Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

NBA

Kim şampiyon olur

• Kullanılan toplam oy
    9
Acaba Kyrie Kawhi takası olur mu. Doğu diyince aklima direk o geldi.
Bana şu dediğin imkansız gibi gözüküyor. Sakatlıklarından önce ligin ağzını üstüne getiren, bu adamda süper star kumaşı var dedirten hatta MVP(Derrick Rose) olan topçular varken Kawhi Leonard'ın durumu soru işareti. Kaldı ki kontratı 1 yıllık. Benim Nba takibim çok eskiye dayanmıyor ama gözlemlerime göre Danny Ainge denen soyguncu böyle bir riske girmez. Zaten bu heriften uzak durmak lazım, bedava adam verse bile alınmaz bu adamdan.

Bana şu dediğin imkansız gibi gözüküyor. Sakatlıklarından önce ligin ağzını üstüne getiren, bu adamda süper star kumaşı var dedirten hatta MVP(Derrick Rose) olan topçular varken Kawhi Leonard'ın durumu soru işareti. Kaldı ki kontratı 1 yıllık. Benim Nba takibim çok eskiye dayanmıyor ama gözlemlerime göre Danny Ainge denen soyguncu böyle bir riske girmez. Zaten bu heriften uzak durmak lazım, bedava adam verse bile alınmaz bu adamdan.
Zaten fantazi olarak soylemistim. Kyrie yi pek sevmiyorum onun yerine Kawhi gelirse benim icin Boston daha izlenebilir olur diye dedim :p
Zaten boston boyle bir ta k as yapmaz :)

Benim takım elendi. Gerçi Phil 76ers potansiyelli bi takım elemesi normal. Diğer takımlara bakıyorum da Houston takım olarak çok iyi. Kupaya en yakın takım izlenimi veriyor. Hiç sevmediğim bi takım ama kadroya bakıyorsun min 4oyuncu 20+ sayı atıyor. Okc de elense bi LeBron için izleriz artık NBA.

Benim takım elendi. Gerçi Phil 76ers potansiyelli bi takım elemesi normal. Diğer takımlara bakıyorum da Houston takım olarak çok iyi. Kupaya en yakın takım izlenimi veriyor. Hiç sevmediğim bi takım ama kadroya bakıyorsun min 4oyuncu 20+ sayı atıyor. Okc de elense bi LeBron için izleriz artık NBA.
Sixers bence Doğu'daki en büyük finalist adayı bu sene. Serinin tüm maçlarını izlemiş biri olarak Miami iyi bile dayandı diyebilirim.

Not: Kyrie-Hayward olsaydı Boston derdim.

Sixers bence Doğu'daki en büyük finalist adayı bu sene. Serinin tüm maçlarını izlemiş biri olarak Miami iyi bile dayandı diyebilirim.

Phil Doğu finali oynar tabi. Takım Yok karşılarında. Bugün ki maçlar güzel olacak. Gönlüm OKC kazanmasından yana ama %70 Utah alacak. Adamlar takım oyunu oynayıp çok iyi savunma yapıyorlar. Ayrıyeten Mitchell gibi bi adam var. Cidden bayılıyorum ya. Terör estirecek NBA'de.

Öncelikle miami çok stabil performans veren bir takım değildi takım bir gün öyle bir gün böyle. Embiid'in oynamadığı maçlarda eğer hassan whiteside gerçekten oynasaydı(takımdan ayrılmak istiyor) koçla ve takım arkadaşları ile problem yaşıyor. Wade zaten konu ile ilgili açıklama yaptı bu seri 4-3 falan biterdi.

Indiana Cavs i dağıtmış. Lebron muhtesem oynamayip oladipo da cok kötü oynamayimca dayanamamislar. Aslında seri bugun bitebilirdi Oladipo son iki mactan birinde ortalama oynamis olsaydi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık