Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

One Piece'te Romantizm

O zamanlar geldiğinde de bir şey bulursun sen ;)
Ben değil ama sen yine kıvırırsın ''Şakadan demiştim'' falan diye. O zaman gelsin, bu yorumlar da burda dursun.
Ben yanılırsam ''Ben yanılmışım, siz haklıymışsınız'' derim merak etme. Fakat ben yanılmayacağım, dediğim gibi çıkacak.
Croc'un Antik silah, Nico Robin, Poneglype bilgilerini de nasıl bildiği bu şekilde açıklığa kavuşacak zaten. ;)

Bu mesajda gülmekten kendi cevap verememiş @Mike o da biliyor malum.:hhh::hhh: Bu arada Croco Kaido ile dövüşemez öper möper sonra dövüş olmaktan çıkabilir ahahah Belki o yüzden Wb ile dövüşmüştür bu.
Sen yine hikaye anlatmaya başladın. Fakat senin Dof'u öpecekti heralde bu Kaido... :D
Dof heralde o yüzden adını duyunca rengi soldu, belki geçmişte öpmüştür bile... :D

Onun dışında Croc'un WB'ye meydan okuduğu sıralar bu Kaido kimdi? Bu şekilde mi sanıyorsun sen bu adamı da o zaman? :S
Adam güçlenmiş, o zamanlar çağın tek hakimi WB. Shiki bile gelip ''Artık senin zamanın'' diye konuşuyor. ''KK koltuğunun önünde duruyor'' deniliyor. Croc'un onu hedef almasında ki sebeplerden biri budur. Sen tabi hikaye anlatmayı sevdiğin için bunlar mangada olan, söylenen şeyler sana ters gelebilir. Sen kendi hikayeni yazmaya devam et. :D

Lan adam battle şonen özelliklerinde mıçıyor zaten, romance konusunda maks ne beklenebilir ok.

Kureha-Hiruruk best şip ever ok.

Konu aktifleşmiş bakam diye girdim @Sir Crocodile gördüm her yerde. Konu ne bilmiyorum ama kesin gene Vivi×Croco savunmuştur.🤢 Midemle ilgili sorunlar dolayısıyla görmek yerine bakmadan gidiyorum 🤢
Günahımı aldın öyle bir şey demedim şimdi. Fakat olsa seri sonu kötü olmazdı hani...

Fakat iyi hatırlattın Vivi Hükümet'in eline düşerse Croc oraya gelip yine dalga geçer bununla... :D

Ne söyledi de Nami'yi hem bu denli etkiledi hem de tam senlik bir hayal dedirtti, aklıma hiçbir şey gelmiyor. İkisinin de ortak ilgi alanında olan bir şey olsa gerek. Bakalım, bekleyip göreceğiz ama Nami, Luffy'yi bırakmaz Boa Hancock'a. Benden söylemesi.
Şipper konusundan devam aldldfpdld

Eskiden olsa olur mı öyle şey derdim de Nikadan sonra her türlü değişimi yapabilir Oda diyorum.

Şipper konusundan devam aldldfpdld

Eskiden olsa olur mı öyle şey derdim de Nikadan sonra her türlü değişimi yapabilir Oda diyorum.
Savaşlar kaliteli olsa, derdim ki savaşsınlar, kendilerini geliştirsinler ve hayallerinin peşinden koşsunlar ama kaliteli değil savaşlar. Nasıl olsa bir şekilde gelişiyorlar, bu yüzden biraz savaşsınlar biraz da gönül ilişkisi kurmayı öğrensinler.

Savaş savaş nereye kadar? Yalnız mı ölsün bu insanlar? Harem olmağı sürece, seri içindeki her ilişkiyi destekliyorum ben.

Savaşlar kaliteli olsa, derdim ki savaşsınlar, kendilerini geliştirsinler ve hayallerinin peşinden koşsunlar ama kaliteli değil savaşlar. Nasıl olsa bir şekilde gelişiyorlar, bu yüzden biraz savaşsınlar biraz da gönül ilişkisi kurmayı öğrensinler.

Savaş savaş nereye kadar? Yalnız mı ölsün bu insanlar? Harem olmağı sürece, seri içindeki her ilişkiyi destekliyorum ben.
Ya ben bh çekiklerdeki Romantizm karşıtı inadı anlamıylrum zaten. Bu ne arkadaş tüm shounenlerdeki ana karakterler abi evine giden liselilerg gibi. Biraz aşk meşk gönül ilişkisi olsun. Aşk üçgenleri falan olsun(tabi tayfa içi samimiyeti etkilemeyecek derecede)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık