Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Naruto

Bunun filmini izlememiştim ama filminden farklı beklemek biraz saçma olurdu. Beş para etmez manga ne de olsa :( Filmin bittiği yerde manga biterse şaşmayın.

Mashima seriyi bitirdi şimdi paracıklarını sayıyordur
http://www.animefantastica.com/naruto-shippuudenin-filler-bolumu-reyting-listesine-girdi
Filler bölümler bile 2 yıl gecmesine ragmen ilk 10'da.
Boruto var daha ondanda bi anime cıkartırlar oda rahat ilk 10'da olur oda arkasına yaslanıp bu saatten sonra paracıklarını sayar.
Yanlış oldu Kishimoto olacaktı.:D Keşke Naruto'yu adam akıllı devam ettirseydi. Aceleyle bitirdi, Baruto'ya kaldık.

Rikudou sennin filleri çok sağlam oldu tavsiye ederim, gerçi Ashura'ya güç sonra havadan geldi ama olsun, ilk rasenganı gördük.:D

Yanlış oldu Kishimoto olacaktı.:D Keşke Naruto'yu adam akıllı devam ettirseydi. Aceleyle bitirdi, Baruto'ya kaldık.

Rikudou sennin filleri çok sağlam oldu tavsiye ederim, gerçi Ashura'ya güç sonra havadan geldi ama olsun, ilk rasenganı gördük.:D
İzlicemde bitmesini bekliyorum yarım yarım izlemeyi sevmiyorum İtachi filan anlatıldı biliyorum önceki fillerda izlicem oraları sarar belki filler olsada.
Mashima cok saydırdım arkasından güzel seriyi mahvetti diye aklım ona gitmiş.

Elimden gelse geçmişe gidip naruto izlemesin diye kendimi döverim. Bir serinin başını bu kadar sevip sonundan bu kadar nefret eden benden başka kimse yoktur sanırım.

Elimden gelse geçmişe gidip naruto izlemesin diye kendimi döverim. Bir serinin başını bu kadar sevip sonundan bu kadar nefret eden benden başka kimse yoktur sanırım.
Çoğu kişi sonu beğenmemiş, neden acaba? Gayet tahmin edilemeyen olaylar(Madara'nın Zetsu tarafından bıçaklanması, Kaguya falan pişman) çerçevesinde gerçekleşti bence. Tabii Naruto'nun Hokage olmasından falan bahsetmiyorum, bu tip şeyleri tahmin etmeyen yoktur zaten. Olması gereken şekilde sonlandı, fakat sona yaklaşırken çok hızlı ilerledi Mangaka, tek sorun buydu bence.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık