Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Ödüller Gücü Yansıtır mı?

• Konbuyu başlatan Roronoa Zoro
  • Başlangıç tarihi

Ödüller Gücü Yansıtır mı?

• Yansıtır

Kullanılan: 0 0.0%
  • Yansıtmaz

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    0
Haklısın kanka Luffy kinq, oylar Luffy'e :D
Peki, madem öyle cevap ver. Luffy amiral kolu mu almış diyorsun, ödülü torpilli diyorsun Kid'i övüyorsun da Kid amiral kolu mu almış? Ya da Kid'in neyini gördük de ödülünün Luffy'den fazla olmasını savunuyorsun? Hadi tarafsız şekilde cevap ver. Tabi tarafsız gözle bakabilirsen.

Kid o ödülü gözükaralığı ve gücü yüzünden aldı.Bu gerçekle yüzleşin. :) Sivilleri öldürmesi işin küsüratı 15 milyon.Zaten sivil derken de Shakky bundan bahsediyordu.Bu adam enies lobby kadar olmasa da ona yakın birşeyler yaptı 2 sene önce.

Şimdiki 470 için ne yaptı kim bilir o bile az ödül değil.Law liman olayından o ödülü yaptıysa bu herif limanları toptan bombalamış bile olabilir. :D

Kid o ödülü gözükaralığı ve gücü yüzünden aldı.Bu gerçekle yüzleşin. :) Sivilleri öldürmesi işin küsüratı 15 milyon.Zaten sivil derken de Shakky bundan bahsediyordu.Bu adam enies lobby kadar olmasa da ona yakın birşeyler yaptı 2 sene önce.

Şimdiki 470 için ne yaptı kim bilir o bile az ödül değil.Law liman olayından o ödülü yaptıysa bu herif limanları toptan bombalamış bile olabilir. :D
Sanırım anlatamıyoruz. Biz "Kid'in ödülü fazla" veya "Kid'in ödülü neden Luffy'den yüksek" demiyoruz. Şunu bir anlayın önce. Daha adam ne yapmış bilmeden bunu söylemek ne kadar gereksizse Luffy'nin ödülü de torpildir demek o kadar gereksiz saçma diyoruz.

Enies Loby + 2 schichibukai'yi aşacak ne yapmış olabilir bir korsan grand line'ın ilk yarısında.? Hani bunu laf sokmak için sormuyorum, gerçekten aklıma bırak geçmeyi bunun yarısı edecek kadar bir şey gelmiyor,

Güce göre veriliyorsa, Luffy 2 shichibukai ve Lucci'yi yendi, Kid bunları aşacak kimi yenmiş olabilir.?

Yok hükumete oluşturduğu tehdide göre veriliyorsa, adli ada Enies Loby'i basmanın, şeytan çocuk Nico Robin'i kaçırmanın ve doğrudan dünya hükumetine savaş ilan etmenin ötesinde ne yapmış olabilir Kid.?

Enies Loby + 2 schichibukai'yi aşacak ne yapmış olabilir bir korsan grand line'ın ilk yarısında.? Hani bunu laf sokmak için sormuyorum, gerçekten aklıma bırak geçmeyi bunun yarısı edecek kadar bir şey gelmiyor..
Aynen katılıyorum. Ki o zamana kadar Enies Loby e yaklaşabilen bile olmamış. Yani ben öyle birşeye rastlamadım. Tayfa orayı dümdüz etti sayelerinde artık Enies Loby diye bir yer yok. Ayrıca Luffy nin İmpel Downı da karıştırması, oradaki suçluların kaçmalarına bir ön ayak olması bir yana MF de de kendini göstermesi de var. Bende merak ediyorum bu Kid nedir abi ne yapmış?

Enies Loby + 2 schichibukai'yi aşacak ne yapmış olabilir bir korsan grand line'ın ilk yarısında.? Hani bunu laf sokmak için sormuyorum, gerçekten aklıma bırak geçmeyi bunun yarısı edecek kadar bir şey gelmiyor,

Güce göre veriliyorsa, Luffy 2 shichibukai ve Lucci'yi yendi, Kid bunları aşacak kimi yenmiş olabilir.?

Yok hükumete oluşturduğu tehdide göre veriliyorsa, adli ada Enies Loby'i basmanın, şeytan çocuk Nico Robin'i kaçırmanın ve doğrudan dünya hükumetine savaş ilan etmenin ötesinde ne yapmış olabilir Kid.?

Enies lobbyden sonrasını kaale alma.300 sonrası ödül kolay artmıyormuş.Üstelik luffynin olayları örtbas ettiler.Sadece 100 milyon ve sonra enies lobby ile Kid ne yapmış karşılaştırmak lazım.Hadi 100 milyonu geçtim lord indirmesine gerek yok ama 300 için ciddi şeyler lazım.Demek yapmış birşeyler ki o ödülü almış.Bu adam luffy kadar olmasa da çılgının önde gideni.Luffynin torpil ile ödül aldığına da katılmıyorum onu ben demedim.

Belki bir koramiral ile karşılaşıp sıkıntı yaratmıştır.Odanın hayal gücüne kalmış artık.Biz biliyorduk ki lord indiren luffy 2 sene öncede koramiral falan dinlemez ama hiç rastlamamıştı birebir biçimde.

Law 440 ve gücü ortada,Kid in ödülünün sadece sivil katliamından arttığını düşünmüyorum

kid büyük ihtimalle kor amiral falan indirmistir yada sorun cıkarmıstır onlara oyuzden odul o kdar yuksektır baska turlu halkı zarar vererek o kadar odul almaz ama sımdı luffyının o kadar yaptıkları seylere ragmen gelıp garpın torunu dragonun oglu ondan o kadar fazla dersen neden basta o kadar fazla odulle baslamadı dıye sorarım cunku bu adamlar 8 yasındakı bır kızı tehdıt olarak gorup 79 m odul koydularkı luffynın kımın oglu kımın torunu oldugunu bılıyorlardı neden ona o kadar odul koymadılar croco boyu devırdıkten sonra morıayı cp9 u devırdıkten sonra luffynın odulunun daha fazla olması gerekmıyormuydu

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık