Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

NBA

Lebron --> Lakers

Paul George'u da bekliyorduk biz ama o takımında kaldı. Bakalım Lebron'a kim eşlik edecek. Başka bir süperstar alma planları olmadan ikna olması zor, adam kariyerinin sonlarında kesinlikle şampiyon olmak isteyecek.

İyimi oldu kötümü oldu bilmiyorum.Yani Kobe'nin oynadığı bir takımda,aynı anda olmasa bile karşılaştırılan bu 2 oyuncu.Ne bileyim garip.
Fakat Steples Center'da Kobe - LeBron ikilisini görürüz gibi sık sık playofflar'da falan.Bakalım Kobe'nin bu işe yorumu ne olacak.
LeBron tek gelsin mümkünse,kanser fanları gelmesin.Yarın bir gün LeBron Lakers tarihinin en iyi oyuncusu derlerse ağızlarına kürekle vururum.Bu takım hala Kobe'nin,yanaşmayın çok hassasım o konuda :d

10 yıldır NBA takip ediyorum başıma gelecekleri biliyorum çünkü.LeBron yarın bir gün 45-15-15'lik performanslar falan yapacak hemen atlayacaklar.Yakarım ulenn.

Lebron --> Lakers

Paul George'u da bekliyorduk biz ama o takımında kaldı. Bakalım Lebron'a kim eşlik edecek. Başka bir süperstar alma planları olmadan ikna olması zor, adam kariyerinin sonlarında kesinlikle şampiyon olmak isteyecek.
Kawhi Leonard'ı takas edecekleri gibi. Kawhi de Lakers'a gitmekte ısrarcıymış.

Evet yıllarca doğu'nun leş durumundan dolayı zorlanmadan finale kadar rahat geldi. Şimdi ise ciddi anlam da kariyerinin en büyük rekabetini önüne almış durum da. Jordan'u izlemedim fakat izleyenler hala kimse ona ulaşamadı diyor. Şahsi görüşüm Kobe'nin de Lebron daha yukarı da olduğudur. Tarihin en iyi oyuncusumu olucak yoksa ağır bir bozguna uğrayıp alay konusumu olucak izleyip göricez artık. Son olarak batı'ya sonun da giderek takdirimi kazandı, başarısız da olsa kendisini sırf bu kararından dolayı hep takdir edeceğim.

Kawhi Leonard'ı takas edecekleri gibi. Kawhi de Lakers'a gitmekte ısrarcıymış.
Phila da çok ısrarcı. Hatta Lebron için de son ana kadar bastırdılar da olmadı. Bi de Popovich bir Batı takımına takaslamak istemiyor bakalım Kawhi istediğini elde edebilecek mi. Lebron ve Kawhi aynı takımda nasıl bir hayvanlıktır diyeceğim de GSW örneği kapı gibi karşımızda iki yıldır :D İki hayvanat bahçesi kapışır ligin gerisi izler artık.

Ama Batı'ya gitmesine çok sevindim. Burayı da domine ederse harbi saygı duyarım adama, hadi Doğu çöp. Lakers forması da yakışacak, ben günler öncesinden alıştırmıştım zaten kendimi :D Paul George da gelsin istiyordum hatta o daha kesindi ama enteresan bi karar oldu onun kalması da. Adama geçen yıldan beri müstakbel Lakers oyuncusu gözüyle bakılıyordu. Lakers'ı hem de Lebron'lu Lakers'ı elinin tersiyle it, Westbrook ve Melo'yla OKC'de oyna. Bu nasıl bi kafa :oleyo: Belki Lebron'un kaprisleriyle uğraşamam, birbirimize uymayız falan demiştir.

Edit:

Edit-2:

Son düzenleme:
İyimi oldu kötümü oldu bilmiyorum.Yani Kobe'nin oynadığı bir takımda,aynı anda olmasa bile karşılaştırılan bu 2 oyuncu.Ne bileyim garip.
Fakat Steples Center'da Kobe - LeBron ikilisini görürüz gibi sık sık playofflar'da falan.Bakalım Kobe'nin bu işe yorumu ne olacak.
LeBron tek gelsin mümkünse,kanser fanları gelmesin.Yarın bir gün LeBron Lakers tarihinin en iyi oyuncusu derlerse ağızlarına kürekle vururum.Bu takım hala Kobe'nin,yanaşmayın çok hassasım o konuda :d

10 yıldır NBA takip ediyorum başıma gelecekleri biliyorum çünkü.LeBron yarın bir gün 45-15-15'lik performanslar falan yapacak hemen atlayacaklar.Yakarım ulenn.
Bu mesajın aynısını atmaya gelmiştim konuya abi :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 2, Ziyaretçi: 3)

• Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
    Tasarım Korsanfan V.6.0
    Yukarı Çık