Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

NBA

Lebron son saniyede tam bir Kobe basketi attı. Kralın gücü nereye kadar taşır bilmiyorum ama şampiyonluğa yetmeyeceği kesin. Bu akşam tek kişilik senfoni sundu. Çok büyük oynadı.Ne demiş atalarımız yiğidi öldür ama hakkını yeme. Şu takım hepten 2009 Cavs oldu seneye sürpriz olmazsa durmaz burada artık Lebron adım gibi eminim.
Kawhi ile birlikte Lakers'a gitsinler.
Gsw'yi tokat manyağı etsinler.

Popovich Kawhi'nin batı takımlarından birine takaslanmasına karşı çıkmış. Doğu'ya gönderin demiş yönetime :D
Kawhinin karşılığında tüm Spurs takımını veririm ben be :D Popoviç ile ters düşmedi ise Kawhi ekseninde yeni bir yapılanmaya gitmeliler mutlaka.98 den bu yana ilk defa 50+ galibiyetin altına düştüler.Tamam bu saatten sonra bir Duncan bulmak çok zor ama elinde o poyansiyelin yanından geçebilecek bir oyuncu varken bu fırsatı kaçırırsa Spurs ekspresi raydan çıkar bir daha toparlanamaz.

Kawhi ile birlikte Lakers'a gitsinler.
Gsw'yi tokat manyağı etsinler.
Ne güzel olurdu be Lakers'ımı kimseler tutamazdı o zaman. GSW fıs gelir. Çünkü şu an gerçekten kaliteli bir genç yapı var buna bir iki süper yıldız ekledin mi şampiyonluğa oynayabilecek bir takım olur. Ama olmaz gibi hayırlısı bakalım yazın ne yapacak bizimkiler.

Popovich Kawhi'nin batı takımlarından birine takaslanmasına karşı çıkmış. Doğu'ya gönderin demiş yönetime :D
Bundan daha çok Kawhi'in kalan 1 yıllık kontratı sıkıntı yaratacak takımlara. Sasda bırakmak istiyorum demiş bir adamı alıp bir yılın sonunda tekrar kontrat imzalatabilmek biraz risk taşıyor.

Ne güzel olurdu be Lakers'ımı kimseler tutamazdı o zaman. GSW fıs gelir. Çünkü şu an gerçekten kaliteli bir genç yapı var buna bir iki süper yıldız ekledin mi şampiyonluğa oynayabilecek bir takım olur. Ama olmaz gibi hayırlısı bakalım yazın ne yapacak bizimkiler.
İngram, Kuzma ve Randle'ı tutup Kawhi ve Lebron'u takıma katarlarsa 10 yıl finallerden çıkmaz Lakers.

İngram, Kuzma ve Randle'ı tutup Kawhi ve Lebron'u takıma katarlarsa 10 yıl finallerden çıkmaz Lakers.
Tabi kadroyu dinamik tutmayı başarabilirse. Aslında Kuzma'dan daha ilk geldiği günden beri yeni Kobe olmasını bekliyorum kendini geliştirirse 3-5 yıla etrafına takım kurulacak adam olur. O zaman 10 yılımız sağlam olur.

Tabi kadroyu dinamik tutmayı başarabilirse. Aslında Kuzma'dan daha ilk geldiği günden beri yeni Kobe olmasını bekliyorum kendini geliştirirse 3-5 yıla etrafına takım kurulacak adam olur. O zaman 10 yılımız sağlam olur.
Ben Ingram'ın şuursuz bakışlarında onu görüyordum valla. Bakalım. :oleyo:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık