Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Naruto

Seri bence gayet güzeldi ya en sonda sadece Kaguya'ya gerek yoktu orada mantıgı bırakıp Team 7 sacmalıgına girişti.
Birde Sasuke vs 9 kuyruk yerine Naruto savaşsa güzel olurdu.

Çoğu kişi sonu beğenmemiş, neden acaba? Gayet tahmin edilemeyen olaylar(Madara'nın Zetsu tarafından bıçaklanması, Kaguya falan pişman) çerçevesinde gerçekleşti bence. Tabii Naruto'nun Hokage olmasından falan bahsetmiyorum, bu tip şeyleri tahmin etmeyen yoktur zaten. Olması gereken şekilde sonlandı, fakat sona yaklaşırken çok hızlı ilerledi Mangaka, tek sorun buydu bence.
Sorun bence hızlı ilerlemesi değildi. Pain arcın sonuna kadar seri benim için çok iyiydi. Oradan sonra naruto'nun sasuke sasuke diye zirvalamaları hele raikagenin önünde ağlaması; karuiden sasuke için dayak yemesi falan beni seriden soğutan ilk aşamaydı. Sonra naruto kyuubiyi açtı geleni geçeni teklemeye başladı. Kisame, edo tenseiler falan. Başta iyiydi ama sonra buda baydı. Daha sonra sasukenin hokageler ile konuşup birden iyi tarafa geçmesi çok manasızdı. Ki hokagelerde beklenen başarıyı yakalayamadılar. Savaşta da pek aktif değillerdi. Juubi olayı ve madaranin havadan power up üstüne power up alması da saçmaydı. Hele naruto ve sasukenin evrim geçirmesi daha da saçmaydı. Daha sonra sırf serinin uzaması için ortaya çıkan kaguya ve sasukenin naruto ile dövüşmesi ( sonunda ikisinin de sağ kalıp arkadaşlığını devam ettirmeleri ve kakashinin hokage olması) vs de gereksizdi. Ve belkide gelmiş geçmiş en kötü finallerden biri ile naruto bitti. Ben burada hala narutodan tam manasıyla nefret etmiyordum ta ki yok yeni nesil mangaları, yok boruto movie vs. Çıkana kadar. Üstünede bitmek bilmeyen fillerlar da cabası. Lisenin ilk yıllarında narutonun one pieceten aşağı kalmadığını, anime izleyenlerin asosyal olmadığını, japonların ise o kadar kötü bir millet olmadığını savunan ben( Hatta ilerde Japonya'da yaşamak istiyordum) , şu an narutonun one piece ile hatta arka sokaklar ile kıyaslanmasinin hata olduğunu, japonların ise para için yapmayacağı şey olmadığını ( Bitmeyen fillerlar ve hala çıkmaya devam eden New generation serileri) ve saçma sapan bir millet olduğunu savunuyorum. Yani bu son bölümler beni sadece narutodan soğutmadı. Diğer animelerden ve Japonya'dan da soğuttu. One Piece istisna benim için dört yıldır takip ediyorum ama op bitince başka bir animeye başlamam artık. Neyse içimi döktüm buraya:)

Seri çok bozuldu haklısınız bende aynı görüşteyim. Lakin tamamlandığında güzel bir duyguya büründüm ben.
Kim ne derse desin. Şunu izleyip duygulanmayan , damağında güzel bir tat bırakmayan biri var mı ciddi soruyorum.
Eğer varsa cidden başaramamış bazı şeyleri.
Bunu izlerken ilk bölümleri düşününce efsane geliyor ama madarayı falan düşününce :(

Yami

Bunu izlerken ilk bölümleri düşününce efsane geliyor ama madarayı falan düşününce :(
Kötü felan yine güzel bir tat bırakmış. Başarmış bir şeyler bence :)
Ben hala o ilk soundracktları felan duyunca duygulanıyorum. Benim açımdan başarılı.

Elimizde büyüdü be Naruto son savaşta diğer köyler başta olmak üzere kimseye doğru düzgün yer verilmedi, en az 150-200 bölüm daha giderdi ama olmadı.

Ohnoki'nin, oğlu, torunu ve bir saf koruması dışında kimseyi görmedik. 4 kişi ediyor.

Gara ve 2 kardeşi hariç kimse yoktu.

Saklı sisten kim vardı?

Raigake tarafından yine 3-5 kişi vardı.

Elimizde büyüdü be Naruto son savaşta diğer köyler başta olmak üzere kimseye doğru düzgün yer verilmedi, en az 150-200 bölüm daha giderdi ama olmadı.

Ohnoki'nin, oğlu, torunu ve bir saf koruması dışında kimseyi görmedik. 4 kişi ediyor.

Gara ve 2 kardeşi hariç kimse yoktu.

Saklı sisten kim vardı?

Raigake tarafından yine 3-5 kişi vardı.
Gaara tarafında baya kişi vardı(babası, anası başta olmak üzere Akatsuki'den kuklacı ve onun nenesi vs., aklıma gelen ilk isimler), en çok bahsedilen ikinci köydü yanlışım yoksa. Diğer köylerden de ilk iki köy hariç, baya kişi, şahıs gösterildi.

Gaara tarafında baya kişi vardı(babası, anası başta olmak üzere Akatsuki'den kuklacı ve onun nenesi vs., aklıma gelen ilk isimler), en çok bahsedilen ikinci köydü yanlışım yoksa. Diğer köylerden de ilk iki köy hariç, baya kişi, şahıs gösterildi.
Edoları sayma. Sözde Tobirama bile 20 elit Jonin ve Kin-Gin kardeşlere karşı hayatını kaybetmiş.

Diğer köylerin elit savaşçıları neredeydi? Joninler falan yoktu? Sisin yeni 7'lisi olabilirdi? Chunin yarışmasında bile bir sürü kişi işlenmişti. Akatsuki başlı başına bir oluşumdu, ninja savaşında yeni kimse yoktu.

Gara'lar önemli ama nerede Joninleri, 2 kardeşi mi yani köyün en iyisi? Chiyo nene işleri bırakmıştı, aktif konseylerinden kimseyi görmedik. Lanet Hayate'ye kıyan adam bile yoktu. Yugao ( yanlış yazmış olabilirim.) mor saçlı kız sevgilisi anbuydu. Bölüm 308 +~5 iyiydi ama mangada yoktu bunlar. Bu kızı. Chunin savaşında köyü koruyan anbulardan, Hiruzen Başkan cenazesi öncesi Kakashi ile konuşmuştu. Bunlar eksikti.

Anbular neredeydi? Fillerde gördük biraz, ama o kadar.

bu yeni çıkan mangada köy darma duman olmuştu naruto falan kayıptı devamı geldi mi onun manga çıkalı baya oldu ama 2.bölümden haber yok sanırım

edit:
bence bu kawaki midir nedir naru sasu birleşimi genleriyle oynanmış :D ya da aklıma daha kötü şeyler geliyo narusasu :(

Son düzenleme:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık