Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] One Piece Animesinin Son Bölümlerini Beğeniyor Musunuz?

Beğeniyor Musun?

• Kullanılan toplam oy
    73
Abi abartiyorlar tek sorun burada, ya biz digimon veya power Rangers izlemiyoruz ki .
Zoro bir kılıç sallıyor veya sanki bir tekme atıyor , anime de koca dağlar yıkılıyor ortalık duman oluyor...

Bu kadar abartı olunca tadı çıkmıyor

Benim eskiden kullandığım avatarları hatırlayanlar görüşlerimi bilirler. Beni o dönem avatarsız bırakmayacak kadar kötü bölümler yapan TOEİ'yi destekliyorum. 10/10

Abi benim One Piece'in animesinde çok takıldığım bir mevzu var, animeyi izlemiyorum ama.

Bu animenin müzikleri neden bu kadar eski?

Diğer animelere bakıyorum mükemmel ostlar, animeyi izlemediğim halde ostları dinliyorum.

Ama One Piece'in müzikleri 70'lerden fırlama.

Bir kişi de demiyor mu yav olmuyor böyle daha başka bir ekip kiralayalım diye?

Anlaması cidden zor.

One Piece time skip sonrası ost vesaire konusunda aşırı geri kaldı. O zamanlar 5-6 tane güzel vardı açıp dinlerdim ara sıra, onları da çok kullandılar hala da kullanıyorlar.

TOEİ'nin rezalet işlerine dikkat etmedikleri gibi ostlara da dikkat etmiyorlar, bu anime çöpe sürükleniyor ben söyleyeyim.

Abi abartiyorlar tek sorun burada, ya biz digimon veya power Rangers izlemiyoruz ki .
Zoro bir kılıç sallıyor veya sanki bir tekme atıyor , anime de koca dağlar yıkılıyor ortalık duman oluyor...

Bu kadar abartı olunca tadı çıkmıyor
yio tek sorun o değil öyle olsa katlanırdık

Abi benim One Piece'in animesinde çok takıldığım bir mevzu var, animeyi izlemiyorum ama.

Bu animenin müzikleri neden bu kadar eski?

Diğer animelere bakıyorum mükemmel ostlar, animeyi izlemediğim halde ostları dinliyorum.

Ama One Piece'in müzikleri 70'lerden fırlama.

Bir kişi de demiyor mu yav olmuyor böyle daha başka bir ekip kiralayalım diye?

Anlaması cidden zor.
zevkler tartışılmaz derler ama bu zevk değil paradan kaçma ve kalitesizlik. Aynı tarzda yeni müziklerde çıkarılabilir hem kendini bozmaz hem de yeni bir şey duyarız sonuçta 1k bölüm

Bu tür emek verilen şeylere saygısızlık etmek istemesem de cidden rezalet bölümler ortaya konuyor güncel bölümlerde. Öyle ki 985. bölüm itibariyle bir daha geri dönmemek üzere bıraktım animeyi, vakit harcamaya değmez artık. Mangasını okuduğum, sıkıldığımda very very strongest ve luffy moukou gibi ostlerini dinlediğim ve çoğu önemli anın reaction videolarını izleyerek vaktimi geçirdiğim bu denli güzel bir serinin özellikle Wano arcı ile dayanılamayacak hale gelmesi çok üzücü. Wano'da birkaç bölüm yöneten, adını tam hatırlayamasam da Megumi Ishitani diye hatırladığım kadın tüm bölümleri yönetse bu animenin kalitesinin yanına hiçbir seri yaklaşamazdı, bu kadar da iddialıyım.

Hiç beğenmiyorum, gerçekten ortaya çıkan iş böyle bir mangaya yakışmıyor. Lakin senin ilk 200 bölüm yorumuna da katılmıyorum, Marineford'a kadar gayet güzel bence.

Belki ben farkedemedim. Bende şahsen bahsettiğim konu olmasa katlanırdım.

Başka ne var sorun olan peki
Bi düşüneyim?

Hiç beğenmiyorum, gerçekten ortaya çıkan iş böyle bir mangaya yakışmıyor. Lakin senin ilk 200 bölüm yorumuna da katılmıyorum, Marineford'a kadar gayet güzel bence.
thriler barkı hiç izlemedim ve tayfaya katılan brook dışında bir şey değişmedi, skypia sıktı, hancock adası fan isteği gibi bir şey, impeldown aşırı uzatılmış ...

Senin benim verdiğim puan ile olacak iş değil, ne olursa olsun izleyeni var.
Daha önce de bir kaç defa anime için söylemiştim.
One Piece animesinin reytingleri ortalamanın üzerinde. Toei vasat bölümlerle sabit bir reyting tutturmuş. Neden vazgeçsin? Parasına bakar. Anime her daim manga popülerliğini yukarıda tutar. Yani her hafta çıkması bir yönden dergi ve Oda'nın da işine geliyor. Anime izleyicileri de yapacak bir şey yok diye izleyip geçiyor veya One Pace çıkarır da daha konsantre bir anime izleriz diye bekliyor. Bu döngüyü kırmanın bir yolu yok. Manga bitince Toei One Piece Super çıkarırsa anca kaliteli izleriz. Öbür türlü animeden umudu kesip unutmak en iyisi. Oda'dan Tite Kubo'nun Bleach'te yaptığı gibi animesinin üstüne düşmesini beklemeyin, parasına bakıyor. Dergi yorumlarında animeden olumlu bahsediyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık