Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Oyun Dünyamız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Eğer ilgilenen varsa cory barlogla röportaj yapılmış ve serinin devamıyla ilgili ipuçları vermiş.

birçok kişinin tahmin ettiği gibi world serpent çıkacak gibi görünüyor. Bu sorulduğunda tabiki hayır diyor ama yılanın Göz rengi, ten rengi ve trailer'lardaki kırmızı çizgileri kratos'u andırıyor.
Yılanın thor'la dövüşürken zamanda geri dönmesi ve lokinin tanıdık geldiğini söylemesi de destekliyor bunu. Oyun sonunda kratos'un gördüğü resimde çocuk kratos'un cesedinden yılanı yaratıyormuş gibi görünüyor.

Sonraki oyunda "zaman" işlenecekmiş. Oyunda bizim görmediğimiz biri world serpent'ı çağırdı ve onunla konuşmayı bilen 2 kişi de bizim gruptan olduğu için gelecekten birinin yaptığı tahmin ediliyordu.
Sanırım loki yılanı yarattığında geleceği değiştiriyor. Yılan sayesinde kratos ölmeyecek.

Eğer ilgilenen varsa cory barlogla röportaj yapılmış ve serinin devamıyla ilgili ipuçları vermiş.

birçok kişinin tahmin ettiği gibi world serpent çıkacak gibi görünüyor. Bu sorulduğunda tabiki hayır diyor ama yılanın Göz rengi, ten rengi ve trailer'lardaki kırmızı çizgileri kratos'u andırıyor.
Yılanın thor'la dövüşürken zamanda geri dönmesi ve lokinin tanıdık geldiğini söylemesi de destekliyor bunu. Oyun sonunda kratos'un gördüğü resimde çocuk kratos'un cesedinden yılanı yaratıyormuş gibi görünüyor.

Sonraki oyunda "zaman" işlenecekmiş. Oyunda bizim görmediğimiz biri world serpent'ı çağırdı ve onunla konuşmayı bilen 2 kişi de bizim gruptan olduğu için gelecekten birinin yaptığı tahmin ediliyordu.
Sanırım loki yılanı yarattığında geleceği değiştiriyor. Yılan sayesinde kratos ölmeyecek.
Ben anlamadım tam olarak anlatılanı ?

Şu konuya 10 sayfada bir övgü bırakmak vazifem oldu :D .Dark souls 2 cidden muazzam geldi bana. 1. oyunu oynayanlar oyunun tekrar ve demons souls materyalleri içerdiğini söylüyor daha çok fakat bilemiyorum.Ben ilk defa bir oyunda bu kadar çaresiz kaldığımı hissettim sanki ana karakter benimde karşımda cidden yaratıklar var gibi bir hissiyata kapılıyorsunuz oyunu oynarken.
Oyun hala bitmedi frejayı kesip drangelic castleya yüricem bir o kaldı birde smelter demon.Sonumuz hayrolsun. Dark souls 1e tekrar başlayınca bu kadar sarar mı bilemiyorum.

Gow witcher 3'ün tabiri caizse eline verir , köyüne geri yollar.
Alakası yok.Gow'un hikayesinden ziyade boss fightı sevilir.W3 de yapabileceğin şeyleri gow da yapamazsın.Bir de oynanış ve hikaye işlenişi farklı.Neredeyse tüm boss fightları izledim mekanik aynı.Sadece isim ve şekil değişiyor.Witcher da bu yok ki.Ayrıca niye 3 ? Asıl ''witcher 1 ve 2 dir''.3 zirve oyun motoru konusunda.Witcher'ın anlamı,o canavarlarla savaşırken oluşan duygu,öncesinde ki hazırlık 1 de daha fazla.3'ü kim överse ondan uzaklaş sadece onu oynamıştır.Ha 1 ve 2 ile birlikte diyen asıl fandır.

Alakası yok.Gow'un hikayesinden ziyade boss fightı sevilir.W3 de yapabileceğin şeyleri gow da yapamazsın.Bir de oynanış ve hikaye işlenişi farklı.Neredeyse tüm boss fightları izledim mekanik aynı.Sadece isim ve şekil değişiyor.Witcher da bu yok ki.Ayrıca niye 3 ? Asıl ''witcher 1 ve 2 dir''.3 zirve oyun motoru konusunda.Witcher'ın anlamı,o canavarlarla savaşırken oluşan duygu,öncesinde ki hazırlık 1 de daha fazla.3'ü kim överse ondan uzaklaş sadece onu oynamıştır.Ha 1 ve 2 ile birlikte diyen asıl fandır.
1- Gow'un hikayesini ve islenisini cok sevdim.
2- Gow'u oynamayip sadece izlediysen dovus dinamikleri konusunda bu kadar ön yargili olmamani oneririm. Elindeki konsolla birlikte sanki darbeleri sen vuruyormussun gibi hissettiriyor hele ki o baltanin ele geri gelmesi...
3- İki oyunu da oynamis biri olarak (witcher 3) şunu kesinlikle soyleyebilirim ki gow daha cok hosuma gitti.

1- Gow'un hikayesini ve islenisini cok sevdim.
2- Gow'u oynamayip sadece izlediysen dovus dinamikleri konusunda bu kadar ön yargili olmamani oneririm. Elindeki konsolla birlikte sanki darbeleri sen vuruyormussun gibi hissettiriyor hele ki o baltanin ele geri gelmesi...
3- İki oyunu da oynamis biri olarak (witcher 3) şunu kesinlikle soyleyebilirim ki gow daha cok hosuma gitti.
Gow 3 oynadım bunu izledim sadece.Madem her şey ''bence'' bu tip yorum da yapma.Eline verir köyüne yollar falan.Gow un mekanikler aynı değişmedi.Senaryosunu baştan sona okudum.Witcher 1-2-3 oynadım aynı şekil senaryoyu da okudum oyun harici kitaplardan.2 oyun alakasız yani.Messi-ronalda gibi değil ki bu karşılaştırma.Golf mu daha hoş kayak mı demek gibi senin yorumun.

Gow'un witcher 3'ten üstün olan en büyük özelliği oynanış. Ama oynanış konusunda witcher zaten ortalamanın çok çok altında. Son 5-6 yılda çıkan AAA oyunlarının çoğu witcher'ın eline verir o konuda. İkisini diğer konularda karşılaştırmak zor çünkü türleri farklı.

Gow'u ikinci kez bitiriyorum son boss ve valkyrie'ler kaldı sadece. Çok güzel bi oyun olmuş ama witcher'dan daha iyi olmuş diyemem (ben oynanışa herşeyden daha çok değer verdiğim için gow'u daha çok sevdim o ayrı konu).

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık