Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Oyun Dünyamız

Oyunu Tatar Ramazan psikolojisiyle oynaman lazım. Öteki türlü bütün oyun kaçmakla geçer çünkü her yerde bir zorluk çıkartıyor oyun.

Kaybedeceğin tek şey soulların. Onları da dövüşten önce harcar ya da zulalarsan en güçlü bossa bile dal gitsin kaybedecek bir şey yok.
Kardeşim dediğin gibi oynarsam bu oyun beni 2 dakikaya Tatiş Ramo yapar başladığım yere geri gönderir...

Oyun fiyatlarının umursanacak bir tarafı kalmamış. Torrent'ten devam. Artık online oyun harici para verilmez.

Shitsoft len malum kitle len aaa sarıyormuş len....

Bir kere de heybeye sallama bir şeye önce maruz kal sonra fikir belirt lan kekoooo
Souls oyunları oynamadığımı sana ne düşündürdü bilmiyorum:d
Kitlenin "suulslike uleynn greatswordd mhhh kArDeŞiM bAşKa oYuN oYnAyAmIoRuM yhaa" moduna hala anlam veremiyorum, özellikle o oyunlar için benden yana değişen bir şey yok.

Souls oyunları oynamadığımı sana ne düşündürdü bilmiyorum:d
Kitlenin "suulslike uleynn greatswordd mhhh kArDeŞiM bAşKa oYuN oYnAyAmIoRuM yhaa" moduna hala anlam veremiyorum, özellikle o oyunlar için benden yana değişen bir şey yok.
ER aynı bokun açık dünya eklenmiş hali. Senin malum kitle bu oyunda da Guts kılıcına dokunduktan sonra duş alıyor

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık