausla biraz zor kontrol etmek. Ama en azından artık zıplayabiliyoruz. :S Ben korsan oynuyorum ister istemez çok iyi kaldırmadı pc. Yoksa gidip alacaktım şimdi bu fps ile oynamak için o kadar para veremem :(

Bana bilgisayar alsana. :(

Oyunun bilgisayar optimizasyonu o kadar iyi değil. Klavye ve mausla biraz zor kontrol etmek. Ama en azından artık zıplayabiliyoruz. :S Ben korsan oynuyorum ister istemez çok iyi kaldırmadı pc. Yoksa gidip alacaktım şimdi bu fps ile oynamak için o kadar para veremem :(
Optimizasyonu biraz garip zaten.Bazılarında yağ gibi akıyor oyun bazılarında ise işlemci kullanımı %50'lerde falan geziniyor.Hairworks seçeneği hariç tüm ayarları sona dayadım ve şu ana kadar en ufak bir takılma falan yaşamadım ben.

@MRTFR
Dolardan haberin var mı? :(

Optimizasyonu biraz garip zaten.Bazılarında yağ gibi akıyor oyun bazılarında ise işlemci kullanımı %50'lerde falan geziniyor.Hairworks seçeneği hariç tüm ayarları sona dayadım ve şu ana kadar en ufak bir takılma falan yaşamadım.

@MRTFR
Dolardan haberin var mı? :(
Grafik kısmından yargılamadım çevreyle etkileşim biraz garip; 2 kere merdivenden inmek için düştüm, tutoralda koşacağım derken ölüyordum :D Gta V'ten sonra biraz kötü geldi o konu. Bir de her taraf bitki olmuş o ne öyle ya aklım gidiyor iniyorum attan 2 toplayayım diye bitmiyor :( Biz colletablecı adamız olmuyor koşarak geçince yanından üzülüyorum.

Grafik kısmından yargılamadım çevreyle etkileşim biraz garip; 2 kere merdivenden inmek için düştüm, tutoralda koşacağım derken ölüyordum :D Gta V'ten sonra biraz kötü geldi o konu. Bir de her taraf bitki olmuş o ne öyle ya aklım gidiyor iniyorum attan 2 toplayayım diye bitmiyor :( Biz colletablecı adamız olmuyor koşarak geçince yanından üzülüyorum.
Animasyonlar Gta kadar yumuşak değil zaten haklısın o konuda. :D Ha benim hiç umrumda değil,oyunun atmosferine öyle bir kaptırdım ki kendimi hiçbir şeyi görmüyor gözüm. :ehe:

Bu arada Yennefer varken Triss'in yüzüne bile bakmam. :cool: Triss hem bizim hafıza kaybımızdan faydalandı hem de Yennefer'a kıyasla güzelliği biraz sıradan kalıyor. :/

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık