Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Oyun Dünyamız

Kağnı gibiydi karakter ya. x1.25 hızlanması lazım o oyunun..

"Benim greatswordumu tutmana izin verebilirim dostum"
Greatsword kardeşliği <3<3🥳

Olm çok ölüyorum lan oyunda. Özellikle kalelerde ağzıma sıçıyorlar. İki boyutta yön bilgisi zayıfken yukarı aşağı da eklenince patates oluyor benim yer yön..
Potları sarı kula diye mi içiyon doğru söyle

75. saatte bitti oyun. Cursed Sword yerine Rivers of Blood ile kendime eziyet etmişim orta oyunda.. Kesmeyi unuttuğum bir iki şey var. Onları da bu runda büyücü ile halledeceğim. Tüm ejder büyülerini toplama çellınç yapacağım:d Karakterin büyülerini, eşyalarını ayarladım. Off hand için tam emin olmasam da jellyfish ile başlayacağım.

75. saatte bitti oyun. Cursed Sword yerine Rivers of Blood ile kendime eziyet etmişim orta oyunda.. Kesmeyi unuttuğum bir iki şey var. Onları da bu runda büyücü ile halledeceğim. Tüm ejder büyülerini toplama çellınç yapacağım:d Karakterin büyülerini, eşyalarını ayarladım. Off hand için tam emin olmasam da jellyfish ile başlayacağım.
Vuruş hissi nasıl vuruş hissi 🤭

Malum Hogwarts Legacy'ye 1 gün kaldı ve çıkmadan bir iki şey diyeyim.

Oyunun şu zamana kadar uyguladığı marketing taktiği çok hoşuma gitti.
Tanıtım süresi boyunca belirli tarihlerde biraz biraz gösterip Hype'ı canlı tutmayı çok iyi başardılar.

Ben Nomadic Ambians videoları çok seven birisiyim ve dinlenirken arkada bolca oynatırım.
Adamlar marketing sırasında Hogwarts çevresinden bu tarz uzun süreli videolar yayınladılar.

Başkaları da var:

Tabi bu süreç sorunsuz da geçmedi. LGBTQ kitlesi demeyeceğim çünkü onlar bile bezdiler bu yapılanlardan.
Bunların radikal kitlesinden JK. Rowling'in trans karşıtı açıklamalarından dolayı oyuna ciddi bir protesto mevcut.
Hele Avrupa'da oyunu oynayacağını söyleyen yayıncılara bu kitle tarafından sosyal medyadan saldırılar var.

Halbuki oyunun isim hakları dışında Rowling ile alakası yok hatta oyunda trans karakter bile oluşturabiliyorsunuz.
Tabi oyun çıktığında son yılların klasik toksik oyun protestosu olan metacritic puanlarına da bir saldırı bekliyorum açıkçası.
Bu oyuna Metacritic'de falan Review bombing uygulamadan rahat duracaklarını sanmıyorum.
Tabi bu tarz saldırılar yine ters tepti ve oyunun adı iyice yayıldı.

Oyunun adı öyle bir yayıldı ki 5 hafta öncesinden satışlarda ön siparişlerle ilk 5 de yer aldı ve şu an zaten tartışmasız bir şekilde satışlarda 1. sırada.
Şöyle diyeyim bu en son Elden Ring ve Cyberpunk gibi dehşet Hype'a sahip olan oyunlarda görülmüştü dolayısıyla oyun sağlam satacak orası kesin.

Tanıdığım ve gördüğüm bir sürü kişi oyun dünyası ile pek alakaları olmadığı halde oyunu ön sipariş vermişler.
Yani sadece oyuncular değil oyun dünyası dışından da ciddi bir ilgi var oyuna karşı. Bu da ilk büyük Harry Potter oyunu olduğundan kaynaklanıyor diye düşünüyorum.
İlk haftalarda milyonlar satacaktır dolayısıyla oyun ciddi bir finansal başarı olacak gibi duruyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 3, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık