Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] One Piece Animesinin Son Bölümlerini Beğeniyor Musunuz?

Beğeniyor Musun?

• Kullanılan toplam oy
    73
Senin benim verdiğim puan ile olacak iş değil, ne olursa olsun izleyeni var.
Daha önce de bir kaç defa anime için söylemiştim.
One Piece animesinin reytingleri ortalamanın üzerinde. Toei vasat bölümlerle sabit bir reyting tutturmuş. Neden vazgeçsin? Parasına bakar. Anime her daim manga popülerliğini yukarıda tutar. Yani her hafta çıkması bir yönden dergi ve Oda'nın da işine geliyor. Anime izleyicileri de yapacak bir şey yok diye izleyip geçiyor veya One Pace çıkarır da daha konsantre bir anime izleriz diye bekliyor. Bu döngüyü kırmanın bir yolu yok. Manga bitince Toei One Piece Super çıkarırsa anca kaliteli izleriz. Öbür türlü animeden umudu kesip unutmak en iyisi. Oda'dan Tite Kubo'nun Bleach'te yaptığı gibi animesinin üstüne düşmesini beklemeyin, parasına bakıyor. Dergi yorumlarında animeden olumlu bahsediyor.
forumdaki kişi sayısını bilmem ama her bölüm ortalama 300 kişi tarafından oylanır bu forumdan her hafta 100 kişi son çıkan bölüme 1 yıldız verse 1 ay içinde daha iyi bir hale gelebilir editörler ve yönetmenler değişikliliğe gider

Manganın 1000. Bölümüne geldiğinde anime düzelmeye başlayacaktır. Gereksiz ve boşuna uzatılan sahneler yerine güzel dövüş sahneleri alınca her türlü izlenebilir bir hal alacağına inanıyorum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık