Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] One Piece'te Son Düşman Kim Olur?

One Piece Final Boss'u Sizce Kimdir

• Karasakal

Kullanılan: 18 20.5%
  • Shanks

Kullanılan: 3 3.4%
  • Henüz Hiç Görülmemiş Biri

Kullanılan: 9 10.2%
  • İmu

Kullanılan: 48 54.5%
  • Filo Amirali

Kullanılan: 2 2.3%
  • Gorousei

Kullanılan: 0 0.0%
  • Öldüğünü Sandığımız Biri (Roger,Xebec)

Kullanılan: 3 3.4%
  • Diğer

Kullanılan: 5 5.7%

• Kullanılan toplam oy
    88
Karasakal olacak bence. Dünya Hükümeti'ni yenmek için bizim tayfaya işbirliği sunacak ve bizimkiler de kabul edecek. Sonra Dünya Hükümeti yıkılacak ve Karasakal dünyanın kralı olmak için tahta geçmeye çalışacaktır. Bundan dolayı Karasakal ile savaşılacaktır diye düşünüyorum.

Karasakal korsan olarak Luffynin ezeli düşmanı
Sakazuki denizci olarak Luffynin ezeli düşmanı .

Bu ikisi tamam ama Luffynin şu an Nika ile yüklendiği misyon ve 800 yıllık tarihin değişmesi mevzusu için yeni düşman İmu . Hedef korsanlar kralı olmanın ötesinde .

Ama ben yine de farklı bir düşman bekliyorum. Bu karakteri seriye öyle bir yerleştirecek ki biz sanki ilk bölümden beri tanıyor olacağız bu ismi

Im.

Nika mevzusu işin içine girdi. 800 yıllık beklenen kehanet var. Hükümet vs si olacağı belli zaten. Son savaşta bunlarla olur. Karasakal ile olsa sürpriz olur benim için. Ama verilen hikaye örgüsü hükümetin devrilmesi olduğu için bu da zor gözüküyor.

Son sagadayım dedi Soda sözünde durursa hükumet düşer seri biter, Teach veya Shanks kutsal şövalyelerin gücü hypelansın diye meze olacak bence. Dragon'un korktuğu grup onlardı.

Karasakal düz düşman altında bir derinlik yok, en azından şimdilik. Son düşman olmak için fazla gösterişsiz ama belli de olmaz.

Karasakal olacak bence. Dünya Hükümeti'ni yenmek için bizim tayfaya işbirliği sunacak ve bizimkiler de kabul edecek. Sonra Dünya Hükümeti yıkılacak ve Karasakal dünyanın kralı olmak için tahta geçmeye çalışacaktır. Bundan dolayı Karasakal ile savaşılacaktır diye düşünüyorum.
Imuyu aradan cikarmak icin karasakal luffyi kullanmak isteyecektir böylede karakter sahi bir bir eleman kendisi :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık