Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

NBA

Kim şampiyon olur

• Kullanılan toplam oy
    8
Lebronseverler aramıza girmek istiyorsa giriş kabul şartımız Kobe’nin en büyük olduğunu kabul etmeliler. İlgili kişilere duyurulur.
Ben Shaq'cıyım daha çok. Giremez miyim. :(

Evet yıllarca doğu'nun leş durumundan dolayı zorlanmadan finale kadar rahat geldi. Şimdi ise ciddi anlam da kariyerinin en büyük rekabetini önüne almış durum da. Jordan'u izlemedim fakat izleyenler hala kimse ona ulaşamadı diyor. Şahsi görüşüm Kobe'nin de Lebron daha yukarı da olduğudur. Tarihin en iyi oyuncusumu olucak yoksa ağır bir bozguna uğrayıp alay konusumu olucak izleyip göricez artık. Son olarak batı'ya sonun da giderek takdirimi kazandı, başarısız da olsa kendisini sırf bu kararından dolayı hep takdir edeceğim.
Batı yarı finalinde falan elenirler gibime geliyor. En iyi ihtimalle ilk sene batı finalinde kaybederler. Gerçi sezon başlayana kadar takımlar daha çok değişir ama ben pek sanmıyorum bakalım. :(

Lebron Lakersa gitmiş.An itibari ile Lebron sevgim bitmiştir.Play off göreme emi.

Sen Lebron Jamessin enbieyin en iyi oyuncususun.Kazıns ciris paul paul corc hepsi serbest oyuncu.Bunlardan birini bile takımına cekemiyorsan boş adamsın boş.Boll ile uģraş dur şimdi.

Ooo Nba'deki en sevdiğim oyunculardan biri olan Rondo da Lakers'ta. Yalnız takımın sirke dönmesini geçtik, pek Lebron'un etrafında şekillenecek düzgün bir kadro oluşturmadılar gibi. Farklı planları mı var ezber mi bozacaklar nedir? Lance Stephenson, McGee gibi oyuncuları Lebron'la aynı takıma koyarak ezber bozacakları kesin de işte bi JR Smith eksik :oleyo:

Edit: Bak bunun peşindeyseler her şey değişir: https://twitter.com/inanozdemir/status/1013900691486789632

Son düzenleme:
Şimdi de Rondo'yu almışız, adamı Lakers formasıyla hayal edemiyorum bile, bütün arıza tipleri topladık nasıl bir takım olduk lan biz. Birbirinden nefret eden herkesi bir araya topladık resmen :hhh: KCP'ye 12, Rondo'ya 9 milyon vereceğimize o parayla Capela'yı alsaydık keşke. 5 milyon dolar capimiz kaldı, artık FA'dan oyuncu alabileceğimizi sanmıyorum, ancak Kawhi takası beklenebilir şu saatten sonra ki kendisi şu an ligde en sevdiğim oyuncu, umarım gelir. LeBron'un etrafına şut atma özürlü elemanlar toplanmış oldu şimdi ne yapacağız bilmiyorum. Tek bildiğim şey çok eğlenceli ve tuhaf bi takım haline geldiğimiz :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık