Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Oyun Dünyamız

Yeni konuya bir Sekiro dövüşü bırakalım. İlk denememde mükemmele yakın bir performans sergilesem de kamerayla olan ilişkim beni mahvediyor. Sonraki denemem yine evlere şenlik bir fecaat. :oleyo2:

Genichiro Sekiro'nun kombat mekaniklerini oyuncuya tam anlamıyla öğretip oyunun zorluğuyla tanıştıran ilk bosstur. Oyun başlarındaki en önemli dövüş bu. Sen şimdi diyorsun ki ben bununla bir kere dövüştüm az kalsın öldürüyordum ikincide kaza kurşununa kurban gitsem de üçüncüde çok zorlanmadan fişini çekebildim. Böyle diyorsan canısı adına tarikat kuralım globalden mürit toplayalım.

Genichiro Sekiro'nun kombat mekaniklerini oyuncuya tam anlamıyla öğretip oyunun zorluğuyla tanıştıran ilk bosstur. Oyun başlarındaki en önemli dövüş bu. Sen şimdi diyorsun ki ben bununla bir kere dövüştüm az kalsın öldürüyordum ikincide kaza kurşununa kurban gitsem de üçüncüde çok zorlanmadan fişini çekebildim. Böyle diyorsan canısı adına tarikat kuralım globalden mürit toplayalım.
Ahahha. Yok ya. O kadar hızlı geçmedim. Lakin 4 kere falan gıdımlık canı kaldığında son vuruşu yapmadı oyun niye bilmiyorum. 2 kere silah havada kaldı, boşa bile sallayamadım. Korsan oyun bu kadar oluyot demek ki. :oleyo2: Videoya sadece kazandığımı koysaydım bir dakika içinde iki fazı geçtiğim kısmı koyamadığım için üzülecektim çünkü orada saat gibi oynamıştım. Kaç denemede geçtim bilmiyorum ama pc'yi abimden tekrar aldıktan sonra 3. denememde geçtim. İlki burada yok, diğer ikisi de bu. Yalnız çok güzel dövüştü gerçekten. 3. faz çıktığında ayar olmuştum ama yenildikçe daha bir sevdim niyeyse. Genichiro'ya ayar oldum, o başka. Lavuğu 3 kere indirmişiz, daha yaşıyor.

Dead Space 999tl'den ön siparişe çıkmış.

Yeni konuya bir Sekiro dövüşü bırakalım. İlk denememde mükemmele yakın bir performans sergilesem de kamerayla olan ilişkim beni mahvediyor. Sonraki denemem yine evlere şenlik bir fecaat. :oleyo2:

Sabah sabah aç karnına canımı Sekiro çektirdin be F1 Adam:/
Genichiro aslında Standart seviyeli bosslardan ya. Onu alt etmenin en kolay yolu üstüne baskı kurup ritim şeklinde bloklayıp aralıksız baskıya devam etmek sonra savunması direkt çöküyor. Aynı zamanda Genichiro seyir zevki açısından ve dövüşmesi en zevkli bosslardan biri, Killer Bee ile Sasuke tokatlıyormuş gibi hissediyor insan.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 1, Ziyaretçi: 1)

• Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
    Tasarım Korsanfan V.6.0
    Yukarı Çık