Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Oyun Dünyamız

Sabah sabah aç karnına canımı Sekiro çektirdin be F1 Adam:/

Genichiro aslında Standart seviyeli bosslardan ya. Onu alt etmenin en kolay yolu üstüne baskı kurup ritim şeklinde bloklayıp aralıksız baskıya devam etmek sonra savunması direkt çöküyor. Aynı zamanda Genichiro seyir zevki açısından ve dövüşmesi en zevkli bosslardan biri, Killer Bee ile Sasuke tokatlıyormuş gibi hissediyor insan.
Ben hiç bloklamadan dövüştüm ama dediğin gibi onu da yapsaydım hem estetik duracaktı hem de çok daha çabuk bitecekti. Gerçi ilk denememde kılını kıpırdatacak zamanı olmadı reisin. :oleyo2: Gif on numara.

Ahahha. Yok ya. O kadar hızlı geçmedim. Lakin 4 kere falan gıdımlık canı kaldığında son vuruşu yapmadı oyun niye bilmiyorum. 2 kere silah havada kaldı, boşa bile sallayamadım. Korsan oyun bu kadar oluyot demek ki. :oleyo2: Videoya sadece kazandığımı koysaydım bir dakika içinde iki fazı geçtiğim kısmı koyamadığım için üzülecektim çünkü orada saat gibi oynamıştım. Kaç denemede geçtim bilmiyorum ama pc'yi abimden tekrar aldıktan sonra 3. denememde geçtim. İlki burada yok, diğer ikisi de bu. Yalnız çok güzel dövüştü gerçekten. 3. faz çıktığında ayar olmuştum ama yenildikçe daha bir sevdim niyeyse. Genichiro'ya ayar oldum, o başka. Lavuğu 3 kere indirmişiz, daha yaşıyor.
Az hayvan değilsin gene vahşi tarzını sevdim
Sabah sabah aç karnına canımı Sekiro çektirdin be F1 Adam:/

Genichiro aslında Standart seviyeli bosslardan ya. Onu alt etmenin en kolay yolu üstüne baskı kurup ritim şeklinde bloklayıp aralıksız baskıya devam etmek sonra savunması direkt çöküyor. Aynı zamanda Genichiro seyir zevki açısından ve dövüşmesi en zevkli bosslardan biri, Killer Bee ile Sasuke tokatlıyormuş gibi hissediyor insan.
Bu adam çerezlik Npc tadında bir boss çok kolay zaten oyun içinde kritik bir yerde çöp muamelesi yapalım diye karşımıza çıkıyor gene ama oyunu öğrendikten sonra o kıvama geliyor. BB oynar gibi dalıyordum Sekiro'nun sistemini iplemiyordum benim tarzım bu değil diyordum zorla benim oyun tarzımı değiştirdi oyun bu aşamada. Ben inat ettiğimden buna neredeyse hiç vurmadan yendim sadece parry ile. Al o sistemi münasip bir yerine montelensin mottosuyla oynadım.

Yeni konuya bir Sekiro dövüşü bırakalım. İlk denememde mükemmele yakın bir performans sergilesem de kamerayla olan ilişkim beni mahvediyor. Sonraki denemem yine evlere şenlik bir fecaat. :oleyo2:

Deflect şov yapıcaksın kardeşim böyle kesilmez bu boss :artiz:

Şaka maka güzel dövmüşsün, ben kapıya sıkıştırıp ağzına ağzına vurmuştum dkkdks

Deflect şov yapıcaksın kardeşim böyle kesilmez bu boss :artiz:

Şaka maka güzel dövmüşsün, ben kapıya sıkıştırıp ağzına ağzına vurmuştum dkkdks
Ahahaha. Cheese'i sonradan öğrendim. Ayıptır ya. :oleyo2: Deflect'i başkasına kullandım da bunu tekme tokat dövmek istedim, her yeni düşmana farklı bir yol buluyoruz evelallah.

Ahahaha. Cheese'i sonradan öğrendim. Ayıptır ya. :oleyo2: Deflect'i başkasına kullandım da bunu tekme tokat dövmek istedim, her yeni düşmana farklı bir yol buluyoruz evelallah.
Isshin bossuna geldiğinde yaz, bakalım ne kadar sürecek :3 full deflectle almıştım onu, aşırı zevkliydi

Isshin epey sinir edecek gibi geliyor ama bakalım. Ne oldu onu cheese'leyemedin mi? :oleyo2:
Yalan yok netten baktım nasıl dövmüşler diye jdjdks ama çok hantal geldi, vur kaç yapıyorlardı genelde. Ben de double ichimonjiyle birlikte posture e oynamaya karar verdim :s son bossun hakkını vereyim dedim :3

Sekiro’da ninja aletlerini ayarsız ama sınırlı ortak mermi kullanan bi sistem yapacaklarına cephane sistemini düzeltip daha dengeli hale getirseler combat’ı baya güzel olurdu. Şuanki haliyle deflect spamlamaya itiyor çoğu oyuncuyu o da sıkıcılaşıyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık